Події

07 квітня, 19:00 Зустрічі

Творча зустріч-бесіда з визнаним генієм — українським живописцем Іваном Марчуком і презентація книги про нього

Друзі, вимушені повідомити, що реєстрація на подію завершена. Ви можете спробувати потрапити на подію після того, як усі, хто зареєструвався заздалегідь, займуть свої місця, за наявності вільних місць. Дякуємо за розуміння.

7 квітня о 19:00 до креативного простору «Часопис» завітає Іван Марчук – український художник, якого ще за життя визнали генієм.

У 2007 році він поряд із Далай Ламою та Стівеном Хокінгом був включений у список Ста геніїв сучасності, опублікований британською газетою The Daily Telegraph. Є членом Золотої гільдії Міжнародної академії сучасного мистецтва в Римі із 2006 року, лауреат Шевченківської премії із 1997 року. Роботи І. Марчука експонувалися на більш ніж 150 виставках у різних країнах світу, завжди створюючи резонанс та привертаючи з новою і новою силою увагу до українського мистецтва. Такого міжнародного визнання не мав жоден з українських живописців кінця XX--початку XXI століття.

Поговоримо про наступне:

  • як це — бути генієм;
  • де живе творчість;
  • над чим працює наразі Іван Марчук;
  • які нові цикли чекати шанувальникам. 

Модератор заходу  —  Алла Шоріна, авторка книги «Український геній Марчук: історії»

Про спікера

Народився у 1936 році в селі Москалівка на Тернопільщині. Професійну освіту отримав у Львівському училищі декоративно-прикладного мистецтва, а згодом у Львівському інституті декоративно-прикладного мистецтва. 1979 року пройшла перша персональна виставка художника у Москві, однак до Спілки художників його не прийняли. У радянські часи був незрозумілим у своїй творчості для влади, здобув славу дисидента, тож перебував під постійним тиском правоохоронних органів. У 80-х при першій нагоді емігрував до Австралії, потім жив у Канаді та США, де мав чисельні виставки та визнання. У 2001 році повернувся до рідної вже незалежної України, де живе і працює й нині.

Після бесіди відбудеться автограф-сесія.

Також на місці можна буде придбати книгу про Івана Марчука «Український геній Марчук: історії»

Час: 19.00 – 20.30

Місце: Креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3.

Вартість участі: за умовами Простору (перша година 43 грн, кожна наступна - 33 грн; чай, кава, печиво, цукерки включені у вартість).

Попередня реєстрація обов'язкова!

Вже записалися: 98
comments powered by Disqus