Новини

08 травня
Спільне підприємство Chasopys і rent24 відкриє коворкінг у Варшаві

“Chasopys Europe” у партнерстві з rent24 розширюється до Польщі. Компанія підписала угоду з Capital Park Group на оренду 4,000 м2 у колишньому заводі Norblin в одному з центральних районів Варшави.

06 грудня
Часопис створює спільне підприємство з одним із найбільших міжнародних коворкінгових операторів - rent24

Часопис, один із перших та найбільш відомих коворкінгових бізнесів в Україні, входить у партнерство з великим міжнародним провайдером коворкінгових та колівінгових послуг rent24. Подальше спільне розширення планується як в Україні, так і в інших країнах Центральної та Східної Європи.

18 червня
В UNIT.City відкрили новий бізнес-кампус із коворкінгом Chasopys.UNIT

В UNIT.City запустили новий бізнес-кампус із коворкінгом Chasopys.UNIT. Це вже п’ятий об’єкт першої черги майбутнього міста інновацій. Загальна площа парку наразі становить майже 14 тисяч м². Урочиста подія відбулася 14 червня та зібрала близько 500 гостей.

15 лютого
SELab проведе панельну дискусію про соціальне підприємництво. “Чи потрібен Україні закон?”

22 лютого Школа соціального підприємництва SELab проведе експертну дискусію про європейський досвід та українські виклики законодавчого забезпечення розвитку соціального підприємництва. Дискусія відбудеться в рамках Х Міжнародної конференції Українського форуму благодійників в Українському домі. Початок о 12:10.

15 лютого
Учасники Школи SELab презентують проекти на Х Міжнародній конференції Українського форуму благодійників

22 лютого з 10:30 під час Х Міжнародної конференції Українського форуму благодійників 15 стартапів-соціальних підприємств презентують власні бізнес-проекти. Над цими проектами вони працювали в рамках другого набору Школи соціального підприємництва SELab.

13 листопада
SEEDSTARS CEE SUMMIT в Україні - форум технологій та підприємництва для ринків, що розвиваються

КИЇВ, УКРАЇНА, 2017 - Seedstars World (SSW), міжнародна платформа для підприємців технологічних напрямків на ринках, що розвиваються, та ринках зі швидко зростаючими стартап екосистемами, проводить Seedstars CEE Summit - другий щорічний форум в Центральній та Східній Європі, що об'єднує найбільш релевантних гравців в інноваційних та технологічних напрямках регіону.

27 жовтня
Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab оголошує новий набір учасників

Міжнародна Школа соціального підприємництваSELab відкрила прийом заявок на участь у своїй другій програмі. Заявки приймаються до 3 грудня 2017 року черезформу

02 грудня
Оголошено всеукраїнський конкурс на програму розвитку креативних підприємців Creative Enterprise Ukraine

Британська Рада відкриває набір на програму CreativeEnterpriseUkraine. Її мета– підтримка креативних підприємців України в запуску та просуванні власного бізнесу. Тренінги із британськими менторами прийматимуть Київ, Львів, Івано-Франківськ та Дніпро. Прийом заявок триває до 8 січня 2017 року.У Києві програма проходитиме 14 – 17 лютого 2017  у ChasopysEduspaceза підтримки креативного простору ”Часопис”.

07 листопада
У листопаді у Часописі та Chasopys Eduspace стартує школа анімації Move

У листопаді 2016 року у партнерстві з Часописом та Chasopys Eduspace стартують навчальні курси від Школи анімації Move! за напрямками Cinema 4D та Adobe After Effects.

10 жовтня
Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab оголошує набір учасників

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab відкрила прийом заявок на участь у своїй першій програмі. SELab — це інтенсивний модульний курс з основ соціального підприємництва для тих, хто починає власну справу або розвиває  своє соціальне підприємство.

25 серпня
У партнерстві з Chasopys Eduspace стартує школа анімації Move

У жовтні 2016 року у партнерстві з Chasopys Eduspace стартує навчальний курс від Школи анімації Move за напрямком motion design.

