Події

15 листопада, 19:00
Один на один: секрети успішного інтерв’ю

Вміння викликати прихильність спікера до себе і налаштувати з ним ефективну комунікацію – корисна навичка для кожної сучасної людини, якій не байдуже розвиватися в своїй сфері. Тим паче, якщо під час такої комунікації буде досягнута головна ціль такого спілкування – отримання важливої інформації. Адже кожне інтерв’ю – це невеличка сповідь, результат якої дозволяє людям по-іншому подивитися на її героя, а герою – відточити навичку достойно триматися під час бесіди з журналістом. І, перефразувавши Ротшильда, пам’ятаємо, що той, хто володіє інформацією, керує ситуацією!

15 листопада, 19:00
Майстер-клас Юрія Ніколаєва “CRM для малого та середнього бізнесу — пекло чи шлях до розвитку?”

Прибуток — кінцева мета кожного бізнесу. Для того щоб її досягти застосовуються різноманітні інструменти. Але чи всіма ви користуєтесь? Чи не найголовнішим інструментом є оптимізація відносин з клієнтом.

15 листопада у Креативному просторі “Часопис” директор з продажів в Бітрікс24 Юрій Ніколаєв розповість як впроваджувати CRM у власний бізнес.

16 листопада, 10:00
Індивідуальні консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

Щоп'ятниці з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 3
19 листопада, 19:00
Сейлз 2.0 ㅡ консультант, а не продавець. 20 порад, які допоможуть досягти успіху.

Щоб стати хорошим сейлзом, потрібно бути для клієнта помічником і порадником. Жити своїм продуктом, але вміти переробляти його під потреби замовника. Володіти інформацією, але не боятися ставити питання. Чесно говорити про проблеми і не соромитися просити фідбек.

Запрошуємо вас 19 листопада в креативний простір “Часопис” на майстер-клас від комерційного директора онлайн-журналу про підприємництво MC Today ㅡ Ельміри Наумедзянової.

20 листопада, 19:00
Анна-Марія Коваль: “Як перетворити хобі на прибутковий бізнес?”

Для того, щоб перетворити хобі не тільки на справу всього життя, а й успішний бізнес, потрібно докласти чимало зусиль. Але, з чого починати і як зрозуміти, що ваша ідея має шанс на розвиток?

20 листопада у Chasopys.Eduspace відбудеться зустріч з декораторкою та власницею декор студії Анною-Марією Коваль, чиє хобі зараз приносить прибуток.

20 листопада, 19:00
“Відверто про...Досвід перших”. Зустріч з Ігорем Новіковим

Топ-менеджер з більш ніж 10-річним досвідом роботи в Allianz AG, МТС і VEMA Carbon. До університету Сингулярності Ігор розвивав некомерційні та громадські організації в різних сферах, включаючи: штучний інтелект, децентралізоване кредитування, блокчейн, права людини, міжнародний розвиток, регулювання викидів вуглекислого газу і поновлюваної енергетики.

21 листопада, 18:30
Світлана Бовкун “Нетворкінг в дії: професійне спілкування nice and easy”

Одним із головних вмінь, що дозволяють нам не втрачати вигідні можливості долі, є нетворкінг. Хтось займається ним цілеспрямовано, а хтось — точково. В будь-якому випадку, це професійна навичка, яку можна і треба прокачувати, адже часто саме комунікація є вирішальною.

21 листопада в Часописі відбудеться комунікаційний практикум Світлани Бовкун. Ви отримаєте робочі рішення і вправи, які одразу зможете застосувати.

21 листопада, 19:00
Самопрезентація: мистецтво справляти враження

Чи траплялося у вас, що через неправильну самопрезентацію, ви не підписували важливий контракт або не отримували бажану посаду? Давайте будемо відверті: люди не об'єктивні. Достатньо 8 секунд, щоб скласти думку. Що цікаво, вона залежить на 55% від мови тіла, на 38% - від тону, і всього на 7% - від слів, які ви кажете.
Сьогодні доведено, що для того, аби отримати керівну посаду, заключити угоду, недостатньо володіти набором відповідних компетенцій. Вам можуть відмовити, аргументуючи тим, що ви не завжди володієте “executive presence”. Але, що це?

21 листопада Анна Чаплигіна розповість про секрети, як справити враження.

26 листопада, 19:00
Валерій Пекар: “Еволюція мислення, лідерства та управління”

Інтегральна динаміка — красива й ефективна модель еволюції мислення, лідерства та управління, що описує розвиток психосоціальних систем різного масштабу: людина, компанія, народ, людство в цілому.

