Події

19 жовтня, 19:30
Лекція Дениса Попова: Як зібрати команду для Data Science проекту?

Хто потрібен в команді, щоб створювати data science рішення? Де в Україні шукати таких спеціалістів?  На ці та інші питання 19 жовтня в Креативному просторі відповість Денис Попов, який формував одну з найбільших data science команд в Україні.

20 жовтня, 10:00
Консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

Щоп'ятниці  з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 0
20 жовтня, 10:00
Консультації із експертом в області бізнес-аналізу та software requirements Володимиром Нікуліним

Кожної п’ятниці з 10:00 до 13:00 кожний відвідувач «Часопису» зможе отримати безкоштовну
консультацію з сучасних методів бізнес-аналізу та розробки вимог до IT-систем.

Вже записалися: 1
20 жовтня, 19:00
Семінар: Які процеси варто впроваджувати в ІТ-компанії?

20 жовтня запрошуємо в Chasopys EduSpace на інтерактив «Які процеси  варто впроваджувати в ІТ-компаніях». Спікери зустрічі Сергій Поволяшко і Олена Петрова із задоволенням поділяться своїм різнобічним досвідом впровадження процесів в різних IT-компаніях.

20 жовтня, 19:00
Курс Катерини Дунаєвої з копірайтингу для середнього рівня. Опануйте нову професію вже сьогодні

З 20 жовтня по 3 листопада у Chasopys EduSpace у вас є можливість краще осягнути мистецтво копірайтингу. Даний курс рекомендований тим, хто вже знайомий з основами написання текстів, може активно працювати, але не знає особливостей професії.

22 жовтня, 16:00
Chessopys Club: тренування та міні-турніри з шахів у Часописі

Щонеділі з 22 жовтня 16:00  на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club. Плануються як турніри, так і тренування. Рівень вашої гри у шахи немає значення.

24 жовтня, 19:00
Інтерактивна лекція Сергія Андрусенка: «Запам'ятати раз і назавжди"

24 жовтня у Креативному просторі «Часопис» ви дізнаєтеся, як можна різко збільшити словниковий запас, вивчити іноземну мову і прокачати мозок

24 жовтня, 19:00
Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

24 жовтня в Chasopys Eduspace, Уляна Куликова, керівник освітнього майданчика Profi, засновниця проекту Profi Fashion, розповість, що таке EQ; як його розвивати; що таке емоційний менеджмент як новий спосіб управління та чому EQ сьогодні вважається важливішим за IQ.

25 жовтня, 19:00
Бажання працювати: залученість команди — глобальний тренд чи необхідність у бізнесі?

Кому цікаве зростання і розвиток компанії через роботу з людьми — ласкаво просимо!
Бажаєте дізнатися більше про залученість? До зустрічі 25 жовтня на майстер-класі HR-експерта, бізнес-тренера Інесси Найдовської

26 жовтня, 19:00
Лекція вченої-генетика Оксани Півень. CRISPR – революційний інструмент корекції геному

26 жовтня на лекції у Креативному просторі Часопис ми поговоримо - що ж таке CRISPR-Cas9, розберемось, як вона працює і чому на неї покладають стільки надій.

26 жовтня, 19:30
Майстер-клас "Управління проектами. Лише Хардкор"

26 жовтня Костянтин Коптєлов, власник компанії Promo Integrator, поділитися з вами скриптами, шаблонами, макетами, процесами, які допомагають компанії Sverh робити складні проекти в короткі терміни.

27 жовтня, 19:00
WordPress Kyiv Meetup Autumn 2017

Після невеличкої перерви зустрінемось на осінній зустрічі всіх шанувальників WordPress. 27 жовтня о 19:00 чекаємо всіх у Часописі. Як завжди вас очікує декілька цікавих доповідей та приємне спілкування.

30 жовтня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Facebook для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу».