22 серпня
У Chasopys Eduspace стартує Skills Course: як легко та ефективно спілкуватись англійською у міжнародному ІТ середовищі

3 жовтня за підтримки Chasopys Eduspace розпочинається 9-тижневий авторський навчальний Skills Course для спеціалістів ІТ компаній.

18 серпня
«Щоденник одного генія». Новий авторський курс Анни Владимирської

У новому авторському курсі Анни Владимирської про образотворче мистецтво мова піде про геніїв. Причому як про маловідомі, так і про зовсім невідомі «щоденникові» сторінки і події з життя геніїв.

15 серпня
Освітня програма для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp оголошує набір учасників

Курс для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp оголошує набір до 8-тижневої програми, яка розпочнеться 10 жовтня у просторі Chasopys EduSpace. Заявки на участь приймаються до 10 жовтня, а кількість місць у групі обмежена.

08 серпня
SEEDSTARS WORLD повертається до Києва, щоб обрати найкращий український стартап

Міжнародне стартап-змагання Seedstars World для проектів посівної стадії з країн із зростаючими ринками, повертається в Україну!

26 липня
SOIN: Social Innovation School in Eastern Europe проводить навчальну програму в Києві за підтримки "Часопису"

20-21 серпня за підтримки креативного простору Часопис в Chasopys Eduspace відбудеться дводенний інтенсив з соціального підприємництва. У участі запрошуються всі, у кого є ідеї або вже працюють проекти в сфері соціального підприємництва.

07 липня
Арт-Мандри 2016: новий цикл бесід про мистецтво від Анни Владимирської

Арт-Мандри – це програма для тих, хто ще не у відпустці, але збирається відпочити душею і тілом, прекрасна можливість підготуватися і налаштуватися на враження ще в Києві.

09 червня
У Chasopys Eduspace запускається курс програмування мікроконтролерів TechMaker

У липні в навчальному центрі Chasopys Eduspace стартує TechMaker  курс програмування мікроконтролерів.

24 травня
Розпочато набір до дитячої школи журналістики Journоs Gang за підтримки Chasopys Eduspace

З 30 липня у Chasopys Eduspace розпочнеться дитяча школа журналістики Journоs Gang  – це проект для дітей, які прагнуть навчитися брати інтерв’ю, писати захопливі статті, знімати неординарні репортажі та випускати власний журнал, проникати за лаштунки, де не кожен бував. 

21 квітня
«ВДНГ-TECh» та національний телеком-оператор «Київстар» оголошують про створення телеком-акселератора

В рамках телеком-акселератора відбудеться  конкурс,  орієнтований на пошук, акселерацію та інтеграцію інноваційних технологій і розробок у сфері телекомунікацій та зв’язку.

21 квітня
CEO “Часопису” Альона Калібаба дасть відкриту лекцію для стартапів в Одесі

Terminal42 запрошує вас 29 квітня на відкриту лекцію CEO Часопису, керівника телеком-акселератора ВДНГ-TECh-Київстар, ментора акселераційної програми Експеримент42  Альони Калібаби. Тема лекції - Startup accelerators: The good, the bad, the ugly.

13 квітня
15 квітня у Києві стартує Kyiv Startup Week

Друзі! Наближаються насичені для вітчизняного стартап ком'юніті дні  - Kyiv Startup Week стартує вже зовсім скоро, 15 квітня! "Часопис" традиційно та з величезним задоволенням долучається до активностей KSW.

13 березня
«Часопис» відкриває новий навчальний простір — Chasopys Eduspace

В родині проектів «Часопису» поповнення! Дуже скоро ми відкриваємо ще один простір Chasopys EduSpace.

13 березня
Chasopys EduSpace стає партнером освітньо-технологічного проекту Kid’IT

20 березня у новому просторі від засновників “Часопису”Chasopys EduSpaceвідбудуться безкоштовні тестові заняття перед новим набором груп у Kid’IT. До участі запрошуються батьки дітей віком від 5 до 8 років, які бажають долучити дітей до технологій через креатив та дізнатися про деталі участі.

