Події

20 листопада, 19:00
Ваче Давтян: “Як не вигоріти на роботі?”

Ви відмінний фахівець і любите свою справу, але ваші запаси енергії вже в червоній зоні? Ви часто працюєте допізна і відчуваєте втому? Починають з'являтися абсолютно дурні помилки? А також дратуєтесь через дрібниці? В результаті погіршуються відносини з колегами та близькими? Або, може бути, у вас все добре, і ви хочете зайнятися профілактикою вигорання на роботі?

Тоді чекаємо вас 20 листопада на майстер-класі від Ваче Давтяна в коворкінгу Chasopys.

26 листопада, 19:00
Сергій Кузьменко: Двоповерховий P&L для ІТ-компаній

P&L (profit and loss statement) - аналіз звіту про прибутковість - критично важливий інструмент для бізнесу та його результатів. Але не завжди вдається правильно структурувати та / або вчасно змінити модель разом зі зростанням бізнесу, щоб користуватися цим інструментом на повну потужність.
26 листопада запрошуємо в Chasopys Eduspace, щоб дізнатись що таке "двоповерховий P&L" та як працює, як це полегшило довгострокове планування та уможливило ROI аналіз для IT / Software компаній, і чи варто таке застосувати для вашої компанії.

27 листопада, 19:00
Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

Коли емоційний клімат у команді на нулі - кульгає весь бізнес.
Що робити? Займатися створенням позитивних емоційних зв'язків у колективі.

27 листопада запрошуємо на лекцію Уляни Кулікової “Емоційний менеджмент як новий спосіб управління”.
Готуй 2,5 години, щоб присвятити цей час найважливішій темі - саморозвитку!
Будуть тільки діючі техніки і навіть трохи практики (ну як без неї?).

05 грудня, 19:00
Костянтин Коптелов: “Алгоритм проведення ефективної стратегічної сесії”

Визначитися з цілями...Розставити пріоритети...Вибрати ключові показники… Для того щоб новий сезон був максимально продуктивним, дуже важливо до нього підготуватися. І зробити це потрібно до того, як знову почнуться свята.

5 грудня разом з Костянтином Коптеловим розберемо стуктурований алгоритм проведення стратегічної сесії, щоб не витрачати час на зайву творчість, а максимально швидко та ефективно підвести підсумки півріччя, та розпланувати ключові аспекти на новий сезон.

14 грудня, 12:00
Костянтин Коптелов "Як Google керує ефективністю співробітників без KPI? Інтенсив з OKR"

Як тільки даєш співробітникам KPI, вони починають з ними гратись. Вся їхня творчість йде не в роботу, а у те, як «зламати систему». Більше того, щоб KPI не шкодили компанії, їх потрібно збалансовувати, а це часто дуже важко зробити. Не дивлячись на те, що KPI – інструмент застарілий, роботу співробітників, як і раніше, потрібно координувати та направляти. То що ж робити?

Пропонуємо розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші лідери мотивують та координують співробітників. На семінарі ми вивчимо OKR – інструмент, який прийде на заміну KPI.