Події

25 травня, 18:30
VC Insider: expansion and fundraising in the USA | Kiev

А ти готовий стати єдинорогом і зібрати наступний раунд інвестицій в США? Чекаємо тебе 25 травня на дні відкритих дверей  Старту Акселератор 

25 травня, 19:00
НАЛЕГКЕ: капітани про страхи та міфи відпочинку на яхті

В рамках проекту “Налегке. Слет бывалых” 25 травня в Chasopys Eduspace капітани Олександр Бурцев і Олександр Шкримбал вирішили розповісти нам всю правду про відпочинок на яхті - міфи, страхи та інші жахливі речі, які можуть трапитися з мандрівниками у відкритому морі.

25 травня, 20:00
Startup Crash Test # 75

Друзі, приходьте до нас після iForum.ua на Startup Crash Test # 75, який відбудеться 25 травня о 20:00 в креативному просторі Часопис!

Вже записалися: 0
26 травня, 10:00
Консультації з юристами компанії «Axon Partners»

Кожної п'ятниці, з 10:00 до 13:00 кожен гість "Часопису", кому потрібна правова підтримка ІТ-компаній та стартапів, зможе легко отримати її від юристів компанії «Axon Partners».

Вже записалися: 0
26 травня, 10:00
Консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

26 травня  з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 0
26 травня, 10:00
Консультації із експертом, аналітиком в області управління проектами Володимиром Нікуліним

26 травня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від незалежного експерта, тренера, аналітика в області управління проектами Володимира Нікуліна.

Вже записалися: 0
26 травня, 19:00
#Безвіз - What is?

#Безвіз вже скоро і багато людей пакують валізи, але мало хто знає про нюанси перетину кордону. Давайте дізнаємося і обговоримо!

27 травня, 16:00
Skills Course. Fix your grammar, або робота над помилками.

Ніяк не здолаєте проблеми в англійській граматиці? Тоді запрошуємо 27 травня до Chasopys Eduspace на воркшоп "Робота над помилками", де ми впродовж 4 годин детально розберемо типові помилки і допоможемо вам усунути їх на практиці.

29 травня, 19:00
Бізнес зі смислом: соціальне підприємство VS impact-орієнтований бізнес

29 травня напередодні закриття подачі заявок на участь в Accelerate 2030 в Chasopys Eduspace відбудеться зустріч для бізнес-підприємців, які розвивають не просто бізнеси, а змінюють своєю діяльністю міста, вирішують проблеми та розвивають нові ініціативи. Поговоримо про соціальне підприємництво та impact-орієнтовані бізнеси, які стають трендом у розвитку підприємництва, про   їхні можливості та перспективи.

Вже записалися: 10
30 травня, 19:00
Лекція Profi «Писати просто: як писати цікаві статті»

Вже 30 травня о 19:00 у Креативному просторі "Часопис" відбудеться лекція Profi з елементами тренінгу, яка допоможе вам успішно реалізовуватись в особистій і професійній діяльності. 

02 червня, 10:00
UAngel Office Hours: Індивідуальна консультація з фронтенд розробки бiзнес ангела, серiйного пiдприємеця Романа Якобчука

2 червня з 10:00 до 12:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи «UAngel Office Hours» ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від експерта з фронтенд розробки, бiзнес ангела, серiйного пiдприємеця Романа Якобчука.

05 червня, 19:00
Серія «Відкриття». Зустріч із скульптором Олексієм Владимировим.

В рамках проекту «Відкриття» 5 червня о 19.00 у Часописі відбудеться зустріч з «рідкісним птахом» українського образотворчого мистецтва - скульптором Олексієм Владимировим.

Вже записалися: 0
06 червня, 20:00
Automotive Startup Crash Test #2

6 червня відбудеться другий Automotive Startup Crash Test. Це перша можливість розповісти про свій проект, отримати відгуки та рекомендації від інших учасників, знайти партнерів і співробітників.

07 червня, 19:00
Зустріч-дискусія з Андрієм Колодюком та Артемом Берманом. Чи можна побудувати глобальну ІТ-компанію, не виїжджаючи з України?

7 червня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться зустріч-дискусія з Андрієм Колодюком та Артемом Берманом ми розглянемо що таке компанія і глобальна компанія, які перспективи українських підприємців в Україні та багато інших питань.

07 червня, 19:00
Business English Intensive Course

З 7 червня у Креативному просторі "Часопис" стартує 36-годинний інтенсив Бізнес англійської, який за стислий проміжок часу дозволить вам опанувати якомога більшу кількість необхідних навичок, відпрацювати та вдосконалити  їх на практиці в малих групах та надалі впевнено орієнтуватись в міжнародному бізнес середовищі.

10 червня, 16:00
Skills Course. Тренінг Grammar Hardcore 1

Ніяк не подолаєте труднощi з англійською граматикою? Важко даються conditional sentences, «I wish», речення з «used to/would», Sequence of Tenses та Passive voice? Тодi приходьте на наш тренiнг з двох частин Grammar Hardcore!

12 червня, 16:00
Fundraising School: спеціалізована навчальна програма з основ фандрайзингу від лідерів індустрії

З 12 червня по 23 червня 2017 року (щопонеділка, середи та п’ятниці) у креативному просторі Часопис (вул. Льва Толстого, 3) проходитиме спеціалізована навчальна програма з основ фандрайзингу від лідерів індустрії.

15 червня, 19:00
Please, Don’t Tell: Альона Калібаба і Вікторія Придатко

Please don’t tell - новий формат надихаючих зустрічей-дискусій між реалізованими в різних сферах особистостями, які прийшли до мети з протилежними стратегіями. Спікери першого у літньому сезоні P.D.T. такі схожі і такі різні водночас. Вони жіночні, творчі та надзвичайно амбіційні.

15 червня, 19:00
Практичний воркшоп Boost Your Skills. Facebook Ads: як запускати рекламні кампанії у Facebook та аналізувати їхні результати

15 червня в рамках серії Boost Your Skills пропонуємо вам навчитись використовувати Facebook не тільки для читання новин і вподобань фотографій. Широкі налаштування таргетингу Facebook Ads дають можливість робити персоналізовані рекламні компанії і знаходити читачів, фанів або клієнтів у прямому сенсі  —  “за рогом”.

22 червня, 19:30
PechaKucha Night «DO WHAT YOU LOVE, LOVE WHAT YOU DO!»

22 червня 2017 року о 19:30 у Часописі відбудеться творча зустріч PechaKuchaNight на тему «Do What You Love, Love What You Do!».

29 червня, 19:00
HubHubHub.com. Віртуальна і доповнена реальність: що нового

29 червня платформа HubHubHub.com організовує чергову зустріч з Virtual Reality and Augmented Reality з метою обміну досвідом та обговорення нових технологічних і бізнес-трендів.