Події

11 грудня, 19:00
Гола правда про підготовку до запливу через Босфор. Public Talk з Артуром Артамоновим, діючим чемпіоном світу з плавання

11 грудня у Часописі на зустрічі з діючим чемпіоном світу з плавання та 15-разовим чемпіоном України Артуром Артамоновим ми дізнаємось, що є фактами, а що - міфами про заплив через Босфор.

12 грудня, 19:00
Цикл «Мистецтво від А до Я» з Анною Владимирською. Тамара Лемпицька

Тамара Де Лемпіцька стала живим втіленням стилю арт-деко, символом свого часу. Вона була єдиною художницею, яка зробила собі ім'я сама. Вона полювала за насолодами і страждала від маніакальної депресії

Вже записалися: 19
12 грудня, 19:00
Воркшоп PROFI: Підсумку року та цілі МАЙБУТНЬОГО

З метою підготовки до переходу в новий рік пропонуємо вам захід-підготовку - «НАЗАД У МАЙБУТНЄ: DONE | PLANE | FUN », у ході якого ви зможете: озирнутися назад на рік, що минає, і структурувати отриманий досвід;підвести грамотно підсумки і зробити висновки.

13 грудня, 19:00
Лекція із Райаном Уеллсом (UK): Як побудувати «розумний бізнес» і культуру безперервного вдосконалення для підвищення прибутковості та ефективності

Раян розповість, як можна досягти вагомого зростання продуктивності і прибутку без збільшення витрат і з максимально швидким впровадженням. Він продемонструє, як працює філософія «2 секунд», наведе практичні приклади і поділиться методами, які надихнуть вас і вашу команду на створення більш ефективного бізнесу і успіх.

14 грудня, 19:00
Лекція PROFI. Сторітеллінг: як писати історії, які дочитають до кінця

Про те, як писати такі історії, де шукати натхнення і теми, за допомогою яких письменницьких прийомів захопити читача ми поговоримо 14 грудня під час нашої зустрічі.

14 грудня, 19:30
Семінар Костянтина Коптелова: Гнучка система бюджетування в компанії

14 грудня я хочу поділитися з вами системою управління фінансовими потоками групи людей на прикладі бюджету невеликої, але зростаючої компанії.

15 грудня, 10:00
Індивідуальні консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

10 листопада  у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 0
15 грудня, 19:00
Зустріч із Орестом Білоусом. Загублений Іран

15 грудня ми поговоримо про Іран велосипедом, іншим транспортом, пакрафтинг, гори, кочівників, походи, заборонене і дозволене, гостинність і людей, а також про те, що сталося в країні між 1953 та 1988-м, чому в Ірані зараз такі справи, і що буде далі.

16 грудня, 09:00
Школа соціального підприємництва SELab Vol.2

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab відкрила прийом заявок на участь у своїй другій програмі. Заявки приймаються до 3 грудня 2017 року через форму: https://goo.gl/kq9915

16 грудня, 12:00
English Workshop. English Pronunciation Tricks

In this workshop you will find out about how to sound natural, what words native speakers say incorrectly and why you should be saying them incorrectly too.

17 грудня, 16:00
Chessopys Club: тренування та міні-турніри з шахів у Часописі

Друзі, до Креативного простору "Часопис" повертаються шахи. Щонеділі з 16:00 на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club. Плануються як турніри, так і тренування. Рівень вашої гри у шахи немає значення.

18 грудня, 19:00
Папуа: Вартові часу. Острівні племена

Розповідь не про туристичний маршрут, а про занурення у життя ізольованих племен Західного Папуа - провінції Індонезії, де відкритими залишаються питання про межі моральної дійсності, на перетині егоїзму, людської цікавості з бажанням допомогти.

18 грудня, 19:30
Семінар Костянтина Коптелова: Побудова системи показників бізнесу

Ваша компанія складається з великої кількості бізнес одиниць, у кожній з яких свої процеси, стратегії, системи, своя специфіка. Багато з них надлишкові, заважають один одному або тягнуть ковдру на свій бік. Це призводить до того, що компанія намагається рухатися в багатьох напрямках одночасно. Отримуємо забіг інвалідів, коли лебідь, рак і щука тягнуть кожен у свій бік.

19 грудня, 19:00
Лекція Альони Дєньги. Тренди діджитал-маркетингу 2018

На порозі нового 2018 року поговоримо про тренди у діджиталі: розберемо, куди рухається світ і що з цим можна робити.

20 грудня, 19:00
Доказова медицина: як уникнути неефективного лікування та псевдонаукових діагнозів. Лекція Євгенія Гончара

“Фуфломіцини”, комерційні діагнози, марно витрачені кошти — з цим стикається ледь не кожен, хто потрапляє до лікувального закладу або аптеки. Що з цим робити, як не розгубитись у морі суперечливої інформації та складних термінів? Будемо з’ясовувати це 20 грудня у Chasopys Eduspace.

21 грудня, 19:00
Дмитро Козлов: як готуватись до продажу свого бізнесу з дня його заснування та зробити продаж за 6 місяців

21 грудня у Часописі підприємець Дмитро Козлов поділиться власним досвідом, як заснувати успішний бізнес  і вдало його продати.

22 грудня, 19:00
English Workshop. Everything you need to know about TOEFL exam

You should definitely come for this session where you will know about why you need to take TOEFL, what the structure of the exam is, you will practice doing some standard assignments and will get recommendations on how to prepare for it on your own.

18 лютого, 16:00
Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

18 лютого  в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.