Бiзнес-Платформа

Креативний простір “Часопис” та портал освітній подій “Платформа” представляють спільний проект, присвячений розвитку підприємництва.

Створивши онлайн-спільноту тих, хто поділяє цінності розвитку, освіти, особистісного й професійного зростання, “Платформа” мріяла про створення спільноти оффлайн з місцем для зустрічей із людьми, ідеями, можливостями, проектами. Саме заради цього ресурс та Креативний простір “Часопис” розпочали проект “Бізнес-платформа”.

“Бізнес-платформа” – це місце зустрічі  проактивних людей, людей майбутнього, людей, які вірять, що зміни починають зсередини, людей, які готові до інновацій, розвитку та активної роботи задля перспективного, якісного майбутнього, людей, які мріють про свою справу всього життя, про бізнес, який буде приносити задоволення, розвивати себе, команду, суспільство та приносити прибуток.

“Бізнес платформа” – це можливість знайти нові ідеї, обмінятись досвідом, здобути вміння вирішувати бізнес-задачі, ставити перед собою цілі, давати зворотній зв'язок, орієнтуватися в різних сферах бізнесу.

Формати подій “Бізнес-платформи” - це зустрічі,  після яких можна “взяти” з собою нові знання та розуміння (“insights to go”), підвищити рівень своїх навичок, визначитись, який кар’єрний шлях вам більше до вподоби – бізнес чи підприємництво.

Цей проект створений, перш за все, задля надання якісного контенту оточуючим та спраглим до нових знань, ідей, розвитку та вдосконалення особистих і професійних навичок.

Ми робимо це для того, щоб в нашій країні з’являлось все більше й більше людей, які мають практичний досвід та вчаться на успіхах інших.

Якщо ви хочете мати свій бізнес, хочете повчитись на чужих успіхах і поразках, якщо не впевнені, чого більше – “за” чи “проти” того, щоб розпочати свою справу життя, то “Бізнес-платформа” саме для вас. Гуру бізнесу України й не тільки будуть ділитись з вами успіхами, поразками, секретами своєї справи й невеличкими кроками будуть допомагати пізнавати мистецтво бізнесу.

Кожна зустріч “Бізнес-платформи” буде присвячена темам з різних галузей бізнесу:

 • маркетинг/реклама

 • фінанси

 • управління проектами

 • продажі

 • комунікації в бізнесі

 • командна взаємодія

 • персональний розвиток і особисте лідерство

 • управлінські навички або менеджмент

Ми підготували для вас цікаві та практичні формати проведення зустрічей.

Основні з них:

 • вирішення бізнес-кейсів – проблемних питань у різних сферах бізнесу та підприємництва, які будуть запропоновані відвідувачами наших подій;

 • історії успіху людей, які надихають та заряджають енергією й мотивацією, події, присвячені важливості вчитися на успіхах інших;

 • дискусії з представниками різних сфер бізнесу;

 • crash labs – командна взаємодія. Ми пропонуємо експерта, який може допомогти розвинути запропоновану ідею, вирішити кейс або порадити знайти відповідь на питання чи проблему, яка постала в команді, або в окремої особи на роботі, або у власній справі.

Кожна подія присвячена різним сферам та темам в бізнесі, а її контент формується завдяки активним відвідувачам спільноти “Платформа” та “Часопису”.

Будемо щасливі бачити Вас на наших подіях!