Проекти

Друзі,

ми створили кілька проектів, що покликані надавати нові знання, допомагати отримувати професійні відповіді, знаходити ефективні інструменти для вирішення актуальних задач, і просто надихати та розвивати.

Наші проекти діють на постійній основі, Ми запрошуємо Вас до діалогу та активної участі.

 

Insiders. Відкриті зустрічі - власний проект Креативного простору "Часопис". Його головними героями стають талановиті та успішні, відомі та вагомі особистості сучасності. Кожен наш гість має чудову нагоду живого невимушеного спілкування з тими, чия думка має значення. Детальніше про Проект.

Fresh Insights. Надихаючийй проект "Часопису" та Ірини Меттус, що надає дійсно СВІЖІ інсайти, цікаві зустрічі на стику різних сфер і галузей бізнесу, hi-tech, культури і мистецтва. Детальніше про Проект.

Мистецький клуб „Обличчя” - спільний проект з Благодійним Фондом Арсенія Яценюка „Відкрий Україну” - це унікальна можливість для спілкування та обміну досвідом із українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Детальніше про Проект.

 

"Бізнес-Платформа" - спільний проект Креативного простору "Часопис" та порталу освітніх подій "Платформа", присвячений розвитку підприємництва.

На "Бізнес-Платформі" гуру бізнесу України й не тільки діляться з Вами успіхами, поразками, секретами своєї справи й невеличкими кроками допомагають пізнавати мистецтво бізнесу. Детальніше про Проект

 

Проект EaCh - English at Chasopys - представляє новий творчий підхід до вивчення англійської мови. Унікальність проекту полягає у програмі ефективного вивчення іноземної мови з елементами театральних тренінгів, тренінгів спілкування та майстерності публічних виступів. Детальніше про Проект. 

Театральна сцена Простору представляє драматичні вистави, комедії, експерименти, імпровізації та читки. Детальніше про Проект.

 

Family Partnership Network - це сімейний простір партнерського спілкування батьків і дітей у "Часописі". Автор та куратор проекту Діана Чернявська запрошує на дивовижні та непередбачуванні зустрічі, де батькі і діти проводять час разом, на рівних та з користю. Детальніше про Проект.

 

Дитяча театральна студія - це Простір свободи та самовираження малюків 4-7 років. Керівник студії Катерина Нетребко. Детальніше про Проект. 

 

Ми відкриті до співробітництва та партнерства. Якщо у Вас є ідеї проектів чи заходів, які Ви хотіли б реалізовувати спільно з нами, будь ласка, пишіть olha@chasopys.ua.