Події

23 лютого, 19:00
Воркшоп #InstaStart: Інстаграм для бізнесу

Якщо твоєму бізнесу потрібна сторінка в Instagram, а ти ще навіть не вирішив з чого розпочати знайомство з платформою, то цей Workshop тобі допоможе.

24 лютого, 16:00
Skills Course. Fix your grammar, або робота над помилками.

Ніяк не здолаєте проблеми в англійській граматиці? Тоді запрошуємо 24 лютого до Chasopys Eduspace на воркшоп "Робота над помилками", де ми впродовж 4 годин детально розберемо типові помилки і допоможемо вам усунути їх на практиці.

25 лютого, 16:00
Воркшоп з особистої ефективності: «Життя за розкладом і без»

На воркшопі з персональної ефективності «Життя за розкладом і без» Христина Стецька, тренер PROFI Space, керівник Profi Assistance, HRD в Universal Commerce Group, розповість, як розподіляти навантаження, організовувати себе та простір довкола, щоб встигати максимально і залишатися повними сил.

25 лютого, 16:00
Chessopys Club: тренування та міні-турніри з шахів у Часописі

Друзі, до Креативного простору "Часопис" повертаються шахи. Щонеділі з 16:00 на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club. Плануються як турніри, так і тренування. Рівень вашої гри у шахи немає значення.

26 лютого, 19:00
Практичне застосування блокчейну та криптовалют: тренди Кремнієвої долини. Зустріч з Анастасією Грін.

26 лютого до “Часопису” завітає Анастасія Грін, СЕО і засновниця AURA - децентралізованої професійної мережі для блокчейн-фахівців. Анастасія живе і будує компанію в Сан Франциско, веде CryptoLive подкасти із засновниками блокчейн компаній і організовує освітні івенти на тему блокчейну.

27 лютого, 19:00
Лекторій з нейронаук Brainy. Лекція Нани Войтенко. Сон і мозок.

27 лютого о 19:00 у Креативному просторі "Часопис" професор нейробіолог, доктор біологічних наук Нана Володимирівна Войтенко розповість про те, навіщо нам спати, що відбувається уві сні із мозком, чи можна померти від недосипання та відповість на багато інших запитань, щодо сну.

28 лютого, 19:00
«Відверто про... Досвід перших»: зустріч з Дмитром Борисовим, відомим ресторатором, власником та бренд-шефом однойменної мережі ресторанів

28 лютого о 19:00 до креативного простору «Часопис» в рамках серії зустрічей «Відверто про... Досвід перших» завітає відомий ресторатор, власник та бренд-шеф однойменної мережі ресторанів Дмитро Борисов.

01 березня, 19:00
Маркетинг для малого та середнього бізнесу: цілі та практична реалізація. Лекція експерта з Ізраїля Якова Гороховського

1 березня у креативному просторі “Часопис” (вул. Льва Толстого, 3) відбудеться лекція ізраїльського експерта Якова Гороховського, присвячена особливостям маркетингу для малого та середнього бізнесу. Захід організовано за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні та MASHAV - агенції з розвитку міжнародного співробітництва при МЗС Держави Ізраїль.

02 березня, 09:30
Секрети нетворкінгу: як надихати інших своїми мріями та цілями. Воркшоп ізраїльського бізнес-тренера Наташі Мазор

2 березня у креативному просторі “Часопис” (вул. Льва Толстого, 3) відбудеться воркшоп ізраїльського бізнес-тренера Наташі Мазор, присвячений одному з ключових умінь кожного підприємця (і не тільки!) - умінню налагоджувати ефективні зв’язки між людьми.

02 березня, 10:00
Індивідуальні консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

23 лютого  у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 0
02 березня, 19:00
Вихід на ізраїльський ринок для українських ІТ-компаній: Do’s and Don’ts. Лекція Дмитра Бечуцького

2 березня напередодні Israeli Ukrainian Innovation EXPO 2018 у креативному просторі “Часопис” відбудеться зустріч із засновником і генеральним директором ізраїльської технологічної компанії Stairway Soft Ltd Дмитром Бечуцьким. Поговоримо про ізраїльський ІТ-ринок, його переваги та способи виходу на нього для українського бізнесу.

02 березня, 19:00
Зустріч із Дмитром Томашпольським: Своя колія. Війна з форматом

Dmitriy Tomashpolski - член Європейської кіноакадемії, учасник та лауреат понад 20-ти вітчизняних та міжнародних кінофестивалів.

04 березня, 16:00
Chessopys Club: тренування та міні-турніри з шахів у Часописі

Друзі, до Креативного простору "Часопис" повертаються шахи. Щонеділі з 16:00 на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club. Плануються як турніри, так і тренування. Рівень вашої гри у шахи немає значення.

05 березня, 19:00
Лекція PROFI. Сторітеллінг: як писати історії, які дочитають до кінця

Про те, як писати такі історії, де шукати натхнення і теми, за допомогою яких письменницьких прийомів захопити читача ми поговоримо 5 березня під час нашої зустрічі.

