Події

17 травня, 10:00 Hackaton

Хакатон «KyivSmartCity»

17-18 травня у Києві відбудеться хакатон «KyivSmartCity», покликаний сформувати основу для розвитку Києва як «розумного міста».

 

Учасники мають створити за допомогою інформаційних технологій інноваційні проекти або конкретні програми (аpps), які стануть стартовою платформою для створення комфортного та безпечного міського середовища та ефективного управління містом.

 

Ініціаторами стали Центр соціально-політичного проектування та IT Education Academy за партнерства - IBM. Приймає - Креативний простір та Коворкінг “Часопис”.

 

Хакатон “KyivSmartCity об’єднає знання стартапів, потреби громадськості та можливості політиків-початківців ініціативних груп - для повноцінної імплементації ідей і проектів на міському рівні.

За підсумками роботи Хакатону буде створена спеціальна робоча група, що просуватиме проекти-переможці у практики роботи влади, комунальних структур, в міське середовище з пропозиціями щодо формування стратегії “KyivSmartCity”.

 

У Хакатоні беруть участь в якості експертів та менторів глобальні IТ-компанії, які розвивають концепцію й окремі напрямки «розумного міста» - IBM, а також київські громадянські ініціативи та активісти.

 

Експерти надаватимуть учасникам професійні консультації щодо розвитку продуктів та проектів: Адвокатське об’єднання “Юскутум”, Microsoft, IBM, Бізнес Акселератор GrowthUP, Лабораторія Майбутнього Сі2, Спількошт Велика ідея, HR Universe та інші.

 

Хто може стати учасником?

Запрошуємо до участі IT-спеціалістів, експертів з урбаністики, візіонерів та ініціативні групи, які мають пропозиції та ідеї щодо розвитку Києва як «розумного міста».

Для цього потрібно зареєструватися, заповнивши форму нижче. Кількість місць обмежена, після завершення реєстрації можна брати участь в онлайн режимі.

 

Правила участі у Хакатоні:

За 30 годин команді потрібно створити працюючий прототип, додаток чи програму - веб, десктоп або мобайл. Мову та технологію команда обирає самостійно. При цьому команді не забороняється отримувати допомогу від друзів, що можуть допомогти дистанційно онлайн.

За результатами роботи кожна команда має презентувати свій проект. Презентація проекту триває 1,5 хвилини (90 секунд), ще одна хвилина надається на питання та відповіді.

 

ПРИЗОВИЙ ФОНД: 

За результатами будуть визначені 3 команди-переможці, що розділять між собою три грошових премії - 10 000 гривень, 7 500 та 5 000 гривень для подальшого розвитку проектів.

Програма:

 

Субота, 17 травня

10:00 - 11:00 Знайомство з учасниками та їх ідеями. Пошук команди. Креативний простір “Часопис”. Зал Бібліотека

Анонсування своїх ідей та пошук команди. На оголошення вашої ідеї у вас буде 1,5 хвилини. Від того, як ви презентуєте свою ідею залежить чи зберете ви команду. Команда вважається укомплектованою, якщо в ній є мінімум 3 людини. Тож, ми спеціально виділемо час на особисте знайомство з учасниками хакатону, та дамо можливість зібрати команду. Якщо вам це не вдасться, запропонуйте свої вміння і компетенції іншим командам, допоможіть комусь дійти до фіналу!

11:00 - 11:30 Реєстрація команд на 4му поверсі у Коворкінгу “Часопис”. Пошук команди для тих, хто ще “не наважився”

Реєстрація команд. До цього часу ви маєете визначитись із командою і піднятися на 4й поверх у Коворкінг “Часопис”, де і буде проходити основна робота над проектами. Саме там ваша команда пройде реєстрацію.

11:30  Робота над проектами

14:00 - Обід для учасників. 

 14:00-19:00 - Ментор-Сессії.

Саме В цей час до нас долучатимуться експерти з різних галузей. Скористайтеся можливістю знайти слабкі сторони проекту та зміцнити переваги.

19:00 - Вечеря

Ніч: Робота над проектами, чемпіонат настільних ігор, пісні під гітару та інші атрибути хакактону. Доречі, аби не спати на підлозі - беріть із собою карімати та спальники. Вони дуже допомагають втомленим командам. Між іншим, у нас є душ. І якщо ви візьмете із собою все необхідне - буде можливість освіжитися після важкої ночі.  

Неділя, 18 травня

9:00 - Сніданок

10:00 - 17:00 - Робота над проектами, менторські сесії.

13:00 - Обід

17:00 - Вечеря

17:30 deadline реєстрації команд на ДЕМО - один з найголовніших моментів хакатону! Завдяки ньому ми дізнаємось, скільки команд і проектів дійшло до фіналу змагання.

О 17:00 чекайте листа із формою Реєстрації команд

18:00 - 19:30 - Демо!

Кожна команда має 1,5  хвилини на презентацію свого проекту + одна хвилина на питання та відповіді. Порядок виступаючих ми оголосимо безпосередньо перед початком презентацій ваших проектів.

УВАГА! На демо не може бути використана презентація в ПоверПоінт, Кіноут, Презі, або будь-які інші додатки для презентацій: ЦЕ МАЄ БУТИ ЯК-НЕБУДЬ ПРАЦЮЮЧИЙ ПРОТОТИП ВАШОГО ПРОЕКТУ. Зауваження, аби не затримувати кожну наступну команду, готуйтеся до підключення свого обладнання як тільки попередня команда завершіла виступ. Беріть із собою всі можливі переходнікі та додаткові гаджети, які у крайньому випадку зможуть вас врятувати та замінити головний інструмент для показу.

19:30 - 20:00 Голосування та оголошення переможців.

20:00 - Афтерпаті для найвитриваліших

 

Друзі! Зверніть свою увагу: РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВЯЗКОВА для кожного члена вашої команди!

https://docs.google.com/forms/d/1_BRDhEvmCMHJ3qFUmdNFD_ic2kcL5BRAjfTjVZrRU_8/viewform

При реєстрації безпосередньо на хакатоні Команда має складатися не менше ніж з трьох учасників. Ви можете прийти на хакатон із вже сформованою командою, а можете знайти команду на місці, або приєднатись до вже існуючої, як фахівець. 

З усіх питань звертайтеся за тел.. 067-400-0822 (Ольга), 050-462-73-61 (Вікторія)

comments powered by Disqus