Події

11 травня, 19:30
Як ми приймаємо рішення? Лайфхаки від нейропсихолога та економіста.

На лекції NaukRoom спільно з Academy of Business Innovations та креативним простором Часопис будемо говорити про сучасні моделі прийняття економічних та фінансових рішень з точки зору впливу персональних характеристик економічних агентів, про проривні теорії Нобелівських лауреатів з економіки, які зуміли поєднати аналітику фондових ринків і психологію їх учасників, що складає основу сучасної поведінкової економіки та фінансів.

15 травня, 19:00
Наталка Макогон. Детальний прикладний лекторій: "Монетизація без розпилу бюджету або як зробити свій проект відомим"

15 травня до Chasopys EduSpace завітає радник начальника київського метрополітену Наталка Макогон.

16 травня, 19:00
Лекція-дискусія з Уляною Куліковою. Як побудувати особистий бренд: покрокова інструкція

Тема бренду продовжує розбурхувати наш інфо простір. «Стань брендом або помри» таку умову нам диктує соціум. Якщо у тебе немає персонального бренду ти ніхто. Життя потрібно прожити так, щоб тебе знав Google ...

17 травня, 19:00
Зустріч з Аркадієм Бабченком.

З нашим гостем ми поговоримо про співвідношення свободи слова та самоцензури громадянського журналіста в умовах війни. Приєднуйтесь до розмови!

18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у “Часописі”

18  травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі “Часопис” (м. Київ, вул. Льва Толстого, 3) в рамках ініціативи “121: швидка експертна допомога” кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з копірайтингу з Катериною Дунаєвою

18 травня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі  "Часопис" в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога  ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію з Катериною Дунаєвою по копірайтингу та розробці посадкових сторіно

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Володимиром Нікуліним з IT-проектів: Розробка продукту та керування проектом

18 травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі  "Часопис" в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Володимира Нікуліна про сучасні методи розробки IT-продуктів та керування розробкою IT-проектів.

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Павлом Бестуживим. Управління customer experience

18 травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі  "Часопис" в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога  ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від  Павла Бестужева, спеціаліста з маркетингу та комунікацій, по управлінню customer experience.

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з брендингу з Іриною Еркан, креативним продюсером та арт-директором

18 травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі "Часопис" в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Ірини Еркан — креативного продюсера, арт-директора, графічного дизайнера.

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Уляною Куликовою, засновником бізнес-школи Profi

18 травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Уляни Кулікової — засновника бізнес-школи Profi.

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з фінансів та бухгалтерії з Олександром Бородіним, директором FinAssistant

18 травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Олександра Бородіна, директора компанії FinAssistant.

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з юристами компанії «Axon Partners»

18 травня  з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від юристів «Axon Partners».

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з SMM з Валерією Рубець, Head of SMM Kiwi agency

18 травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога  ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Валерії Рубець, Head of SMM Kiwi agency.

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з консультантом з франчайзингу та управління й розвитку мереж Олегом Квашею.

18 травня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію  з франчайзингу та управління й розвитку мереж від Олега Кваша.

Вже записалися: 0
18 травня, 10:00
121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з експертом з ІТ рекрутингу Вікторією Придатко.

18 травня  з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію з ІТ рекрутингу від Вікторію Придатко.

Вже записалися: 0
18 травня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Facebook для бізнесу

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу». 

19 травня, 12:00
Інтенсив Костянтина Коптелова: Менеджер з інновацій, або як управляти змінами у бізнесі

Давайте присвятимо один день тому, щоб розібратися в процесі управління впровадження інновацій і проведення трансформацій всередині компанії. Наше завдання - навчитися робити це максимально легко, дешево і з мінімальними втратами.

20 травня, 19:00
Воркшоп Катерини Дунаєвої: Facebook для бізнесу

Якщо ти: вирішив зайнятися позіціонуванням свого бізнесу в Facebook, хочеш комунікувати зі своїми клієнтами, розумієш, що за соціальними мережами майбутнє, думаєш з чого розпочати комунікацію, то наш спікер чекає твоєї реєстрації.

22 травня, 19:00
Лекція Уляни Кулікової. Modern traveller: все, що ви хотіли дізнатись про подорожі.

Ми поговоримо про те, як можна подорожувати по-різному і який стиль подорожей вибрати в окремих відрізках життя. Як правильно готуватися, коли і як купувати квитки. Куди краще летіти на шопінг (не Мілан), а куди на серфінг (не Балі). Де найкраще зустрічати Новий рік, а де насолоджуватись літом.

22 травня, 19:00
«Відверто про... Досвід перших». Зустріч з Олександром Кардаковим.

22 травня о 19:00 в рамках серії зустрічей «Відверто про... Досвід перших» до креативного простору «Часопис» завітає Олександр Кардаков — бізнесмен, лідер українського ІТ-ринку, експерт у сфері кібербезпеки, засновник та голова наглядової ради компанії «Октава Капітал». Входить до рейтингу топ-100 найбагатших людей України.

23 травня, 19:00
Лекція PROFI. Дизайн-мислення: як побудувати процес мислення для створення нових ідей і концепцій?

Лекція буде актуальна для всіх, хто зацікавлений у розвитку творчого мислення та креативності. Дизайнер Артем Цимбал розповість коротку історію дизайн-мислення, про методи розробки продуктів, сервісів і послуг, орієнтованих на користувача, а також про цікаві кейси в своїй і міжнародній практиці.

29 травня, 19:00
Лекція Катерини Дунаєвої. Instagram для бізнесу

Ваш бізнес є в Instagram, але не приносить нових клієнтів? Тоді приходьте 29 травня до Chasopys Eduspace, щоб з’ясувати, як ефективно використовувати цю соціальну мережу для ваших бізнес-потреб.

30 травня, 19:00
Воркшоп #InstaStart: Інстаграм для бізнесу

Якщо твоєму бізнесу потрібна сторінка в Instagram, а ти ще навіть не вирішив з чого розпочати знайомство з платформою, то цей Workshop тобі допоможе.

06 червня, 19:00
Майстер-клас Вікторії Єсауленко. Ефективне спілкування з клієнтом: лайфхаки від маркетинг-директора лідера ринку

Бажаєте налагоджувати контакт з іншими людьми так, щоб вони ставали вашими клієнтами?  Хочете, щоб клієнт знову і знову повертався до вас, і ціна не була вирішальним фактором? Тоді приходьте 6 червня в Chasopys Eduspace на майстер-клас Вікторії Єсауленко.

07 червня, 19:00
Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

7 червня в Chasopys Eduspace, Уляна Куликова, керівник освітнього майданчика Profi, засновниця проекту Profi Fashion, розповість, що таке EQ; як його розвивати; що таке емоційний менеджмент як новий спосіб управління та чому EQ сьогодні вважається важливішим за IQ.