05 березня, 19:00
“Без паніки та істерики”: Нові алгоритми у соцмережах

Напередодні нового року світ діджитал-маркетингу сколихнула новина про чергові падіння охоплення для бізнес сторінок Facebook.

06 березня, 19:00
Практика довголіття: чи можна прожити до 120?

6 березня у “Часописі” відбудеться лекція Дарії Лосєвої, присвячена принципам радикального подовження життя.

06 березня, 19:30
Семінар Костянтина Коптелова. Чому KPI не працює і що з цим робити (вступ в OKR)

Як тільки даєш співробітникам KPI, вони починають у них гратися. Вся їхня творчість йде не в роботу, а в те, як "обіграти / зламати систему". Більше того, KPI нерідко дуже складно збалансувати, щоб вони не завдали шкоди компанії.

09 березня, 19:00
Лекція Федора Сердюка. First, do not harm: міфи про першу допомогу

90% смертей можна запобігти, якщо правильно надати першу допомогу. Наш гість, Федір Сердюк, переконаний: безпека залежить від нас самих і від дій тих, хто опинився поруч у критичний момент. Ми з ним згодні і запрошуємо всіх до  “Часопису” на лекцію про міфи, пов'язані з наданням першої допомоги в екстреній ситуації.

14 березня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Facebook для бізнесу

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу». 

14 березня, 19:00
Наталка Макогон. Прикладний лекторій: “Яскрава комунікація в держсекторі або як полюбити всіх хейтерів”

14 березня до Креативного простору Часопис завітає радник начальника київського метрополітену Наталка Макогон.

15 березня, 19:00
Майстер-клас Ірини Чернявської. Один на один: як взяти цікаве інтерв’ю

Вміння викликати прихильність спікера до себе і налаштувати з ним ефективну комунікацію – корисна навичка для кожної сучасної людини, якій не байдуже розвиватися в своїй сфері. Тим паче, якщо під час такої комунікації буде досягнута головна ціль такого спілкування – отримання важливої інформації.

17 березня, 10:00
WoMentors: Від ідеї до запуску бізнесу. Інтенсив-практикум

Здається, всі довкола тільки й роблять, що генерують круті ідеї та запускають успішні бізнеси. А що робити, коли є бажання відкрити власну справу, але немає ідей, або ви у них не впевнені? Чи коли ідея є, але ви не знаєте, з чого розпочати?

18 березня, 16:00
Воркшоп для переговорників: Робочі техніки для бізнесу і життя

Кожен учасник використає покрокову схему підготовки і проведе переговори. Практичну частину ми підтвердимо необхідної теорією - жодної «води». На занятті ви складете власний «профіль парламентера» і більше дізнаєтесь про свої сильні сторони в переговорах і зонах розвитку. Ми даємо авторські технології, які ви можете використовувати кожен день.

19 березня, 19:00
Майстер-клас Костянтина Коптєлова: “Управління змінами в компанії”

Виживають лише ті компанії, які встигають реагувати на постійні зміни навколишнього середовища. Найважливішим критерієм виживання і процвітання бізнесу є вміння змінюватися і адаптуватися. На майстер-класі будемо обговорювати, як управляти змінами в компанії.

21 березня, 19:00
Воркшоп Катерини Дунаєвої: Facebook для бізнесу

Якщо ти: вирішив зайнятися позіціонуванням свого бізнесу в Facebook, хочеш комунікувати зі своїми клієнтами, розумієш, що за соціальними мережами майбутнє, думаєш з чого розпочати комунікацію, то наш спікер чекає твоєї реєстрації.

25 березня, 16:00
Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

25 березня в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.

27 березня, 19:00
Лекція PROFI: Інструкція з пошуку роботи та нетворкінгу в соцмережах

Цей захід - для усвідомлених кар'єристів. Усвідомлений кар'єрист, незалежно від того чи працює він в компанії, чи на себе, завжди думає про те, яка його наступний ціль, наступний рівень. І шукає можливості туди перейти. Нова арена цього пошуку - соціальні мережі. Як використовувати їх для пошуку роботи? Як просувати себе в соціальних медіа як фрілансера? Поговоримо про це на зустрічі.

28 березня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Instagram для бізнесу

Ваш бізнес є в Instagram, але не приносить нових клієнтів? Тоді приходьте 28 березня до Chasopys Eduspace, щоб з’ясувати, як ефективно використовувати цю соціальну мережу для ваших бізнес-потреб.

30 березня, 19:00
Воркшоп #InstaStart: Інстаграм для бізнесу

Якщо твоєму бізнесу потрібна сторінка в Instagram, а ти ще навіть не вирішив з чого розпочати знайомство з платформою, то цей Workshop тобі допоможе.

15 квітня, 16:00
Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

15 квітня в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.

21 квітня, 10:00
Інтенсив Костянтина Коптелова: Управління проектами. Як навчитися завершувати проекти навіть в умовах хаосу

 21 квітня на інтенсиві Костянтина Коптелова ви дізнаєтеся про основні методології управління проектами;  
навчитеся вибирати методологію, яка є адекватною для вашої команди і задачі; дізнаєтеся, які є інструменти і програми для управління проектами та  про багато цікавих інших питань.