Події

27 червня, 19:00
«Я – ваш психоз, чего же боле?»:​ Нейропсихологія і психогенетика ​важких психічних порушень

У рамках лекторію з нейронаук #BRAINY, організованого креативним простором “Часопис”, провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою пояснюють, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини – мозок.

27 червня, 19:00
Курс Анни Владимирської «Психологія мистецтва». «Найдорожчі художники 21 століття»

27 червня, на крайній бесіді цього циклу ми поговоримо про те, хто і чому з художників ставить рекорди продажів на провідних світових аукціонах.

Вже записалися: 6
30 червня, 10:00
Консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

30 червня  з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 1
30 червня, 10:00
Консультації з юристами компанії «Axon Partners»

Кожної п'ятниці, з 10:00 до 13:00 кожен гість "Часопису", кому потрібна правова підтримка ІТ-компаній та стартапів, зможе легко отримати її від юристів компанії «Axon Partners».

Вже записалися: 0
30 червня, 19:00
Зустріч з Олександром Федотовим. Як не звільняти маркетолога раз на півроку

19 червня у Креативному просторі “Часопис” Олександр Федотов - заступник директора консалтингової компанії “Ольшанський та партнери”, розповість про те, як створити успішну команду з з інтернет-маркетингу і займатися своїм бізнесом.

01 липня, 16:00
Training session on how to go through job interview in English easily and confidently

Good time of the day to all the IT-pros out there! "Chasopys Eduspace" and "Skills Club" would like to invite you to our educational and fun training session on how to go through interview easily and confidently. During our 4-hour session you will learn how to impress your interviewer with smart answers to tricky questions etc and get a chance to practice this usefull new skill with us.

03 липня, 19:00
Як заощадити стартовий капітал і побудувати стартап на мільйон: Презентація книг Тімура Ворони і Любомира Остапіва

3 липня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться презентація книг Тімура Ворони та Любомира Остапіва на тему підприємництва .

Вже записалися: 3
04 липня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Facebook для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу».

04 липня, 19:00
WoMentors Meetup #1 "Жінки в нетипових професіях"

4 липня у Креативному просторі "Часопис" відбудеться відкрита дискусійна панель, присвячена жінкам в STEM та підприємництві. 

05 липня, 19:30
Семінар Костянтина Коптелова: “Система мотивації працівників”

5 липня у Креативному просторі “Часопис” Костянтин Коптелов розповість та покаже на практиці, як зробити так, щоб члени команди хотіли працювати та викладатися на повну для компанії.

08 липня, 16:00
Skills Course. Workshop on Art & Science of Solving Conflicts in English

During our intensive 4-hour workshop we will study the real cases and learn the necessary patterns on how to act in different situations.

09 липня, 10:30
Воркшоп від neo.vc (Ізраїль). Стартап крок за кроком: розробка сталої бізнес-моделі для вашого стартапу

9 липня у Chasopys EduSpace відбудеться воркшоп, мета якого -  отримання практичного досвіду розробки бізнес-моделі для кожного стартапа-учасника.

11 липня, 19:00
Проблема актора: когнітивна наука про "Я"

Що сучасна наука дізналась про самосвідомість? Чи можна локалізувати свідомість? Навіщо мозкові стани супроводжуються ментальними? ці та інші питання ми розберемо на лекції 11 липня в Часописі.

12 липня, 19:00
Зустріч-дискусія з Алексом Пономаренко. Чому варто повертатись в Україну із США?

12 липня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться зустріч-дискусія з Alex Ponomarenko. Поговоримо про життя в Америці і чому жити в Україні краще.

Вже записалися: 15
14 липня, 09:00
Креативне мислення та техніки креативності в бізнесі. Майстер-клас Катерини Руденко (Міжнародний навчальний центр МАШАВ, Ізраїль)

14 липня у Chasopys Eduspace відбудеться майстер-клас з креативного мислення та інструментів розвитку креативності, який проведе Катерина Руденко, керівник програм з інновацій та підприємництва Міжнародного навчального центру МАШАВ Кармель імені Голда Меїр (Хайфа, Ізраїль).

18 липня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Instagram для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Ваш бізнес є в Instagram, але не приносить нових клієнтів? Тоді приходьте 18 липня до Chasopys Eduspace, щоб з’ясувати, як ефективно використовувати цю соціальну платформу для ваших бізнес-потреб. Адже позиціонування бренду в Instagram - це можливість знайти нових клієнтів, налагодити комунікацію з постійними клієнтами та спілкуватись зі своєю цільовою аудиторією онлайн.

18 липня, 19:00
Практичний воркшоп Boost Your Skills. Як презентувати свій проект перед аудиторією (Основи ораторської майстерності)

18 липня на практичному воркшопі серії Boost Your Skills відомий маркетинг та PR-спеціаліст Поліна Башкіна навчить вас “лайфхакам” ораторської майстерності.

22 липня, 16:00
Skills Course. Fix your grammar, або робота над помилками.

Ніяк не здолаєте проблеми в англійській граматиці? Тоді запрошуємо 27 травня до Chasopys Eduspace на воркшоп "Робота над помилками", де ми впродовж 4 годин детально розберемо типові помилки і допоможемо вам усунути їх на практиці.