30 жовтня, 19:00
Страшилки для маркетологів на Хелловін: Зомбі-клієнти проти маркетологів

30 жовтня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться лекція Олексія Аль-Ватара - експерта зі створення контенту для бізнесу. Ми поговоримо про те, чого бояться маркетологи, як оживити “зомбі-клієнтів”

01 листопада, 19:00
Презентуй красиво. Майстер-клас з оформлення презентації від Марії Леоненко

1 листопада  у Креативному просторі “Часопис” відбудеться лекція по створенню презентацій. Зустріч буде корисною для всіх, хто шукає натхнення і практичних навичок у простих і ефективних методах по оформленню презентацій для інвесторів, партнерів та клієнтів.

02 листопада, 19:00
50+ клієнтів та 150 млн користувачів у 10 країнах: як побудувати міжнародний B2B бізнес, знаходячись в Україні. Зустріч із засновниками стартапу Newzmate

2 листопада до креативного простору Часопис завітають співзасновники українського стартапу Newzmate Олексій Чапко (CEO) та Дмитро Шандиба (CTO).

05 листопада, 16:00
Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

5 листопада  в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.

06 листопада, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Instagram для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Ваш бізнес є в Instagram, але не приносить нових клієнтів? Тоді приходьте 6 листопада до Chasopys Eduspace, щоб з’ясувати, як ефективно використовувати цю соціальну платформу для ваших бізнес-потреб. Адже позиціонування бренду в Instagram - це можливість знайти нових клієнтів, налагодити комунікацію з постійними клієнтами та спілкуватись зі своєю цільовою аудиторією онлайн.

06 листопада, 19:00
Лекція Альони Дєньги. Telegram: нові можливості для бізнесу та медіа

Месенджери з засобів спілкування давно перетворилися на повноцінні маркетингові інструменти. Один з таких додатків, що набуває популярності - Telegram. Ця лекція буде цікава маркетологам, діджітал спеціалістам, блогерам та усім, хто планує використовувати Telegram для бізнесу.

07 листопада, 19:00
Лекція "Profi". Переговори на емоціях: 13 дієвих технік

На лекції 7 листопада в Chasopys Eduspace від Катерини Ластенко, тренера бізнес-школи "Profi" ,ви отримаєте 13 технік ведення емоційних переговорів і зможете їх використовувати в щоденному житті.

07 листопада, 19:00
Мозок зсередини - сучасні методи дослідження

Людство завжди хотіло пізнати, як працює мозок, й професійні дослідження у цій царині проводяться протягом багатьох сторіч. Але, незважаючи на таку пильну увагу і роки досліджень, виникають все нові й нові запитання і нез’ясовані аспекти функціонування мозку, які потребують нових, вдосконалених методів дослідження. 

09 листопада, 19:00
Лекція Эдуара Лорана Доржа. Розвиток компетенцій співробітників

Під час лекції 9 листопада в  Chasopys EduSpace ми розглянемо Pro Project як один зі способів забеспечити стратегію розвитку успіху компанії, цілі менеджменту та інші питання.

13 листопада, 19:00
Інтерактивна лекція Сергія Андрусенка: «100 іноземних слів за 1 годину»

Чи можна запам'ятовувати до сотні іноземних слів за один вечір? Чи реально пам'ятати їх при цьому все життя? Сергій Андрусенко - автор нових концепцій і революційних методик навчання, відповість на ці та інші питання 13 листопада.

17 листопада, 09:00
Total Sales Workshop For Tech Businesses in Ukraine

On 17-19th November we invite you to visit the workshop on effective sales.  You will learn know how to close more sales and conquer the frustration of not knowing where to start the business.

21 листопада, 19:00
Зустріч із Вікторією Вітовою: Непал очима НЕтуриста

Непал – невеличка країна між двома велетнями: Індією та Китаєм. Він ніколи не був ніким підкорений та назавжди залишиться неймовірно самобутнім. Це столиця світового альпінізму та найбільш високогірна країна світу. Взагалі «най-» - це про більшу частину Непалу. Найвища гора світу, найглибша долина річки, найнебезпечніший аеропорт світу та ще багато чого, про що ми поговоримо на нашій зустрічі.