Події

10 квітня, 19:00
#СвітНаКарантині: хроніки про справи з різних континентів

Минулого тижня в рамках #СвітНаКарантині ми збирались з нашими друзями з різних континентів аби дізнатись як справи у них. 60 хвилин бесіди пройшли на одному диханні і додали енергії рухатись, втілювати та підтримувати

 

Тож вже в цей четвер ми продовжуємо традицію і запросили наших друзів і партнерів зі Штатів, Канади та Англії. Які, як і ми з вами, на карантині, тільки в інших куточках світу. 


17 травня, 10:00
BRAIN СONFERENCE. Науково-популярна конференція

Нейронауки змінять наше життя в найближчі 10-20 років, адже кожних декілька місяців ми отримуємо все більше відповідей щодо роботи мозку. Дехто вірить, що вчені скоро вирішать проблему оцифровування свідомості, а ми віримо, що кожен з нас може використовувати знання в сфері нейробіології вже сьогодні.

В рамках всесвітньої кампанії “Тиждень Мозку” (Brain Awareness Week) лекторій BRAINY за традицією підіймає важливі питання у сфері нейробіології та здоров’я мозку.
17 травня запрошуємо на BRAIN CONFERENCE, де поговоримо на теми, які стосуються кожного у повсякденному житті, зі спеціалістами з практичним досвідом в галузі нейронаук.

21 травня, 19:00
Валерій Пекар: “Еволюція мислення, лідерства та управління”

21 травня в коворкінгу Chasopys на семінарі Валерія Пекаря поговоримо про те, як зрозуміти і змінити себе, організацію та країну.

Мислення: що рухає нашими вчинками?
Комунікація: чому ми не розуміємо один одного?
Лідерство: яким воно буває та чи відповідає поставленим завданням?
Менеджмент: яка управлінська культура потрібна моїй організації?
Країна: що відбувається в Україні та коли ми побачимо зміни?

23 травня, 10:00
Інтенсив. Як побудувати самоорганізуючі команди, орієнтовані на результат

Компанія досягає успіху, коли її команда віддана цілям та розділяє цінності організації. Ви вже задумувались - а в чому полягають секрети ефективної команди?

23 травня разом з Костянтином Коптеловим розберемось як організувати роботу так, щоб команда працювала на результат, а не "заради галочки".