Події

12 жовтня

У “Часописі” відбувся всеукраїнський фінал міжнародного стартап-змагання Seedstars World

9 жовтня відбувся локальний фінал змагань Seedstars World, переможцем якого стала команда Ecoisme, що займається розробкою систем домашнього енергоменеджменту. Система відстежує використання електроенергії всією побутовою технікою, забезпечує повідомлення в режимі реального часу, коли пристрої залишаються включеними, значно підвищуючи пожежобезпечність.

У лютому 2016 року команда вирушить до Швейцарії на міжнародний фінал та боротиметься за головний приз  - інвестиції у розмірі 500 000 $.

2-ге місце зайняла команда picvpic.com - агрегатор одягу та аксесуарів популярних магазинів та брендів. 3-тє місце посіла команда Flawless App, яка розробила додаток, з допомогою якого можна порівняти очікуваний і реалізований дизайн в один клік.

Усього у змаганні брали участь 14 команд, обраних з більш ніж 50 поданих заявок від стартапів з усієї України, а також Великої Британії, Швеції та Польщі, в яких Seedstars не представлений. Були відібрані лише ті стартапи, що існують не більше двох років, в які проінвестовано не більше 500 000 $ та які мають MVP (мінімальний життєздатний продукт).

Змагання проходило у креативному просторі “Часопис”, який виступив партнером змагання в Україні цього Seedstars Kiev 2015.

Про Seedstars World

Seedstars World – одне з найбільших міжнародних стартап-змагань для ринків, що розвиваються та швидкозростаючих стартап-сцен світу. Одна з найбільш швидкозростаючих мереж для технологічних підприємців у світі. Розташована в Женеві, Швейцарія. Підтримується венчурною компанією Seedstars.

comments powered by Disqus