Події

10 грудня, 19:00
Демократичні школи світу: міфи та реальність

Все частіше лунають думки, що традиційна система освіти безумовно застаріла і більше не відповідає ні часу, ні потребам суспільства. У світі виникає безліч альтернативних систем, і ми пропонуємо обговорити, - чим вони відрізняються.

Запрошуємо батьків, вихователів та ентузіастів альтернативних систем освіти 10 грудня в Chasopys Eduspace на зустріч з Іриною Браніцькою, щоб разом розкрити питання демократичних шкіл світу та можливостей для наших дітей.

11 грудня, 19:00
Як підготувати себе до змін?

Зміни - це наше життя! Іноді вони - це те, що ми ніяк не можемо контролювати, іноді навпаки це те, що ми спеціально організовуємо в житті.
А от погано це для нас, чи добре - залежить тільки від нашого ставлення, а також від підготовки до самих змін.

Ось про це ми і поговоримо на лекції 11 грудня, без зайвої філософії та води.

12 грудня, 19:00
Лекторій з нейронаук BRAINY. Від науки до бізнесу. Коли наука стає бізнесом?

Як наукові стартапи змінюють наше життя вже сьогодні?
Як побудувати місток від науки до бізнесу?
Які перспективи для наукоємних проектів в Україні?
Як вирішувати проблему діалогу між науковцями та підприємцями?

12 грудня запрошуємо на обговорення історії створення наукоємних проектів в Україні, почуємо їх засновників: Дарію Лосєву (MyHelix) та Сергія Данилова (Beehiveor), а Марія Романова розкаже, що необхідно для вдалого запуску проекту, а також які помилки допускають початківці-бізнесмени. 

13 грудня, 10:00
Швидка експертна допомога: індивідуальні бізнес-консультації

Маєте бізнес або щойно розпочали власну справу? Є питання, на які поки не маєте відповідей? Зіштовхнулись з нестандартною ситуацією, де потрібна вузька експертиза та досвід?

13 грудня в коворкінгу Chasopys команда досвідчених експертів найрізноманітніших напрямків, пов’язаних з вашим майбутнім або вже існуючим бізнесом, готова допомогти знайти відповіді на запитання та надати індивідуальну бізнес-консультацію!

13 грудня, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом з ІТ рекрутингу Вікторією Придатко.

13 грудня з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію з ІТ рекрутингу від Вікторії Придатко.

13 грудня, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з комунікаційної стратегії з Іриною Еркан, власницею брендингового агентства.

13 грудня з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від Ірини Еркан, власниці Strategic Communication Agency, Business Solution Engineer, експертом комунікацій бізнес-клієнт.

13 грудня, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації по показниках в бізнесі від Костянтина Коптелова

13 грудня з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від Костянтина Коптелова.

13 грудня, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з керівником корпоративного акселератору Radar Tech, Марією Романовою

13 грудня з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від Марії Романової  — керівниці корпоративного акселератору Radar Tech.

13 грудня, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

13 грудня з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

13 грудня, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом із стратегічного розвитку бізнесу Оленою Кобилянською.

13 грудня з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від експерта із стратегічного розвитку бізнесу Оленою Кобилянською.

13 грудня, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом із презентаційних навичок Олександром Зайома.

13 грудня з 10:00 до 12:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію із презентаційних та ораторських навичок від експерта з ораторської майстерності та спічрайтера Олександра Зайоми.

13 грудня, 10:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертами SMM-агентства Kiwi Agency.

13 грудня з 10:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від Вікторії Харахаш та Оксани Антонішиної.

13 грудня, 11:00
Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом з бізнес-моделювання Альоною Калібабою.

13 грудня з 11:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну з бізнес-моделювання від Альони Калібаби.

14 грудня, 12:00
Костянтин Коптелов "Як Google керує ефективністю співробітників без KPI? Інтенсив з OKR"

Як тільки даєш співробітникам KPI, вони починають з ними гратись. Вся їхня творчість йде не в роботу, а у те, як «зламати систему». Більше того, щоб KPI не шкодили компанії, їх потрібно збалансовувати, а це часто дуже важко зробити. Не дивлячись на те, що KPI – інструмент застарілий, роботу співробітників, як і раніше, потрібно координувати та направляти. То що ж робити?

Пропонуємо розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші лідери мотивують та координують співробітників. На семінарі ми вивчимо OKR – інструмент, який прийде на заміну KPI.

18 грудня, 19:00
Як заробляють маркетплейси?

За прогнозами Forrester Research в 2022 році майже 70% покупок в онлайні люди будуть здійснювати не в інтернет-магазинах, а на маркетплейсах. При цьому ринок маркетплейсов не обмежується виключно товарами. Він зачіпає різні сфери послуг: пошук няні, служба таксі, оренда квартир і тд.

18 грудня співзасновник маркетплейса пошуку виконавців Kabanchik, Роман Кірігетов, розповість, як визначити свою модель монетизації, якщо ви запускаєте новий маркетплейс.