Події

29 травня, 19:00
Бізнес зі смислом: соціальне підприємство VS impact-орієнтований бізнес

29 травня напередодні закриття подачі заявок на участь в Accelerate 2030 в Chasopys Eduspace відбудеться зустріч для бізнес-підприємців, які розвивають не просто бізнеси, а змінюють своєю діяльністю міста, вирішують проблеми та розвивають нові ініціативи. Поговоримо про соціальне підприємництво та impact-орієнтовані бізнеси, які стають трендом у розвитку підприємництва, про   їхні можливості та перспективи.

Вже записалися: 18
03 червня, 12:00
Product Hunt Meetup Kyiv

3 червня у часописі відбудеться перший Product Hunt Meetup Kyiv. Поговоримо про те, як запускати свої продукти, яку користь може принести платформа та як краще її використовувати.

05 червня, 19:00
Серія «Відкриття». Зустріч із скульптором Олексієм Владимировим.

В рамках проекту «Відкриття» 5 червня о 19.00 у Часописі відбудеться зустріч з «рідкісним птахом» українського образотворчого мистецтва - скульптором Олексієм Владимировим.

Вже записалися: 4
07 червня, 19:00
Зустріч-дискусія з Андрієм Колодюком та Артемом Берманом. Чи можна побудувати глобальну ІТ-компанію, не виїжджаючи з України?

7 червня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться зустріч-дискусія з Андрієм Колодюком та Артемом Берманом ми розглянемо що таке компанія і глобальна компанія, які перспективи українських підприємців в Україні та багато інших питань.

22 червня, 19:30
PechaKucha Night «DO WHAT YOU LOVE, LOVE WHAT YOU DO!»

22 червня 2017 року о 19:30 у Часописі відбудеться творча зустріч PechaKuchaNight на тему «Do What You Love, Love What You Do!».

29 червня, 19:00
HubHubHub.com. Віртуальна і доповнена реальність: що нового

29 червня платформа HubHubHub.com організовує чергову зустріч з Virtual Reality and Augmented Reality з метою обміну досвідом та обговорення нових технологічних і бізнес-трендів.