Події

21 жовтня

Ініціатива «ITea з Юскутум» - кваліфіковані поради юриста стартапам

Кожної п'ятниці, з 10:00 до 13:00 кожен гість "Часопису", кому потрібна порада ІТ-юриста, зможе легко отримати її абсолютно безкоштовно» від Адвокатського об'єднання «Юскутум»


«Очевидно, що початківець ФАУНДЕР не піде у величезну юридичну компанію, в якій тільки стіл для переговорів коштує дорожче , ніж передбачувані інвестиції в стартап. Більше того, починаючому стартапперу юрист не потрібен зовсім. На стадії формування ідеї і перетворення її в прототип продукту достатньо отримати від юриста коротке «можна» або якщо не можна, то «як зробити, щоб було можна». Ось саме для цього ми робимо «ITea з Юскутум»Кожної п'ятниці з 10:00 до 13:00 «Юскутум» працюватиме у «Часописі» і будь-хто, кому потрібна порада ІТ-юриста, зможе легко отримати її абсолютно безкоштовно», - розповідає про ініціативу Дмитро Гадомський, партнер практики IT і медіа права АТ «Юскутум»

«Адвокатське об'єднання «Юскутум» єдина компанія в Україні, що давно і системно спеціалізується в ІТ сфері. Саме «Юскутум» супроводжує діяльність порталу EX.UA і захищав його від закриття в лютому 2012 року. Об’єднання обслуговує угоди великих ІТ аутсорсингових компаній, таких як Ciklum, Ліга, Miratech, Smile, ProFix, America і інших, імена яких нам не дозволено розкривати. Об’єднання активно розробляє законопроекти для галузі: намагається заборонити міліції вилучати сервера і дати поштовх розвитку зберігання даних в Україні; розібратися з монетизацією контенту в Інтернеті і заміною існуючої моделі авторських прав; обстоює впровадження ПЗ з відкритим кодом в державних органах.

А крім цього «Юскутум» підтримує підприємництво у сфері ІТ. У партнерстві з інкубаторами WannaBiz , Growth UP і фондом Global technology Foundation допомагає стартапам цінними і доречними юридичними порадами .

 

Юридична підтримка стартапів "ITeа з Юскутум" - це спільна ініціатива АО «Юскутум», Креативного простору «Часопис» та BVU Group.

comments powered by Disqus