16 лютого
Фінський акселератор Startup Sauna вдруге приїде до Києва, щоб відібрати кращі українські стартапи для своєї акселераційної програми

Startup Sauna - провідний бізнес-акселератор Північної та Східної Європи  приїздить до Києва 24 березня, щоб допомогти найбільш перспективним українським компаніям на ранній стадії.

08 грудня
“Часопис” організує ініціативу “121: Швидка експертна допомога”

18 грудня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи “121: швидка експертна допомога” кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.

20 жовтня
Розпочалась друга навчальна програма Школи Підприємництва при “Часописі”

15 жовтня розпочалась друга навчальна програма Школи Українського Підприємництва при “Часописі” для тих, хто починає власну справу або розвиває і вдосконалює свій бізнес.

12 жовтня
У “Часописі” відбувся всеукраїнський фінал міжнародного стартап-змагання Seedstars World

9 жовтня відбувся локальний фінал змагань Seedstars World, переможцем якого стала команда Ecoisme, що займається розробкою систем домашнього енергоменеджменту. Усього у змаганні брали участь 14 команд, обраних з більш ніж 50 поданих заявок від стартапів з усієї України, а також Великої Британії, Швеції та Польщі, в яких Seedstars не представлений.

06 жовтня
14 українських стартапів змагатимуться за звання кращого та інвестиції у розмірі 500 000 $ на стартап-змаганні Seedstars

Cьогодні стали відомі імена фіналістів – 14 найкращих українських стартапів, що вже 9 жовтня змагатимуться за можливість представити Україну на міжнародному конкурсі Seedstars World та отримати інвестиції у розмірі 500 000 $. Локальний фінал змагання відбуватиметься 9 жовтня. Початок о 16:00. Придбати квиток на подію можна за посиланням.

02 жовтня
Школа Українського Підприємництва впроваджує спеціальні знижки на навчання завдяки партнерству з Allbiz

Міжнародний центр інтернет-торгівлі Allbiz став партнером Школи Українського Підприємництва при “Часописі”. Підтримка Allbiz уможливила впровадження знижок на навчання для всіх учасників у другій програмі Школи. Відтепер, вартість навчання у Школі для одного учасника становитиме на 20% нижче заявленої вартості і дозволило прийти до єдиної вартості для всіх.

17 вересня
Creative Enterprise: Британська рада розпочинає першу в Україні спеціалізовану бізнес-програму для креативних підприємців

Британська Рада розпочинає програму Creative Enterprise в Україні з метою підтримки креативних підприємців у запуску та просуванні нового бізнесу. Вже понад три роки проект доводить свою ефективність по всьому світу, в Україні ж до нього приєднаються Київ, Харків, Львів та Одеса.

10 вересня
11.10. відбудеться краш-тест проектів, що бажають взяти участь у другій програмі Школи Українського Підприємництва

Краш-тест для проектів, що бажають взяти участь вже цієї осені у другій програмі Школи Українського Підприємництва.

28 серпня
Школа Українського Підприємництва приймає заявки на участь у другій програмі

Розпочато прийом заявок на участь у другій програмі Школи Українського Підприємництва, інтенсивної навчально-практичної програми для тих, хто починає власну справу або розвиває і вдосконалює свій бізнес. Заявки на участь приймаються до 13 жовтня 12:00 через форму. Учасники відбиратимуться за результатами краш-тесту та індивідуального інтерв’ю з кураторами Школи. Заняття триватимуть з 15 жовтня по 14 листопада 2015 року.

20 серпня
SEEDSTARS WORLD приїде до Києва, щоб обрати найкращий український стартап

Seedstars World, міжнародне стартап-змагання для стартапів посівної стадії на ринках, що розвиваються, вперше приїжджає в Україну 9 жовтня цього року. 12 найкращих українських стартапів змагатимуться за можливість представити Україну на міжнародному конкурсі SeedstarsWorld та отримати інвестиціїу розмірі 500 000 $. 

