Події

17 січня, 19:00
Як аналізувати конкурентів за допомогою digital інструментів?

Як законно зрозуміти, чому ваші конкуренти продають більше?

17 січня у навчальному просторі Chasopys Eduspace відбудеться зустріч з digital-маркетологом агентства «Ольшанський та Партнери» ─ Олександром Федотовим.

18 січня, 10:00
Індивідуальні консультації з фінансових питань та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором компанії FinAssistant

Щоп’ятниці з 10:00 до 13:00 ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 0
22 січня, 19:00
"Ей, жінко!" або 30 звичок, яких варто позбутися

Кожен наш день складається з можливостей справити враження — прекрасне, жахливе або нейтральне. А впливає на нього не тільки те, що ми говоримо, але і безліч дрібних маркерів у поведінці. При цьому ми часто діємо неусвідомлено, керуючись звичкою або думкою «всі так роблять».

22 січня, разом з Анною Чаплигіною, ми розберемося, як правильно діяти в соціальних ситуаціях, щоб подобатися собі та людям.

29 січня, 19:00
Як працювати з блогерами в Instagram і не розчаровуватися?

Ті, хто живе і дихає Instagram, чудово розуміють, що після «репресій» для маслайкінга і масфолловінга, одним з найефективніших способів просування, окрім таргетованої реклами, є взаємодія з блогерами. Але як співпрацювати з ними так, щоб отримати максимум користі?

Про це поговоримо 29 січня в Chasopys Eduspace разом з маркетологом Дашею Саклаковою:

30 січня, 19:00
Уроки компаній з сильною (і не дуже) репутацією на порозі 2019 року. Локальні і світові практики.

Як сьогоднішні зміни впливають на репутацію компаній і змушують їх перебудувати не тільки комунікаційні процеси, але й бізнес? Як реагувати сьогодні на актуальні для України виклики фахівцям з комунікацій та репутації? Як використовувати всі доступні інструменти, щоб змінити репутацію своєї компанії та галузі?

Відповіді на ці та інші питання отримаємо 30 січня у Креативному просторі “Часопис”.

30 січня, 19:00
Мистецтво комунікації або як продавати так, щоб у тебе купували із задоволенням?

Збільшення прибутку - мета кожного бізнесу і досягається вона за допомогою продажів. Для того, щоб досягати поставлених цілей та регулярно збільшувати прибуток, необхідно вміти правильно вибудовувати комунікацію зі своїми потенційними клієнтами.

Запрошуємо вас відвідати майстер-клас Віктора Дементіївського на якому дізнаємось про особливості успішної комунікації в продажах.

31 січня, 19:00
Мрій. Плануй. Здійснюй. Як перестати відкладати все на потім?

Кожен з нас час від часу замислюється над змінами в своєму житті, мріє про нові можливості, нову роботу, власний бізнес, вищий дохід, щирі стосунки, підтримуюче оточення, струнку фігуру та багато іншого. Хтось про це мріє багато років, а хтось втілює свої мрії в життя сьогодні.

Новий рік – здавалося б, це чудовий час для того, щоб нарешті почати щось робити інакше – прокидатися раніше, робити зарядку, займатися спортом, вчити англійську, змінити роботу, відкрити свій проект, більше подорожувати, “ваш варіант”. Але все ніяк? Тоді запрошуємо відвідати наш майстер-клас та нарешті перестати відкладати все на потім.

05 лютого, 19:00
Костянтин Коптелов: “Алгоритм проведення стратегічної сесії”

Визначитися з цілями...Розставити пріоритети...Вибрати ключові показники… Для того щоб рік був максимально продуктивним, дуже важливо до нього підготуватися. І зробити це потрібно до того, як знову поринемо в робочий ритм після свят.

5 лютого разом з Костянтином Коптеловим розберемо стуктурований алгоритм проведення стратегічної сесії, щоб не витрачати час на зайву творчість, а максимально швидко та ефективно підвести підсумки 2018, та розпланувати ключові аспекти 2019.

06 лютого, 19:00
Лекція Олеся Манюка "Китайська культура управління"

Китайський бізнес стрімко розвивається, китайський ринок приваблює іноземних підприємців, а його правила й особливості вивчаються у бізнес-школах світу. Конкуренти задаються питанням як китайським компаніям вдається бути більш енергійними й значно проворнішими, ніж більшості західних корпорацій.
Секрет такої успішності ховається в особливостях китайської культури управління бізнесом.
Як вона впливає на успішність компанії, робить її першопрохідцем та сприяє швидкій експансії ринку? Які системи менеджменту Китаю можуть запозичити українські компанії та як це вплине на їх ріст?

Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте 6 лютого на лекції Олеся Манюка "Китайська культура управління бізнесом".

23 лютого, 12:00
Як Google керує ефективністю співробітників без KPI? Інтенсив з OKR (Objectives & Key Results)

Як тільки даєш співробітникам KPI, вони починають з ними гратись. Вся їхня творчість йде не в роботу, а у те, як «зламати систему». Більше того, щоб KPI не шкодили компанії, їх потрібно збалансовувати, а це часто дуже важко зробити. Не дивлячись на те, що KPI – інструмент застарілий, роботу співробітників, як і раніше, потрібно координувати та направляти. То що ж робити?

Пропонуємо розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші лідери мотивують та координують співробітників. На семінарі ми вивчимо OKR – інструмент, який прийде на заміну KPI.