Події

21 листопада, 19:00
Уляна Куликова, PROFI. Інструкція: як створити команду нового покоління

21 листопада Уляна Куликова, засновник і керівник бізнес школи Profi, керівник проекту Profi Fashion, колумніст журналу Forbes, завітає до “Часопису”, щоб розповісти про команду та її створення.

21 листопада, 19:00
Зустріч із Вікторією Вітовою: Непал очима НЕтуриста

Непал – невеличка країна між двома велетнями: Індією та Китаєм. Він ніколи не був ніким підкорений та назавжди залишиться неймовірно самобутнім

21 листопада, 19:00
Цикл «Мистецтво від А до Я» з Анною Владимирською. Цугухаро Фудзіта

Цуґухару Фудзіта - яскравий представник Паризької школи, французько-японський художник, живописець, графік.

Вже записалися: 19
22 листопада, 19:00
Практичний воркшоп Boost Your Skills «Як побудувати фінансову модель вашого бізнесу»

Візуалізація - це перший крок до втілення задуму в реальність. Побудова фінансового плану – це візуалізація руху фінансових ресурсів, а фінансові ресурси – ключова умова забезпечення роботи (виживання) та стабільності будь-якого проекту у будь-якій сфері.

22 листопада, 19:00
Grammarly.AI Club #3: Learning to Read for Automated Fact Checking

This talk which takes place on the 22nd of November will explore different ways to frame fact checking and detail our ongoing work on learning to encode documents for automated fact checking, as well as describe future challenges.

23 листопада, 19:30
Big Data у програмі лояльності: досвід WOG Pride

23 листопада у Креативному просторі Часопис відбудеться зустріч із Ольгою Капустіною, маркетинговим директором компанії WOG, яка розповість, як сформувати програму лояльності, щоб знайти та зацікавати свого клієнта в умовах високої конкуренції.

24 листопада, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з брендингу з Іриною Еркан, креативним продюсером та арт-директором

24 листопада з 10:00 до 13:00 у креативному просторі  "Часопис" в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Ірини Еркан, креативного продюсера, арт-директора, графічного дизайнера.

Вже записалися: 1
24 листопада, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з копірайтингу з Катериною Дунаєвою

24 листопада з 10:00 до 13:00 у креативному просторі  "Часопис" в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію з Катериною Дунаєвою по копірайтингу та розробці посадкових сторіно

Вже записалися: 1
24 листопада, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

10 листопада  у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 0
24 листопада, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Павлом Бестуживим. Управління customer experience

24 листопада у Креативному просторі Часопис ви отримаєте консультацію з Павлом Бестужевим, спеціалістом з маркетингу та комунікацій, по управлінню customer experience.

Вже записалися: 1
24 листопада, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації із Надією Табанюк, Quadrate 28. Маркетинг для стартапів та МСБ

24 листопада з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Надії Табанюк, співзасновниці маркетингового агенства Quadrate 28, експерта в сфері маркетингу та комунікацій.

Вже записалися: 2
24 листопада, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Володимиром Нікуліним з IT-проектів: Розробка продукту та керування проектом

Кожну п’ятницю з 10:00 до 13:00 кожний відвідувач «Часопису» може отримати безкоштовну
консультацію з сучасних методів розробки IT-продуктів та керування розробкою IT-проектів.

Вже записалися: 0
24 листопада, 10:00
121:Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Ольгою Овчар та Михайлом Слушаєнком, експертами з маркетингових досліджень та consumer insights

24 листопада з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від експертів з маркетингових досліджень та Consumer Insight Ольги Овчар та Михайла Слушаєнка, ProInsight Lab.

Вже записалися: 2
24 листопада, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з SMM з Валерією Рубець, Head of SMM Kiwi agency

24  листопада з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Валерії Рубець.

Вже записалися: 1
24 листопада, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у “Часописі”

24 листопада з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” (м. Київ, вул. Льва Толстого, 3) в рамках ініціативи “121: швидка експертна допомога” кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.

Вже записалися: 1
24 листопада, 10:00
121: Швидка Експертна Допомога. Індивідуальні консультації з юридичних питань з Axon Partners

24 листопада з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію з представниками юридичної компанії Axon Partners.