13 серпня
Відомий фінський стартап-акселератор Startup Sauna приїздить до Києва

Startup Sauna - провідний бізнес-акселератор Північної та Східної Європи, приїздить до Києва 4 вересня, щоб допомогти найбільш перспективним українським компаніям на ранній стадії. Команди-учасниці зустрінуться з досвідченими коучами, які самі є підприємцями та інвесторами багатьох проектів, отримають цінний зворотній зв’язок та шанс взяти участь у програмі розвитку від Startup Sauna вже цієї осені (12 жовтня – 13 листопада, Хельсінкі, Фінляндія).

11 серпня
Сучасне мистецтво - провокація чи новий щабель культури? Авторський курс Анни Владимирської

Даний курс, розроблений відомим мистецтвознавцем Анною Владимирською, покликаний пояснити всі його ключові напрямки, групи, школи та окремих персонажів - визначаючих те, що ми називаємо сучасним мистецтвом.

24 липня
Chessopys: години гри у шахи в "Часописі" на дошці з підписом Гаррі Каспарова!

Друзі, раді повідомити вам про нашу нову ініціативу – години гри у шахи у креативному просторі “Часопис”. Щодня, з понеділка по четвер, починаючи з 27 липня, з 12:00 до 16:00, у залі "Парк" на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club.

07 липня
9 бізнес-проектів завершили навчання в рамках першої програми Школи Українського Підприємництва при «Часописі»

6 липня завершились заняття першої навчальної програми Школи Українського Підприємництва при  креативному просторі «Часопис». Учасники Школи пройшли двомісячний інтенсивний навчально-практичний курс, спрямований на уникнення помилок при побудові своєї справи та вдосконалення свого бізнесу.

21 квітня
На хакатоні Garage48 Kyiv переміг продукт для спільної роботи дизайнерів та розробників

17-19 квітня в Києві у коворкінгу «Часопис» відбувся всесвітньо відомий хакатон Garage48. Мета події – підвищити міжнародний інтерес до українських технологій і стартапів.

06 квітня
«Часопис» відкриває Школу Українського Підприємництва та оголошує набір у першу програму

Креативний простір «Часопис» оголошує запуск власного освітнього проекту  –  Школи Українського ПідприємництваЦе двомісячна інтенсивна навчальна програма для тих, хто починає власну справу або прагне розвинути вже існуючий бізнес, яка поєднає теорію та практику побудови власного бізнесу під керівництвом досвідчених українських та зарубіжних менторів.

25 лютого
Garage48 вже цієї весни у Києві!

Зустрічайте всесвітньо відому серію стартап хакатонів Garage48 вже цієї весни у Києві!

12 лютого
Петро Чернишов: «Телеком чудовий тим, що ми знаємо про вподобання клієнтів усе»

На своїй лекції нинішній голова компанії «Київстар» розповів, чим Carlsberg відрізняється від «Київстару» і де в Києві вишка 3G, яка вже працює. Крім того, він багато жартував, а також поділився власними правилами ведення бізнесу та головним висновком: кризу можна використати на свою користь.

22 січня
Переможці національного хакатону допоможуть переселенцям з Донбасу і отримають 45 000 грн

Склад журі національного хакатону на тему допомоги переселенцям з Донбасу -"ВПО Хакатон" вже визначений. І зовсім скоро вони оголосять переможців, які отримають призовий фонд - 45 000 грн та зможуть впровадити розробки разом з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

02 січня
#ЧасописДашборд

Друзі, із задоволенням анонсуємо новий проект - #ЧасописДашборд, в якому представлені послуги, що перевірені та рекомендовані Часописом!

28 жовтня
«Часопис» розширюється!

Відтепер ми пропонуємо вам ще більше простору для роботи та креативу — у нас з'явилось сім нових кімнат для перемовин та ділових зустрічей.

