Події

21 квітня

На хакатоні Garage48 Kyiv переміг продукт для спільної роботи дизайнерів та розробників

17-19 квітня в Києві у коворкінгу «Часопис» відбувся всесвітньо відомий хакатон Garage48. Мета події – підвищити міжнародний інтерес до українських технологій і стартапів. Хакатон проводився за підтримки компанії Microsoft, креативного простору «Часопис», коворкінгу «Часопис» , Estonian Development Cooperation та Developers.org.ua

Хакатон зібрав разом більше 50 розробників, маркетологів, дизайнерів та авторів ідей, які, розділившись на команди, створювали робочі прототипи продуктів протягом 48 годин. Командам допомагали ментори,  ментори – Рагнар Сасс (Ragnar Sass), співзасновник Garage48, співзасновник і президент Pipedrive, Мартін Ранд (Martin Rand), CEO Vitalfields, у минулому – продакт-менеджер Skype, Віктор Цикунов, Developers & Platform Evangelism Lead Microsoft та Євген Сисоєв, керуючий партнер AVentures.

По завершенню 48 годин міжнародне журі обрало переможця. Ним стала команда D + D, чий продукт покликаний організувати ефективну спільну роботу дизайнерів та розробників.

Переможці та учасники отримали спеціальні призи від Microsoft та Social Impact.

Garage48 проводиться в Україні з 2012 року. За цей час було успішно проведено три Хакатони у Києві і один у Львові.  Ці події об'єднали понад 300 учасників з усієї України. Вихідці з Garage48 2012 український стартап MyTips став першим українським стартапом, який пройшов відбір та потрапив  до акселераційної програми одного з наймогутніших бізнес-акселераторів у світі 500 Startups.

Фотозвіт події

comments powered by Disqus