Події

06 жовтня

14 українських стартапів змагатимуться за звання кращого та інвестиції у розмірі 500 000 $ на стартап-змаганні Seedstars

6 жовтня, Київ.Cьогодні стали відомі імена фіналістів – 14 найкращих українських стартапів, що вже 9 жовтня змагатимуться за можливість представити Україну на міжнародному конкурсі Seedstars World та отримати інвестиції у розмірі 500 000 $. Серед них – Adtena, Delfast, Ecois.me, Flawless App, Publicfast, Tona та ін. Вони були обрані з більш ніж 50 поданих заявок від стартапів з усієї України, а також Великої Британії, Швеції та Польщі, в яких Seedstars не представлений. Були відібрані лише ті стартапи, що існують не більше двох років, в які проінвестовано не більше 500 000 $ та які мають MVP (мінімальний життєздатний продукт). 

Локальний фінал змагання відбуватиметься 9 жовтня у креативному просторі “Часопис”, який став партнером Seedstars Kiev 2015. Початок о 16:00 Придбати квиток на подію можна за посиланням.

Seedstars World, міжнародне стартап-змагання для стартапів посівної стадії на ринках, що розвиваються, вперше приїжджає в Україну 9 жовтня цього року. Керуючись метою привернути увагу громадськості до підприємців з країн, що розвиваються, Seedstars World поширили свої змагання більш ніж на 50 країн світу у 2015 році в порівнянні з 36 країнами у 2014-му. Учасники минулих змагань сумарно залучили близько 20 млн.$, створивши робочі місця для понад 360 працівників по всьому світу.

Цього року Seedstars World зосередить свою увагу на сферах подорожей та фінансів, впровадивши два додаткових призових місця для переможців номінацій Best Fintech Startup та Best Travel Startup паралельно із основним призовим місцем. Переможці місцевих змагань зможуть поборотися за головний приз – інвестиції у розмірі 500 000 $. Ще два  призи у вигляді інвестицій по 500 000 $ отримають переможці двох нововведених номінацій.

У лютому 2016 року усі регіональні переможці будуть запрошені до Швейцарії, на пітчинг своїх проектів в рамках фінальної події.

Про Seedstars World 

Seedstars World – одне з найбільших міжнародних стартап-змагань для ринків, що розвиваються та швидкозростаючих стартап-сцен світу. Одна з найбільш швидкозростаючих мереж для технологічних підприємців у світі. Розташована в Женеві, Швейцарія. Підтримується венчурною компанією Seedstars.

Акредитація ЗМІ на подію: Данута Писаренко Danuta@chasopys.ua

comments powered by Disqus