13 жовтня
МАЙКЛ ЛАФОНД: “ЛЮДИ ПОВИННІ РОБИТИ ЩОСЬ, А НЕ ПРОСТО СИДІТИ І ЧЕКАТИ”

Берлінський урбан-активіст розповідає про залучення громади у життя міста, сучасну історію німецької столиці та сталий розвиток.

22 вересня
Ландшафтний архітектор Найджел Торн — про досвід Лондона та парки біля дому

22 вересня у креативному просторі "Часописа" пройшла зустріч з президентом Європейської федерації ландшафтних архітекторів Найджелом Торном.

19 травня
ІТ-фахівці та громадські активісти створили інноваційні рішення для Києва як “розумного міста”

Серед переможців -  плафторма для об’єднання киян, додатки для перевірки штрафів у ДАІ та проект квестів по музеях.

15 травня
«Часопис» розпочинає співпрацю з найбільшою в світі онлайн платформою для фрілансерів Elance.com

В рамках партнерства відвідувачі “Часопису” та користувачі Elance отримують чимало приємностей

28 квітня
17-18 травня "Часопис" приймає Хакатон Kyiv Smart City. Долучайтесь!

Допомогти сформувати проекти по вирішенню актуальних проблем Києва ставить собі за мету Хакатон Kyiv Smart City, котрий має об’єднати знання стартапів, потреби громадськості та можливості початківців політиків для повноцінної імплементації ідей і проектів на міському рівні. 

22 квітня
Ми розпочинаємо співпрацю з проектом онлайн-трансляцій освітніх подій ТЕЛЕПОРТУС

Партнерство з Телепортус - це перш за все можливість поділитися контентом з тими, хто шукає знання, але не може бути присутнім у "Часописі".  
Наша мета - відкрити можливість навчатися у кращих як можна більшій кількості людей, особливо у регіонах України.

14 квітня
Друзі, ми запровадили онлайн продаж квитків на наші події

Відтепер бронювання та покупка квиточків на вистави, концерти та майстер-класи - це лише кількіа кліків.

28 березня
Велосезон у "Часописі" відкрито!

Катайтеся містом у справах та для задоволення за тарифом Простору.

19 березня
Бізнес-акселератор GrowthUP приєднується до ініціативи колег по ринку і запрошує ІТ-підприємців отримати консультацію своїх фахівців у «Часописі»

Щоп'ятниці з 10.00 до 13.00 експерти GrowthUP консультуватимуть  з побудови та розвитку бізнесу, отриманню перших користувачів, перевірці основних гіпотез, пошуку інвестицій.

04 лютого
Друзі, професійні консультації для гостей «Часопису» поповнилися дуже важливою для успіху проекту сферою – UX-design

Щоп’ятниці з 10 по 13 годину кожен відвідувач «Часопису» має нагоду отримати пораду щодо юзабіліті, збільшення конверсії та дізнатись про особливості взаємодії користувачів з інтерфейсами.

13 січня
Консультації з SEO

Ми продовжуємо розвивати напрямок професійних консультацій для наших гостей та резидентів. Відтепер, у вас є можливість отримати професійну консультацію від досвідченого SEO-фахівця Андрія Суса. 

30 грудня
Визначено проекти-переможці хакатону “Інструмент суспільної взаємодії”

28-29 грудня, в останні вихідні року, у Коворкінгу «Часопис» відбувся хакатон "Інструмент суспільної взаємодії" організований ініціативною групою “Хакатон”, Коворкінгом “Часопис” та IT-наметом на Євромайдані. За результататми хакатону визначено три проекти-переможці, які на думку учасників, найкраще відповідають меті конкурсу.

