Події

04 серпня, 19:00 Майстер-класи

Майстер-клас Володимира Павлова “ Чому мене навчив мій третій стартап”

Креативний простір “Часопис” та Києво-Могилянська Бізнес Школа запрошують на майстер-клас Влада Павлова, генерального директора компанії rollApp Inc. (Пало Альто, США).

Будуть представлені спостереження автора про особливості створення і розвитку стартапу в Кремнієвій Долині, виступ буде структурований у вигляді "замальовок", практичних прикладів, ситуацій, які будуть знайомити слухачів з маловідомими (але важливими) "граблями, на які краще не наступати".

З учасниками майстер-класу будемо говорити про багато різних питань - від формування команди засновників до залучення венчурних інвестицій.

Спікер: Володимир Павлов - людина з унікальним досвідом. Розпочав кар’єру в зародженні IT-індустрії пострадянського простору: програміст з Дніпропетровська працював на керівних посадах у компаніях Intel і Microsoft. На початку 2000-х Павлов переїхав до Сполучених Штатів, три роки тому заснував стартап rollApp, команда якого розробляє хмарну технологію для використання будь-яких існуючих програм на будь-яких пристроях: Windows-програми на iPad або програми для iPhone на Android. Зараз rollApp використовують кілька мільйонів користувачів, а в команду Павлова входять такі гуру IT-бізнесу, як Боб Іаннуччі (екс-віце-президент Nokia), Бьєрн Страуструп (автор С++) і Річард Вірт (екс-віце-президент Intel).

Участь за умовами Простору

 

Інформаційний партнер журнал FxFactor


Вже записалися: 6
comments powered by Disqus