Вже записалися: 0
24 листопада, 16:30
Startup Visa Lithuania Roadshow

Startup Visa Lithuania Roadshow is coming to Kiev! Come to learn about Lithuania’s startup ecosystem, our unique Startup Visa program, benefits of Lithuanian taxation and law system, as well as privileges of living in Vilnius and working in Vilnius Tech Park.

Вже записалися: 2
25 листопада, 10:00
Business Emailing: deSchool Your Skills

25 листопада в рамках серії Boost Your Skills пропонуємо вам навчитись діловому листуванню англійською мовою. 

26 листопада, 16:00
Chessopys Autumn Club: тренування та міні-турніри з шахів у Часописі

Друзі, до Креативного простору "Часопис" повертаються шахи. Щонеділі з 16:00 на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club. Плануються як турніри, так і тренування. Рівень вашої гри у шахи немає значення.

27 листопада, 19:00
Лекція Альони Дєньги: Що повинен уміти SMM менеджер?

27 листопада у Сhasopys EduSpace Аьона Дєньга розповість про особливості SMM, вимоги роботодавців до SMM спеціалістів та як йти у ногу з часом, щоб бути затребуваним на ринку.

27 листопада, 19:00
Лекторій BRAINY: Мозок між “дивитися” і “бачити” Як кванти стають бітами, а згодом - чуттями

За останні півсторіччя наука прийшла до розуміння того, яка прірва лежить між “сприйманням” та “усвідомленням”. Хоча кіно- і фотоапарати давно перевершили можливості очей Homo sapiens, їм все ще лишається недоступним складання поезії з приводу зареєстрованого на ПЗС-матрицю місячного сяйва. Їм, цим приладам, бракує церебральної кори - структури, яка перетворює “сирі” фізичні сигнали на образи, події, індивідуальності.

28 листопада, 19:00
Лекція співзасновниці Myhelix Дарії Лосєвої. Профілактика здоров'я: як правильно «хакнути» себе, або біохакінг.

Якщо вам цікаво поекспериментувати над собою, дізнатися більше про себе, шукати нові питання та відповіді про свій організм, інвестувати час і гроші, аби наблизитися до своєї мети — здорове довголіття — тоді ця лекція для вас. Ми поговоримо про основні принципи біохакінг, покроково зрозуміємо, з чого необхідно почати цей шлях та дізнаємось, які бувають різновиди біохакінгу.

28 листопада, 19:30
Семінар Костянтина Коптєлова. Створення організаційної структури компанії

Наші компанії найчастіше будуються як древні міста - як вийде, як підкаже природа, як вдалося.

Загалом - красиво і неповторно, але ж затори і неможливо пройти.

30 листопада, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Facebook для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу». Приємним бонусом для кожного учасника лекції стане ґрунтовний аудит діючої бізнес-сторінки у Facebook та корисні рекомендації щодо її розвитку. Чекаємо Вас 30 листопада о 19.00 в Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх.

03 грудня, 14:00
English Workshop "Sound like a Native"

Do you sometimes feel like your language sounds too bookish for informal situations or you cannot fully express yourself in English the way you could in your native language?

03 грудня, 16:00
Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

3 грудня в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.

04 грудня, 19:00
Ryan Wells, founder of Dynamite (UK): Business Models for Collaborating with UK/EU Companies/Customers

4 грудня у Chasopys EduSpace Райан Уеллс (Ryan Wells) розповість з практичної сторони про ринок Великобританії у 2017 році, а також як IT компанії, веб-дизайнери, девелопери можуть реалізувати нові проекти у Великобританії.

06 грудня, 19:00
Презентуй красиво. Майстер-клас з презентації від Марії Леоненко

6 грудня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться лекція по створенню презентацій. Зустріч буде корисною для всіх, хто шукає натхнення і практичних навичок у простих і ефективних методах по оформленню презентацій для інвесторів, партнерів та клієнтів.

07 грудня, 19:00
Лекція PROFI. Дизайн-мислення: як побудувати процес мислення для створення нових ідей і концепцій?

Лекція буде актуальна для всіх, хто зацікавлений у розвитку творчого мислення та креативності. Дизайнер Артем Цимбал розповість коротку історію дизайн-мислення, про методи розробки продуктів, сервісів і послуг, орієнтованих на користувача, а також про цікаві кейси в своїй і міжнародній практиці.