28 грудня
Хакатон “Інструмент суспільної взаємодії” (оновлюється)

З 10:00 у коворкінгу "Часопис" http://coworking.chasopys.ua працює Хакатон "Інструмент суспільної взаємодії"

STREAM

25 грудня
ІТ-фахівці запропонують нові ІТ-рішення для розвитку України

Коворкінг «Часопис», ІТ-намет на Євромайдані та ініціативна група «Хакатон» розпочинають спільний проект – Хакатон «Інструмент суспільної взаємодії», який має на меті запропонувати суспільству проекти, що зможуть виконувати важливу роль для вибудови нових суспільних взаємовідносин та надати для цього практичні інструменти.

16 грудня
Ilia Kenigshtein, директор з розвитку бізнесу в Центральній Європі LR Group, резидент Креативного простору «Часопис»

Друзі, ми пишаємося, що у “Часописі” завжди можна зустріти талановитих, розумних та успішних людей. І ми хочемо вас познайомити з нашими постійними гостями.

18 листопада
Запрошуємо до команди "Часопису"

Ви здатні надихнути на добрі справи, нівелювати негаразди та просто вмієте посміхатися? Давайте до нас!

27 жовтня
Коворкінг "Часопис" відкриває двері та запрошує всіх до знайомства!

Новий коворкінговий простір створений для ІТ-ком’юніті, підприємців та інвесторів. Він відокремлений від креативного простору, але всі його резиденти мають до "Часопису" необмежений доступ. 

23 жовтня
Pub Summit у Коворкінгу "Часопис"

24 жовтня о 19.00, на підтримку глобальної ініціативи технологічного співтовариства відбудеться черговий Pub Summit. Цього вечора для всіх учасників події відкриває свої двері Коворкінг "Часопис"
Скористайтеся чудовою можливістю не лише взяти участь у ІТ-тусовці, а й відкрити для себе новий Коворкінг "Часопис".

21 жовтня
Ініціатива «ITea з Юскутум» - кваліфіковані поради юриста стартапам

Кожної п'ятниці, з 10:00 до 13:00 кожен гість "Часопису", кому потрібна порада ІТ-юриста, зможе легко отримати її абсолютно безкоштовно» від Адвокатського об'єднання «Юскутум»

07 жовтня
Вигравайте квиток на IDCEE 2013!

Пропонуємо Вам виграти квиток на Investor Day Central and Eastern Europe (IDCEE) - провідну ІТ-конференцію Східної Європи, що відбудеться 10-11 жовтня у Києві в НСК Олімпійський.

25 вересня
Онлайн трансляція: Мистецький клуб „Обличчя” з Юрієм Макаровим

Гостем стане відомий письменник, журналіст, телеведучий та документаліст Юрій МАКАРОВ. Автор презентує свою нову книжку «За чверть десята».

17 вересня
Ми відкриваємо Коворкінг "Часопис"

Ми відкриваємо коворкінг для ІТ-ком’юніті, підприємців та інвесторів. Відокремленний 4й поверх з етикетом тиші тільки для роботи.

06 вересня
Ми розпочинаємо другий рік "Часопису"!

Протягом цих 365 днів у стінах "Часопису" постійно народжувалися нові ідеї, знайомства. Ми разом знаходили себе та розвивалися, ділилися досвідом, створювали проекти та події. І ми ДЯКУЄМО ВАМ!

06 серпня
Поділіться з нами історіями Вашого успіху у "Часописі"

Разом з Вами ми писали наш спільний часопис! Ми разом працювали, знайомилися, дізнавалися нове та відкривали світ! Ми віримо, що "Часопис" став Простором, де Ви знайшли друзів, а можливо і партнерів, де Вам прийшла чудова ідея чи був здійнений Ваш проект. 

29 липня
Все, що потрібно, аби освіжитися у спекотний день - Мохіто!

Смакуйте свіжість, друзі! Літо, насправді, лише починається!

24 липня
Легендарна записна книжка Moleskine для Вашого власного часопису

Улюблений блокнот Пікассо, Ван Гога, Хемінгуея, а також Індіани Джонса і Амелі можна придбати у нашому Просторі. 

12 червня
Креативний простір "Часопис" долучається до проекту "Интересный Киев"

 "Часопис" та "Интересный Киев" об'єднують свої сили.

