Події

06 грудня

Часопис створює спільне підприємство з одним із найбільших міжнародних коворкінгових операторів - rent24

Часопис, один із перших та найбільш відомих коворкінгових бізнесів в Україні, входить у партнерство з великим міжнародним провайдером коворкінгових та колівінгових послуг rent24. Подальше спільне розширення планується як в Україні, так і в інших країнах Центральної та Східної Європи.

"Поняття “коворкінг” в Україні було засновано Часописом. З часом ми стали трендсеттерами в тому, як повинен виглядати коворкінговий бізнес. Співпраця з rent24 надає нові можливості." - зазначає Альона Калібаба, CОO Часопис Європа.

"Разом з rent24 ми побудуємо мережу коворкінгових та колівінгових просторів топ-рівня у регіоні Центрально-Східної Європи. Ми будемо рости швидко - як органічно, так і поглинаючи інші компанії в Україні та інших країнах регіону", - зазначає Руслан Кавацюк, CЕO Часопис Європа.

"Локальна експертиза Часопису в поєднанні з підтримкою міжнародної корпорації rent24 стане основою для нашої подальшої експансії в регіоні, а також впровадження додаткових інноваційних концепцій, таких як колівінг в Україні, - повідомляє Роберт Буквич, СЕО та засновник rent24.

З моменту свого заснування в 2015 році rent24 успішно відкривав не лише коворкінги та колівінги, а також заклади з різними ресторанними концепціями. Штаб-квартира компанії розташована в Берліні. Компанія має глибоке розуміння культури та вимог стартап екосистеми, і тому здатна задовольнити потреби своїх членів.

Партнерство топового коворкінгового провайдера в Україні та міжнародного гравця рівня rent24 - це win-win модель. Команда Часопису продовжує очолювати спільну компанію, надаючи свою експертизу та знання ринків у рамках партнерства. Резиденти існуючих п'яти просторів в Україні отримують доступ до всесвітньої мережі rent24, з більш ніж 55 локаціями, що розташовані на трьох континентах (Європа, Азія та Північна Америка).

Про rent24:

rent24 - міжнародний коворкінговий та колівінговий провайдер. Це спільнота, члени якої можуть працювати та навчатися разом, обмінюватися ідеями та займатися бізнесом. Окрім закладів з варіативними ресторанними концепціями та власного тренажерного залу, компанія також надає послуги сервісів у різноманітних сферах життя. rent24 нараховує більше 55 локацій на трьох континентах (станом на грудень 2018 р.). У серпні компанія запустила ICO для своєї власної блокчейн-платформи.

Для додаткової інформаціївідвідайте www.rent24.com та www.primary.io

Про Часопис:

Часопис – це спільнота креативних, коворкінгових та освітніх просторів, а також навчальні програми для  підприємців, розробників, самозайнятих фахівців. Перший простір Часопису відкрився у вересні 2012 року на Льва Толстого, 3, м. Київ. Станом на грудень 2018 року в компанії 5 локацій: у Києві - креативний простір Часопис (Льва Толстого, 3), коворкінг Часопис (Льва Толстого, 3), навчальний центр Chasopys Eduspace (Велика Васильківська, 30) та коворкінг Chasopys.UNIT (Дорогожицька, 3); у Львові - в Business Hub (вул. Шота Руставелі, 12).

Часопис – це єдині командні цінності та підхід до гостей з 2012 року; комфортна обстановка для роботи, зустрічей, саморозвитку; майданчик для започаткування та розвитку бізнесу, платформа для нетворкінгу, обміну досвідом та експертизою, точка входу для міжнародних бізнес-гравців.


comments powered by Disqus