07 грудня, 19:00
Лекція Сергія Андрусенка: «Запам'ятати раз і назавжди"

7 грудня у Креативному просторі «Часопис» ви дізнаєтеся, як можна різко збільшити словниковий запас, вивчити іноземну мову і прокачати мозок

08 грудня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Instagram для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Ваш бізнес є в Instagram, але не приносить нових клієнтів? Тоді приходьте 8 грудня до Chasopys Eduspace, щоб з’ясувати, як ефективно використовувати цю соціальну мережу для ваших бізнес-потреб.

08 грудня, 19:30
Нова автоматизація: як за допомогою розсилки замінити менеджера з продажів

Інколи вистачає одного листа, щоб придбати. Інколи переконає серія корисних відео. Інколи не хочеться піднімати слухавку, щоб не почути нав’язливу пропозицію придбати. Саме тому автоматизація дозволяє спілкуватися з кожним індивідуально і без ручної роботи. Лекція для тих, хто бажає оптімізувати продажі, реорагнізувати відділ продажів або просто цікавиться інноваціями у бізнесі.

09 грудня, 10:00
Інтенсив Костянтина Коптелова: Управління проектами. Як навчитися завершувати проекти навіть в умовах хаосу

9 грудня на інтенсиві Костянтина Коптелова ви дізнаєтеся про основні методології управління проектами; навчитеся вибирати методологію, яка є адекватною для вашої команди і задачі;
дізнаєтеся, які є інструменти і програми для управління проектами та  про багато цікавих інших питань.

12 грудня, 19:00
Воркшоп PROFI: Підсумку року та цілі МАЙБУТНЬОГО

З метою підготовки до переходу в новий рік пропонуємо вам захід-підготовку - «НАЗАД У МАЙБУТНЄ: DONE | PLANE | FUN », у ході якого ви зможете: озирнутися назад на рік, що минає, і структурувати отриманий досвід;підвести грамотно підсумки і зробити висновки.

13 грудня, 19:00
Лекція із Райаном Уеллсом (UK): Як побудувати «розумний бізнес» і культуру безперервного вдосконалення для підвищення прибутковості та ефективності.v

Раян розповість, як можна досягти вагомого зростання продуктивності і прибутку без збільшення витрат і з максимально швидким впровадженням. Він продемонструє, як працює філософія «2 секунд», наведе практичні приклади і поділиться методами, які надихнуть вас і вашу команду на створення більш ефективного бізнесу і успіх.

14 грудня, 19:00
Лекція PROFI. Сторітеллінг: як писати історії, які дочитають до кінця

Про те, як писати такі історії, де шукати натхнення і теми, за допомогою яких письменницьких прийомів захопити читача ми поговоримо 14 грудня під час нашої зустрічі.

14 грудня, 19:30
Семінар Костянтина Коптелова: Гнучка система бюджетування в компанії

14 грудня я хочу поділитися з вами системою управління фінансовими потоками групи людей на прикладі бюджету невеликої, але зростаючої компанії.

15 грудня, 19:00
Зустріч із Орестом Білоусом. Загублений Іран

15 грудня ми поговоримо про Іран велосипедом, іншим транспортом, пакрафтинг, гори, кочівників, походи, заборонене і дозволене, гостинність і людей, а також про те, що сталося в країні між 1953 та 1988-м, чому в Ірані зараз такі справи, і що буде далі.

16 грудня, 09:00
Школа соціального підприємництва SELab Vol.2

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab відкрила прийом заявок на участь у своїй другій програмі. Заявки приймаються до 3 грудня 2017 року через форму: https://goo.gl/kq9915

18 грудня, 19:00
Папуа: Вартові часу. Острівні племена

Розповідь не про туристичний маршрут, а про занурення у життя ізольованих племен Папуа - провінції Індонезії, де відкритими залишаються питання про межі моральної дійсності, на перетині егоїзму, людської цікавості з бажанням допомогти.

18 грудня, 19:30
Семінар Костянтина Коптелова: Побудова системи показників бізнесу

Ваша компанія складається з великої кількості бізнес одиниць, у кожній з яких свої процеси, стратегії, системи, своя специфіка. Багато з них надлишкові, заважають один одному або тягнуть ковдру на свій бік. Це призводить до того, що компанія намагається рухатися в багатьох напрямках одночасно. Отримуємо забіг інвалідів, коли лебідь, рак і щука тягнуть кожен у свій бік.