22 травня
Чашки "Часопису" для Вашого дому!

Вже цього тижня у нас буде лімітована кількість чашок з логотипом "Часопису". 

15 травня
Обирайте головних героїв ювілейного Idea Breakfast!

Друзі!
30 травня на сніданку Idea Breakfast у "Часописі", присвяченому першій річниці проекту, виступлять одразу три спікера. І обираєте їх Ви!

26 квітня
Велопрокат відкриває сезон!

4 нові велосипеди - гірські, чоппер та міський - вже у "Часописі" і чекають на Вас!

22 квітня
Вітаємо переможців розіграшу квитків на iForum

А якщо і Ви хочете отримати запрошення, приходьте у "Часопис" та дізнайтесь як!

11 квітня
Sport'опис - настільний хокей для гри та відпочинку!

В додаток до нашого професійного футболу, шведськоі стінки у нас з'явився професійний настільний хокей!

02 квітня
Друзі, у нас є зарядні для iPhone, iPad або MacBook

Заряджайте свій творчий потенціал у нас - користуйтесь вільно універсальними зарядними пристроями для мобільних телефонів та ноутбуків

27 березня
Запрошуємо познайомитись з добровольцями, які рятували киян від снігового полону

28 березня о 10.00 київські добровольці, що організовували допомогу постраждалим від надзвичайного снігопаду, поділяться своїми історіями та планами на майбутнє

22 березня
Ми розпочали вітамінізацію корисними смачнющими апельсиновими фрешами!

З ранку і до самої ночі надаємо сил та гарного настрою!

06 лютого
Нововведення десяте: гугл-календар "Часопису"

Всі події, резерви та активності Простору оперативно та у відкритому доступі.

05 лютого
Нововведення дев'яте: більше 400 книг - почитати, обміняти, купити

З вашою допомогою ми безперервно оновлюємо нашу бібліотеку. Дякуємо всім за інтелектуальний внесок у розвиток Простору. 

04 лютого
Нововведення восьме - кожен коворкер "Часопису" відтепер може мати власну поштову скриньку для своєї кореспонденції

Листи, пресу, повідомлення та документи сміливо замовляйте на Вашу нову адресу: м.Київ, вул. Льва Толстого, 3!

01 лютого
Нововведення сьоме: «Часопис» стає спортивним!

Шведська стінка, турник та бруси відтепер в «Часописі»

31 січня
Нововведення шосте: GameStory - Ігротека без обмежень!

Більше 30 захопливих, розумних та неймовірно цікавих настільних ігор - Mаджонг, Mонополія, Tабу, Tower, Activity, Alias, Scrabble, Mafia і не тільки, -  для вашої дружньої веселої компанії!

30 січня
Нововведення п'яте: GuestPlayList - музика на ваше замовлення

Пишіть у коментарях назви та виконавців ваших улюблених композицій, рекомендуйте їх на ранок чи вечір, для
бібліотеки, парку чи іншої зали, і ми обов’язково додамо їх до плейлистів. 

29 січня
НОВОВВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТЕ: Денний абонемент.

День персонального Простору у центрі міста з безліччю сервісів лише за 99 грн.

28 січня
НОВОВВЕДЕННЯ ТРЕТЄ. Комплексна ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ - найкращі умови тривалої співпраці!

Комфортні та обладнані зали "Часопису" для проведення тренінгів без сплати оренди

26 січня
НОВОВВЕДЕННЯ ДРУГЕ. Ми пропонуємо всі умови для успіху Вашої команди

Прогрес досягається спільними зусиллями. І такі моменти незабутні! А ще й вигідні!

25 січня
НОВОВВЕДЕННЯ ПЕРШЕ: відтепер, для створення найкращих умов для роботи у Просторі діють "Тихі години":

Ми приготували десять нововведень, що зроблять "Часопис" більш комфортним, продуманим та цікавим.  

