Події

06 квітня

«Часопис» відкриває Школу Українського Підприємництва та оголошує набір у першу програму

Креативний простір «Часопис» оголошує запуск власного освітнього проекту  –  Школи Українського Підприємництва. Це двомісячна інтенсивна навчальна програма для тих, хто починає власну справу або прагне розвинути вже існуючий бізнес, яка поєднає теорію та практику побудови власного бізнесу під керівництвом досвідчених українських та зарубіжних менторів.

 Школа в першу чергу розрахована на тих, хто прагне побудувати бізнес в Україні й для України та створити нові робочі місця та можливості. Перевага надаватиметься працюючим бізнесам (малий та середній бізнес, стартапи) та опрацьованим ідеям. У фокусі школи – online-бізнес або offline з елементами online.

Заявки на участь у програмі приймаються до 30 квітня через форму. Учасники відбиратимуться за результатами індивідуального інтерв’ю з кураторами Школи. Кількість учасників програми – до 15 осіб. Заняття триватимуть з 11 травня до 4 липня 2015 року.

 Кожному учаснику Школи буде наданий індивідуальний менторский супровід протягом усієї програми, з постійним доступом до супроводжуючого ментора, а також щотижневі індивідуальні зустрічі для моніторингу проміжкових результатів.

 Програма містить 15 базових тематичних блоків, необхідних для розвитку бізнесу: дослідження ринку, аналіз потенційних клієнтів, ціннісна пропозиція, дизайн, монетизація, продажі, маркетинг, фінансовий та юридичний блоки, залучення інвестицій та ін. Формат програми— поєднання навчальних сесій, воркшопів, майстер-класів, тематичних зустрічей, семінарів з базових бізнес-тем та індивідуальних консультацій.

 Програма Школи, між іншим, включатиме закриті сесії від засновників працюючих компаній – про власні помилки у бізнесі, а також peer 2 peer сесії та тест-драйви, де кожен учасник матиме можливість дати та отримати зворотній зв‘язок щодо проектів, які беруть участь у програмі.

Сайт Школи: www.school.chasopys.ua

Сторінка у Facebook

Дізнатись більше: керівник Школи Альона Калібаба, +38 050 358 88 99, alena.kalibaba@chasopys.ua

comments powered by Disqus