Події

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації по показниках в бізнесі від Костянтина Коптелова

14 грудня  з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію по показниках в бізнесі від Костянтина Коптелова.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Павлом Бестуживим. Управління customer experience

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію по управлінню customer experience від  Павла Бестужева, спеціаліста з маркетингу, візуальних комунікацій та графічного дизайнера.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з копірайтингу з Катериною Дунаєвою

14 грудня  з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Катерини Дунаєвої по копірайтингу та розробці посадкових сторінок.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Володимиром Нікуліним з IT-проектів: Розробка продукту та керування проектом

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Володимира Нікуліна про сучасні методи розробки IT-продуктів та керування розробкою IT-проектів.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з франчайзингу від Максима Семчука

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію з франчайзингу від Максима Семчука.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з інтернет-маркетингу з Вікторією Харахаш та Оксаною Антонишиною

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію з інтернет-маркетингу від Вікторії Харахаш та Оксани Антонишиної.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з брендингу з Іриною Еркан

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Ірини Еркан — власниці брендингового агенства, ментора.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Оксаною Лук’яненко, Quadrate 28. Маркетинг для стартапів та МСБ

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Оксани Лук’яненко.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з керівником корпоративного акселератору Radar Tech, Марією Романовою

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Марії Романової  — керівниці корпоративного акселератору Radar Tech.

14 грудня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у Chasopys.UNIT

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT (м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, буд B2) в рамках ініціативи “121: швидка експертна допомога” кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.

15 грудня, 12:00
Як Google керує ефективністю співробітників без KPI? Інтенсив з OKR (Objectives & Key Results)

Як тільки даєш співробітникам KPI, вони починають з ними гратись. Вся їхня творчість йде не в роботу, а у те, як «зламати систему». Більше того, щоб KPI не шкодили компанії, їх потрібно збалансовувати, а це часто дуже важко зробити. Не дивлячись на те, що KPI – інструмент застарілий, роботу співробітників, як і раніше, потрібно координувати та направляти. То що ж робити?

Пропонуємо розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші лідери мотивують та координують співробітників. На семінарі ми вивчимо OKR – інструмент, який прийде на заміну KPI.

17 грудня, 19:00
Ліліт Саркісян: “Як побудувати творчий бізнес за допомогою Instagram?”

Ще зовсім недавно відома у вузьких колах Ліліт Саркісян - сьогодні успішна бізнесвумен та одна з найкращих ілюстраторів України. Ліліт побудувала власний бренд самостійно - без великих фінансових вкладень та залучення інвесторів. Вона почала розкрутку у соцмережі Instagram та через рік відкрила магазин у серці столиці. То в чому полягає секрет популярності деяких людей та чому не варто накручувати підписників, а якiсть важливiша за кiлькiсть?

17 грудня, 19:00
Чим IT може бути корисним для культури?

Культура та технології не існують окремо один від одного. Як новітні розробки IT-сектору можуть допомогти у втіленні суспільно-важливих ініціатив, у збереженні культурної спадщини, у реалізації мистецьких ідей, зробити культуру більш сучасною та привернути увагу аудиторії до актуальних тем?

Обговоримо 17 грудня у креативному просторі “Часопис” на зустрічі із Сергієм Прокопенком, співзасновником інноваційного медіа Gwara Media.

18 грудня, 19:00
Email like a PRO або ефективне листування англійською

Напряму працюєте з англомовними замовниками, партнерами, колегами? Регулярно пишете апдейти та ріпорти? Прокачайте свій чи ненайголовніший софт-скіл ― навичку бізнес листування. І навіть якщо думаєте, що пишете чудові листи, повірте, ви дізнаєтеся багато нового.

19 грудня, 19:00
Дизайн власної кар’єри: як наважитись на зміни у 2019 році?

“Ким я стану, коли виросту?” ― в 13 років це питання надихає, а в 33 ― все частіше тривожить. Більшість з нас звикли думати, що доросла людина мала б чітко розуміти, хто вона ― лікар, маркетолог чи девелопер, і спокійно розвиватись в своїй професії. Реальність насправді дещо інша ― невпевненість у своєму професійному виборі, бажання займатись чимось іншим та думки про те, що обрана професія вже себе вичерпала.

19 грудня в Креативному просторі “Часопис” Олена Гоноровська знову говоритиме про сміливість експериментувати зі своїм професійним шляхом. Чи не про це ви думаєте, закінчуючи рік?

20 грудня, 19:00
Лекція Альони Деньги: “Telegram як маркетинговий інструмент”

Telegram з’явився в нашому житті відносно недавно, але уже встиг завоювати прихильність багатьох користувачів. І звичайно, що це потужний канал для просування свого бізнесу та комунікації з клієнтами. Тож, якщо ви плануєте включити Telegram в свою маркетингову стратегію, ви на вірному шляху і ця лекція для вас.

Ми розглянемо як працює цей інструмент з точки зору маркетингу, зрозуміємо його місце у воронці продажів та розберемо найтиповіші помилки рекламодавців. Все для того, щоб краще зрозуміти можливості Telegram та покращити результати своїх рекламних активностей.

27 грудня, 19:00
Як отримати посаду у топових компаніях світу? Лайфхаки від програміста в Google

Працювати в Google─ чи це можливо? Але що для цього потрібно? Чим відрізняється співбесіда в міжнародній компанії?

Запрошуємо вас відвідати лекцію українського програміста з Google ─ Сергія Семи. Він на власному досвіді розповість, якими знаннями необхідно володіти, щоб отримати роботу в таких компаніях як Google чи Facebook.

14 січня, 19:00
Нейрохакінг: як вчитись швидко та результативно

Протягом тисяч років в основі навчання було запам'ятовування. Зараз кількість інформації виросла настільки, що одним запам’ятовуванням не обійтись. Саме тому сучасна освіта все більше орієнтується на розуміння. А найкращі навчальні заклади світу розробили ряд проривних методів, заснованих на останніх відкриттях в області нейрофізіології.

Як перебудувати навчання і використовувати для цього найпотужніші резерви нашого мозку? Як запам'ятати в сотню разів більше інформації без помилок? Як в 4-10 раз швидше писати пости, реферати, статті і навіть книги?

14 січня в Chasopys Eduspace на ці та інші питання відповідь дасть Сергій Андрусенко.

30 січня, 19:00
Уроки компаній з сильною (і не дуже) репутацією на порозі 2019 року. Локальні і світові практики.

Як сьогоднішні зміни впливають на репутацію компаній і змушують їх перебудувати не тільки комунікаційні процеси, але й бізнес? Як реагувати сьогодні на актуальні для України виклики фахівцям з комунікацій та репутації? Як використовувати всі доступні інструменти, щоб змінити репутацію своєї компанії та галузі?

Відповіді на ці та інші питання отримаємо 30 січня у Креативному просторі “Часопис”.