Події

24 липня , Парк

Chessopys: години гри у шахи в "Часописі" на дошці з підписом Гаррі Каспарова!

Друзі, раді повідомити вам про нашу нову ініціативу – години гри у шахи у креативному просторі “Часопис”. Щодня, з понеділка по четвер, починаючи з 27 липня, з 12:00 до 16:00, у залі "Парк" на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club.

Шахи – це не просто гра, а тренажер для розвитку логіки, інтелекту, стратегії й тактики.  Ми ходимо у спортзал, щоб тренувати м’язи, але не забуваймо, що мозок – теж м’яз, який потрібно розвивати. Навички, яких ми набуваємо у процесі грі в шахи, можна ефективно використовувати в бізнесі та в інших сферах свого життя.  Крім того, це чудова можливість зняти стрес від напруженого робочого графіку, а також привести думки в порядок для подальшої продуктивної роботи.  

Ігри проходитимуть на кращих шахових дошках, з ексклюзивним підписом Гаррі Каспарова – 13-го чемпіона світу з шахматної гри. Долучитись до гри можна не обов’язково на декілька годин – прийшовши до Володимира, ви зможете трохи розім’ятись та повертатись до своїх буденних справ з новими силами.

comments powered by Disqus