26 листопада в Креативному просторі “Часопис” на семінарі Валерія Пекаря поговоримо про те, як зрозуміти і змінити себе, організацію та країну.

27 листопада, 19:00
Антон Карпенко: “Забудьте про стартапи - робіть бізнес”

Стартап - це компанія на продаж. Всі ми знаємо, що виживає менше 1% стартапів, то чому продовжуємо робити їх, а не бізнес?
Стартап націлений на отримання інвестицій і якщо пощастить, то вони перевертають весь світ інновацією і стають прибутковими. Бізнес, у свою чергу, думає про прибуток з першого дня запуску.
На зустрічі з Антоном Карпенком розглянемо ключове питання: що таке бізнес і для чого його робити?

28 листопада, 19:00
Нейрохакінг: як вчитись швидко та результативно

Сучасний світ настільки динамічний, що нам доводиться вчитися все життя. Кількість інформації виросла настільки, що одним запам’ятовуванням не обійтись. Найкращі навчальні заклади світу (MIT, Stanford, Garvard, Oxford) розробили ряд проривних методів, заснованих на останніх відкриттях в області нейрофізіології.

Як перебудувати навчання і використовувати для цього найпотужніші резерви нашого мозку? Як в 4-10 раз швидше писати пости, реферати, статті і навіть книги? Що робити, щоб почати навчатись із задоволенням?

28 листопада в Chasopys Eduspace на ці та інші питання відповідь дасть Сергій Андрусенко.

28 листопада, 19:00
Пошук роботи та комунікації через соцмережі

Цей захід - для справжніх кар'єристів. Незалежно від того працюєте ви в компанії чи на себе справжній кар'єрист завжди думає, яка його наступна ціль, наступний рівень. І шукає можливості на цей рівень перейти. Нова арена пошуку - соціальні мережі. Як використовувати їх для пошуку роботи та клієнтів? Чому знайомства та нетворкінг - прискорювач для вашої кар’єри? Поговоримо про це на зустрічі.

29 листопада, 10:00
Дводенний семінар "Соціальне підприємництво в цілях стійкого розвитку"

Запрошуємо авторів ідей інноваційних соціальних підприємств, представників бізнесу та громадського сектору на дводенний семінар Лабораторії сталого розвитку, який відбудеться 29 та 30 листопада в навчальному центрі Chasopys Eduspace.

29 листопада, 19:00
Біологія сексуальності

Дивно, що така важлива і природна складова людської поведінки як секс – навіть сьогодні залишається темою табу. Як результат, у суспільстві виникають хибні стереотипи щодо сексуальної поведінки людини. Вони не лише суперечать сучасній науці, але й перешкоджають адекватно сприймати та пізнавати свою сексуальність.

04 грудня, 19:00
Семінар Валерія Пекаря «Світ у 2030: нове мислення, нова економіка, нові кордони»

«Майбутнє вже тут. Воно просто нерівномірно поширене». - Вільям Гібсон.

Світ стоїть на порозі фантастичного технологічного стрибка, що глибоко змінює економічні відносини, політичні системи, менеджмент, культуру, релігію, мислення, сім’ю, міста та держави.

4 грудня в Chasopys.UNIT на семінарі Валерія Пекаря познайомимось зі змінами та тим, яким буде світ у 2030 році.

05 грудня, 19:00
Як прибуток компанії залежить від щастя прибиральниць. Лайфхаки від маркетинг директора лідера ринку

90% успіху вашого бізнесу залежить від внутрішнього клієнта: якщо внутрішній клієнт задоволений – він буде докладати максимум зусиль, щоб задовольнити зовнішнього клієнта, а це безпосередньо вплине на бізнес-результати компанії. HeadHunter провів масштабне опитування в якому з'ясувалося, що для співробітників оплата їх праці не настільки важлива як визнання їх заслуг і старань в роботі, тобто внутрішніх комунікацій.

Як правильно розказати внутрішньому клієнту про його цінність для бізнесу ми і будемо розглядати на майстер-класі.

09 грудня, 16:00
Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

Ми живемо в еру нових технологій, нових поколінь і нових інструментів управління. Існує думка, що сьогодні EQ (емоційний інтелект) набагато важливіший IQ. Але ми нічого не скидатимемо з рахунків, а поговоримо докладніше саме про EQ.

10 грудня, 19:00
Презентуй красиво. Майстер-клас з презентації від Марії Леоненко

10 грудня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться лекція по створенню презентацій. Зустріч буде корисною всім, хто шукає натхнення і практичних навичок у простих і ефективних методах по оформленню презентацій для інвесторів, партнерів та клієнтів.