Події

18 липня, 19:00
Костянтин Коптелов: “Алгоритм проведення ефективної стратегічної сесії”

Визначитися з цілями... Розставити пріоритети... Вибрати ключові показники… Для того щоб новий сезон був максимально продуктивним, дуже важливо до нього підготуватися. І зробити це потрібно до того, як знову поринемо в робочий ритм після літа.

18 липня разом з Костянтином Коптеловим розберемо стуктурований алгоритм проведення стратегічної сесії, щоб не витрачати час на зайву творчість, а максимально швидко та ефективно підвести підсумки півріччя, та розпланувати ключові аспекти на новий сезон.

23 липня, 19:00
Інвестування - хіт сезону АБО як вкладати у майбутнє

Вміння приймати рішення тут і зараз, з прогнозом на декілька років, - важлива риса ділової людини.

Як розвинути в собі ці здібності?

Запрошуємо 23 липня на зустріч з підприємцем Адрієм Тяжловим, щоб розібратись, чим відрізняється побутове повсякденне мислення від мислення інвестора.

07 серпня, 19:00
Дмитро База: “Дизайн для чайників та з чим його заварювати?”

Дизайн ще ніколи не був таким важливим в бізнесі, культурі, світі — як сьогодні.
Фокус користувачів та звички змінюються з кожним днем. Якщо раніше було необхідно 8 секунд, щоб привернути увагу до вашої пропозиції - то сьогодні цифра складає близько 3-ох секунд! В нових реаліях брендам необхідно вирізнятись. І вірним помічником у цьому є дизайн.

Чому візуальні комунікації такі важливі і як з ними працювати дізнаємось вже 7 серпня разом з Дмитром База, арт-директором Quadrate 28 Corp.