Події

10 червня, 16:00
Skills Course. Тренінг Grammar Hardcore 1

Ніяк не подолаєте труднощi з англійською граматикою? Важко даються conditional sentences, «I wish», речення з «used to/would», Sequence of Tenses та Passive voice? Тодi приходьте на наш тренiнг з двох частин Grammar Hardcore!

15 червня, 19:00
Практичний воркшоп Boost Your Skills. Facebook Ads: як запускати рекламні кампанії у Facebook та аналізувати їхні результати

15 червня в рамках серії Boost Your Skills пропонуємо вам навчитись використовувати Facebook не тільки для читання новин і вподобань фотографій. Широкі налаштування таргетингу Facebook Ads дають можливість робити персоналізовані рекламні компанії і знаходити читачів, фанів або клієнтів у прямому сенсі  —  “за рогом”.

25 червня, 16:00
Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

25 червня в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.

22 липня, 16:00
Skills Course. Fix your grammar, або робота над помилками.

Ніяк не здолаєте проблеми в англійській граматиці? Тоді запрошуємо 27 травня до Chasopys Eduspace на воркшоп "Робота над помилками", де ми впродовж 4 годин детально розберемо типові помилки і допоможемо вам усунути їх на практиці.