24 січня
Мистецький клуб „Обличчя”. Пряма трансляція святкового музичного вечора вокального ансамблю ConСord

На Вас чекають різдвяні пісні різних народів світу, естрадні хіти, джазові композиції та оригінальні твори композиції a cappella.

14 січня
Креативний простір "Часопис" відкриває мовний напрямок: новий унікальний проект EaCh - English at Chasopys

Ми розпочинаємо новий, надзвичайно цікавий проект, покликаний стерти кордони та надихнути почати вільно говорити англійською.

01 січня
Вітаємо з Новим роком!

Ми дякуємо вам за вас! І від щирого серця бажаємо здоро'вя Вам, Вашим близьким та рідним! 
Натхнення, безмежних можливостей та більше відкриттів та звершень!

26 грудня
Новорічна ніч у "Часописі"! Ласкаво просимо!

Всіх наших гостей, знайомих та незнайомих, ми запрошуємо до нас на вогник!

11 грудня
Свята наближаються!

У нашому Просторі оселилася чарівна святкова ялинка! 

03 грудня
Здоровий та смачний сніданок щоранку у "Часописі"

Щодня ми готуємо для Вас вівсянку.

26 листопада
28 листопада ми приймаємо Kyiv Employer Branding & Engagement Forum 2012

Перша в Україні конференція, присвячена питанням побудови іміджу роботодавця, залученості та рекрутмент-маркетингу.

22 листопада
Увага! 24-25 листопада у «Часописі» битва ДОУ ХАКАТОН!

Друзі, просимо звернути Вашу увагу, що ми чекаємо понад 100 учасників, тож для зручності і комфорту гостей, просимо попередньо бронювати місця за тел. 044-384-07-10. 

19 листопада
Пряма он-лайн трансляція зустрічі з Сергієм Жаданом в рамках мистецького клубу "Обличчя"

Пропонуємо вашій увазі он-лайн трансляцію зустрічі з відомим українським письменником 

16 листопада
Креативний простір "Часопис" та Ірина Меттус розпочинають новий проект FRESH INSIGHTS

СВІЖИЙ погляд на звичні речі І НОВІ ІСТИНИ, про існування яких ви навіть не знали

12 листопада
Ігор Закус та Родіон Іванов запрошують на відкриття Джазового клубу AdLibitum у "Часописі"

На сцені: Z-Band Ігора Закуса, Родіон Іванов Project, Тріо Наталії Лебедєвої, Квартет Денніса Аду, Квартет Богдана Гуменюка, ShockolaD, Квартет Григорія Паршина.  Ведучий концерту Олексій Коган.

09 листопада
Джаз-клуб AdLibitum: квитки вже у продажу

Найкращі колективи, найавторитетніші джазмени, неперевершена музика! 

07 листопада
До "Стравопису" додалися нові бейгли

До "Стравопису" додалися нові бейгли - поважний Дон Педро та Класичний італійський. 

02 листопада
Запрошуємо малят для участі у виставі! Найближче заняття цієї неділі.

Дитяча театральна майстерня запрошує хлопчиків і дівчаток на репетиції вистави

01 листопада
Idea Breakfast: Павло Румінов

Друзі!
Чудовий ідейний сніданок з Павлом Руміновим варто подивитися всім: і тим, хто долучився (є що згадати), і тим, кому не вдалося (є про що дізнатися)

30 жовтня
Зустріч з Жанною Кадировою переноситься

Зустріч з художницею, запланована на 2 листопада, переноситься.  Дату ми повідомимо додатково. 

15 жовтня
Ми запускаємо "Стравопис" - корисну та смачну фуд-пропозицію для наших гостей!

Відтепер кожного ранку ми готуємо для Вас найсвіжіші салати, випікаємо культові нью-йоркські бейгли та неймовірно смачні десерти.

07 жовтня
Тепер більше кіно, більше сюжетів у нашій відеотеці

Фільми Куросави, Саруханова, біографічні стрічки Beatles та інше, всіх і не згадати.