Події

17 січня, 19:00
Як аналізувати конкурентів за допомогою digital інструментів?

Як законно зрозуміти, чому ваші конкуренти продають більше?

17 січня у навчальному просторі Chasopys Eduspace відбудеться зустріч з digital-маркетологом агентства «Ольшанський та Партнери» ─ Олександром Федотовим.

22 січня, 19:00
"Ей, жінко!" або 30 звичок, яких варто позбутися

Кожен наш день складається з можливостей справити враження — прекрасне, жахливе або нейтральне. А впливає на нього не тільки те, що ми говоримо, але і безліч дрібних маркерів у поведінці. При цьому ми часто діємо неусвідомлено, керуючись звичкою або думкою «всі так роблять».

22 січня, разом з Анною Чаплигіною, ми розберемося, як правильно діяти в соціальних ситуаціях, щоб подобатися собі та людям.

29 січня, 19:00
Як працювати з блогерами в Instagram і не розчаровуватися?

Ті, хто живе і дихає Instagram, чудово розуміють, що після «репресій» для маслайкінга і масфолловінга, одним з найефективніших способів просування, окрім таргетованої реклами, є взаємодія з блогерами. Але як співпрацювати з ними так, щоб отримати максимум користі?

Про це поговоримо 29 січня в Chasopys Eduspace разом з маркетологом Дашею Саклаковою:

30 січня, 19:00
Уроки компаній з сильною (і не дуже) репутацією на порозі 2019 року. Локальні і світові практики.

Як сьогоднішні зміни впливають на репутацію компаній і змушують їх перебудувати не тільки комунікаційні процеси, але й бізнес? Як реагувати сьогодні на актуальні для України виклики фахівцям з комунікацій та репутації? Як використовувати всі доступні інструменти, щоб змінити репутацію своєї компанії та галузі?

Відповіді на ці та інші питання отримаємо 30 січня у Креативному просторі “Часопис”.

06 лютого, 19:00
Лекція Олеся Манюка "Китайська культура управління"

Китайський бізнес стрімко розвивається, китайський ринок приваблює іноземних підприємців, а його правила й особливості вивчаються у бізнес-школах світу. Конкуренти задаються питанням як китайським компаніям вдається бути більш енергійними й значно проворнішими, ніж більшості західних корпорацій.
Секрет такої успішності ховається в особливостях китайської культури управління бізнесом.
Як вона впливає на успішність компанії, робить її першопрохідцем та сприяє швидкій експансії ринку? Які системи менеджменту Китаю можуть запозичити українські компанії та як це вплине на їх ріст?

Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте 6 лютого на лекції Олеся Манюка "Китайська культура управління бізнесом".