Події

08 травня

Спільне підприємство Chasopys і rent24 відкриє коворкінг у Варшаві

“Chasopys Europe” у партнерстві з rent24 розширюється до Польщі. Компанія підписала угоду з Capital Park Group на оренду 4,000 м2 у колишньому заводі Norblin в одному з центральних районів Варшави.

«Ми з нетерпінням чекаємо впровадження наших концепцій у Польщі, гіганта ЄС, що розвивається. Як провідний технологічний центр і сильна інвестиційна екосистема, Варшава завжди була на чолі нашого списку міст для розширення. Гнучкість, відчуття спільноти та інноваційний підхід rent24 збагатять коворкінгову індустрію у Польщі», - заявив співзасновник і CEO rent24 Роберт Буквич.

«Після семирічного досвіду в коворкінговому секторі в Україні ми знаємо, що справжній довгостроковий успіх залежить від роботи з проектами та командами, які розуміють цінність спільноти та інноваційної системи підтримки. Саме тому для нашого першого проекту у Польщі ми обрали Capital Park Group і колишню фабрику Norblin», - заявив Руслан Кавацюк, CEO Chasopys Europe by rent24.

«Ми спостерігаємо за глобальним зростанням коворкінгового сектору і прагнемо дотримуватися даної тенденції. Ми переконані, що вона ідеально відповідає потребам сучасних підприємців і надає корпоративним клієнтам гнучкість, яка необхідна у сучасному динамічному бізнес-середовищі. Ми раді, що підписали договір оренди з компанією rent24 - визнаним світовим гравцем - для нашого флагманського проекту в центрі Варшави. Ми впевнені, що rent24 створить інноваційний простір, який доповнить інші пропозиції цього дійсно багатофункціонального проекту», - Марцин Юшчик, член правління Capital Park Group.

Компанія Cushman & Wakefield виступила у ролі медіатора угоди.

Як модернізований історичний об'єкт, колишня фабрика Norblin корелюється з концепціями rent24, адже тут поєднується старе та нове у динамічному інноваційному просторі. Поєднання дозвілля, послуг роздрібної торгівлі та культури, а також екологічних підходів для реалізації комплексу, забезпечать задоволення очікувань клієнтів.

Колишній завод є одним з декількох місць, які будуть додані до портфоліо польських локацій у 2019 році. Протягом наступних двох років спільне підприємство Chasopys Europe by rent24 планує посилити свою присутність на існуючих ринках, додаючи нові місця в ключових країнах.


Про Chasopys Europe by rent24:

Chasopys Europe by rent24 - спільне підприємство Часопису, одного із перших та найбільш відомих коворкінгових бізнесів в Україні та rent24, великого міжнародного провайдера коворкінгових та колівінгових послуг.  rent24 і Часопис створили спільне підприємство для регіонального розширення в Центрально-Східній Європі наприкінці 2019 року.

Про Capital Park Group:

Capital Park Group - інвестиційна компанія з великим досвідом роботи на польському ринку, зареєстрована на Варшавській Фондовій Біржі з грудня 2013 року. Компанія побудувала першокласний портфель нерухомості, що складається з сучасних офісів класу А та роздрібних активів, включаючи офісний комплекс Eurocentrum та Royal Wilanów. В даний час реалізує флагманський проект по реконструкції колишнього заводу Norblin у центрі Варшави. Група управляє портфелем нерухомості загальною площею 304.000 кв.м. і ринковою вартістю 2,6 млрд. злотих, з яких 78% є нерухомістю, що розташована у Варшаві, найперспективнішому ринку комерційної нерухомості в Центральній та Східній Європі.

comments powered by Disqus