Події

21 листопада, 19:00
Самопрезентація: мистецтво справляти враження

Чи траплялося у вас, що через неправильну самопрезентацію, ви не підписували важливий контракт або не отримували бажану посаду? Давайте будемо відверті: люди не об'єктивні. Достатньо 8 секунд, щоб скласти думку. Що цікаво, вона залежить на 55% від мови тіла, на 38% - від тону, і всього на 7% - від слів, які ви кажете.
Сьогодні доведено, що для того, аби отримати керівну посаду, заключити угоду, недостатньо володіти набором відповідних компетенцій. Вам можуть відмовити, аргументуючи тим, що ви не завжди володієте “executive presence”. Але, що це?

21 листопада Анна Чаплигіна розповість про секрети, як справити враження.

26 листопада, 19:00
Валерій Пекар: “Еволюція мислення, лідерства та управління”

Інтегральна динаміка — красива й ефективна модель еволюції мислення, лідерства та управління, що описує розвиток психосоціальних систем різного масштабу: людина, компанія, народ, людство в цілому.

26 листопада в Креативному просторі “Часопис” на семінарі Валерія Пекаря поговоримо про те, як зрозуміти і змінити себе, організацію та країну.

28 листопада, 19:00
Нейрохакінг: як вчитись швидко та результативно

Сучасний світ настільки динамічний, що нам доводиться вчитися все життя. Кількість інформації виросла настільки, що одним запам’ятовуванням не обійтись. Найкращі навчальні заклади світу (MIT, Stanford, Garvard, Oxford) розробили ряд проривних методів, заснованих на останніх відкриттях в області нейрофізіології.

Як перебудувати навчання і використовувати для цього найпотужніші резерви нашого мозку? Як в 4-10 раз швидше писати пости, реферати, статті і навіть книги? Що робити, щоб почати навчатись із задоволенням?

28 листопада в Chasopys Eduspace на ці та інші питання відповідь дасть Сергій Андрусенко.

28 листопада, 19:00
Пошук роботи та комунікації через соцмережі

Цей захід - для справжніх кар'єристів. Незалежно від того працюєте ви в компанії чи на себе справжній кар'єрист завжди думає, яка його наступна ціль, наступний рівень. І шукає можливості на цей рівень перейти. Нова арена пошуку - соціальні мережі. Як використовувати їх для пошуку роботи та клієнтів? Чому знайомства та нетворкінг - прискорювач для вашої кар’єри? Поговоримо про це на зустрічі.

04 грудня, 19:00
Семінар Валерія Пекаря «Світ у 2030: нове мислення, нова економіка, нові кордони»

«Майбутнє вже тут. Воно просто нерівномірно поширене». - Вільям Гібсон.

Світ стоїть на порозі фантастичного технологічного стрибка, що глибоко змінює економічні відносини, політичні системи, менеджмент, культуру, релігію, мислення, сім’ю, міста та держави.

4 грудня в Chasopys.UNIT на семінарі Валерія Пекаря познайомимось зі змінами та тим, яким буде світ у 2030 році.

09 грудня, 16:00
Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

Ми живемо в еру нових технологій, нових поколінь і нових інструментів управління. Існує думка, що сьогодні EQ (емоційний інтелект) набагато важливіший IQ. Але ми нічого не скидатимемо з рахунків, а поговоримо докладніше саме про EQ.