Події

13 серпня

Відомий фінський стартап-акселератор Startup Sauna приїздить до Києва

Startup Sauna - провідний бізнес-акселератор Північної та Східної Європи, приїздить до Києва 4 вересня, щоб допомогти найбільш перспективним українським компаніям на ранній стадії. Команди-учасниці зустрінуться з досвідченими коучами, які самі є підприємцями та інвесторами багатьох проектів, отримають цінний зворотній зв’язок та шанс взяти участь у програмі розвитку від Startup Sauna вже цієї осені (12 жовтня – 13 листопада, Хельсінкі, Фінляндія).

Коучами для 15 обраних стартапів 4 вересня у креативному просторі “Часопис” стануть:

Riku Asikainen - головний коуч Startup Sauna, спеціалізується на інвестуванні малого та середнього бізнесу, співзасновник та інвестор понад 30 компаній.

Moaffak Ahmed - успішний підприємець з більш ніж 20-річним досвідом роботи в маркетингу та розвитку бізнесу в Європі, Північній Америці, Азії. Інвестор таких компаній як OradianNext GamesSmartly.io.

Pekka Koskinen - засновник і генеральний директор Leadfeeder, співзасновник Fraktio. Має знання і досвід  широкого спектру сфер бізнесу  та нагороди: Висхідна зірка (Deloitte) і Підприємець 2009 року премії  Фінської асоціації підприємців програмного забезпечення.

Otto Hilska - досвідчений архітектор програмного забезпечення і підприємець. Інвестор Smartly.io і головний учасник Startup Sauna.

Також до проекту приєднаються місцеві експерти, а саме: Альона Калібаба - СЕО "Часопису"Регіна Махотіна - виконавчий директор UAngelКатерина Дегтяр - головний директор Startup Grind Kyiv і організатор Startup WeekendІгор Стефурак - менеджер з угод бізнес-акселератора GrowthUP.

Детальніше про подію: тут

Подати заявку для участі за посиланням: тут до 30.08.2015 включно

Увага! Офіційна мова заходу - англійська.

comments powered by Disqus