FRESH INSIGHTS

Проект Креативного простору "Часопис" та Ірини Меттус 


  

PROJECT MISSION 

- Надати дійсно СВІЖІ інсайти, які зможуть дати поштовх / стануть відправною точкою для особистісного та професійного зростання; 

- Об'єднати цілеспрямованих, відкритих новому і соціально активних людей різних сфер діяльності і стати платформою для обміну ідеями та досвідом, а можливо ... і народження інноваційних start up-ів на стику різних сфер і галузей бізнесу, hi-tech, культури і мистецтва; 

- Допомогти по-новому поглянути на звичні речі і відкрити для себе ті, про які навіть і не знали раніше, і розширити межі особистісного простору, кругозір, сфери інтересів. 

PROJECT LEADER - ІРИНА МЕТТУС _

- Понад 10 років успішного досвіду Brand & Corporate Communications and PR в провідних вітчизняних і зарубіжних компаніях

- Диплом Mагістра у сфері Теорії та Філософії Сучасній Архітектури, Royal Academy of Architecture (Лондон, Великобританія), закінчує курс Diploma, Chartered Institute of Public Relations ( Лондон, Великобритагія) 

- Широке коло інтересів - від Leadership, Personal Strategies, Creativity and Innovations; сучасного мистецтва і культури до гастрономії 

- Джерело натхнення і "енергетичного підживлення" - спілкування з цікавими яскравими людьми + подорожі і, ще раз, подорожі!

- «Fresh insights» - це те нове, що не вкладається в рамки повсякденного плину життя і стереотипів, що виводить нас з" зони комфорту ". Але саме вони розширюють наш особистий простір, дають заряд енергії та поштовх до особистісного та професійного росту. Вони "трапляються " в різних місцях і за різних обставин, - і на першому занятті MBA програми і під час задушевної бесіди. Головне - навчитися їх розпізнавати, чути і правильно використовувати. А ми сподіваємося, що наш проект стане "майданчиком" для обміну такими інсайтами - ідеями-досвідом. Welcome on Board! "

 

BRAND IDENTITY COLOR - ORANGE

Чому помаранчевий? Це не лише колір енергії та динаміки, але і відкритості новому, колір інновацій, готовності до змін. Помаранчевий емоційно насичений колір, він - як частинка Сонця, іскра полум'я.

PROJECT FORMAT - story telling & sharing.

На наших зустрічах немає лектора і слухачів, вчителя та учнів. Проте є спільнота людей, що мають достатній особистісний досвід і життєвий багаж і готових поділитися своїми "секретами успіху" і-vs-отримати нові інсайти, які, можливо, стануть стимулом і дадуть поштовх до подальшого зростання і розвитку.

PROJECT PARTNERS

Інтелектуальний Партнер - Києво-Могилянська Бізнес Школа & innovations.com.

Інформаційні Партнери:

Sostav.ua

Reklamaster.com

Be in trend

Смачний партнер: BakerStreet Bakery

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ "ПОТОКИ"

1. "ЗА МЕЖАМИ БІЗНЕСУ" - успішні, зрілі, які досягли певного бізнес і соціального успіху, люди про свої нестандартні захоплення і хобі, які допомагають бути ще більш ефективними у своєму бізнесі і професії, і гармонізують їх життя.

2. "ПОКЛИКАННЯ І САМОРЕАЛІЗАЦІЯ" - як знайти СВОЄ життєве покликання і максимально ефективно реалізувати свій потенціал, ставити "правильні" цілі і ефективно досягати їх.

3. "ЛЮДИ МИСТЕЦТВА - І ПРО МИСТЕЦТВО ТЕЖ" - яскраві представники традиційного і сучасного мистецтва і культури України про те, що їх надихає; як творити, коли Муза "out of coverage" і т.п.

4. "START-UPs & ENTERPRENEIRSHIP - як народжується ІДЕЯ; як від «стратегічних роздумів» перейти до практичних дій; самотужки чи з партнером, «плюси» і «мінуси» з перших вуст; що потрібно і важливо знати перед тим, як починати свою справу і багато іншого; стратегії успіху в сфері приватного бізнесу

5. "WHAT's HOT?" - професіонали релами, маркетингу, креативу, PR про секрети і специфіки; основний акцент на конкретні завдання / проблеми специфічної області.