Події

13 листопада

SEEDSTARS CEE SUMMIT в Україні - форум технологій та підприємництва для ринків, що розвиваються

КИЇВ, УКРАЇНА, 2017 - Seedstars World (SSW), міжнародна платформа для підприємців технологічних напрямків на ринках, що розвиваються, та ринках зі швидко зростаючими стартап екосистемами, проводить Seedstars CEE Summit - другий щорічний форум в Центральній та Східній Європі, що об'єднує найбільш релевантних гравців в інноваційних та технологічних напрямках регіону.

Квитки доступні за посиланням: seedstarscee.com

Саміт організовується міжнародним стартап-змаганняя для проектів посівної стадії з країн із зростаючими ринками Seedstars World, за підтримки локальної компанії-амбасадора Chasopys Creative Family, в стратегічному партнерстві з Omidyar Network, з метою впливу на стартап-екосистему в Україні та країнах ЦСЄ. Захід також підтримується Посольством Швейцарії в Україні.

Після проведення змагань у 11-ти країнах Центральної та Східної Європи та Центральної Азії протягом 2017 року, а також виявлення найбільш перспективних проектів та аналізу місцевих екосистем, Seedstars World об'єднує найкращих і найбільш перспективних підприємців з ключовими учасниками екосистеми, менторами, інвесторами, корпораціями та іншими підприємцями по всьому континенту.

У минулому році конференція проходила в Астані (Казахстан) і зібрала 450 учасників, 18 стартапів, 38 менторів і спікерів, з якими було проведено 122 персональні зустрічі.

CEE Regional Summit об'єднає понад 600 учасників і триватиме протягом 3-ох днів, починаючи з інтенсиву для учасників-стартапів, туру екосистемою, Дня інвесторів, та завершуючи конференцією. Остання відбудеться 7 грудня 2017 року і включатиме стартап змагання, виступи ключових спікерів і панельні дискусії, які будуть включати в себе ряд тем та ідей, що стосуються підприємництва у регіоні.

"Коли мова йде про підприємництво та технології на ринках, що розвиваються, ми стаємо частиною довготривалої та захопливої подорожі. Будучи частиною ДНК Seedstars, ми прагнемо бути на місцях, працюючи зі стартапами, корпораціями та іншими зацікавленими сторонами. Це і є причиною того, чому ми подорожуємо 80+ екосистемами світу у цьому році. Ми дуже раді, що в грудні об'єднаємо всю спільноту в Україні, разом оцінимо можливості континенту та визначимо, як технології можуть швидко покращити поточний статус-кво на ринках, що розвиваються у всьому світі,» - зазначає Ігор Овчаренко, бізнес-девелопер Seedstars.

ПРОГРАМА

КОНФЕРЕНЦІЯ-Саміт складатиметься з низки виступів та панельних дискусій, присвячених широкому спектру специфічних викликів на ринках, що розвиваються, у різних галузях промисловості (EduTech, EnergyTech, AgTech, Fintech, Healthtech, Civic Tech та ін.). Дані сесії є частиною глобальної ініціативи Seedstars, яка об'єднує найбільш визначних експертів, підприємців та лідерів галузі в країнах Центральної та Східної Європи, а також сприяє змістовним дискусіям, що ведуть до реальних результатів, які можуть бути впроваджені у всьому регіоні.

Під час заключної церемонії Seedstars CEE Summit 12 найкращих підприємців з України та 10 з інших країн будуть запрошені на сцену, щоб показати свої історії успіху і те, як для вирішення місцевих та регіональних проблем вони використовують технології. Окрім фінальної презентації рішень, на головній сцені до нас приєднаються провідні спікери, щоб поділитися цінними інсайтами свого бізнесу, інвестицій. Вони визначать фактори успіху континенту, а також ті елементи, які ще потребують вдосконалення, щоб створити можливості для стартапів Центральної та Східної Європи масштабувати свої проекти та конкурувати на глобальному рівні.

THE BOOTCAMP - До початку конференції Seedstars World проведе 2-денний закритий інтенсив, під час якого 22 стартапи працюватимуть з місцевими та міжнародними експертами світового рівня з метою вдосконалення бізнес-моделей, стратегії зростання та особливостей презентацій рішень для інвесторів. Крім того, цьогорічна програма надає можливість підприємцям бути відібраними на Seedstars Growth program - отримати початкове інвестування, яке поєднується з 15-тижневою акселераційною програмою для стартапів посівних стадій.

THE INVESTOR FORUM - Протягом другого дня заходу будуть представлені найбільш відомі та активні інвестори регіону. Підприємці зможуть не тільки презентувати свої рішення перед інвесторами, але й зустрітись з ними віч-на-віч, що дозволить отримати поглиблені відгуки про їх бізнес-моделі, а також створить можливості для майбутніх потенційних фінансувань.

Саміти також будуть проведені у інших куточках світу, а саме:

SSW tour 2016 competition only.png

ЛАТИНСЬКА АМЕРИКА

8 грудня

Мексика

      ЦСЄ

    7 грудня

     Київ

            АФРИКА

        14 грудня

         Мозамбік

       АЗІЯ

       27 грудня

       Тайланд

 

БСПА

14 грудня

Бахрейн

ПРО SEEDSTARS
"Вони хотіли закопати нас, але вони не знали, що ми насіння" - мексиканська приказка.

Seedstars - це швейцарська група компаній, мета яких - вплинути на життя людей за допомогою технологій та підприємництва на ринках, що розвиваються. Seedstars пов'язує зацікавлені сторони в рамках цих екосистем, будує компанії з нуля в партнерстві з державними та приватними організаціями та інвестує у високоефективні стартапи. Завдяки різноманітним заходам з пошуку, розробки та удосконалення програм, команда тепер має доступ до підприємців, інвесторів, інкубаторів, корпорацій та державних службовців в більш ніж 80-ти країнах. Група Seedstars включає в себе Seedstars World, міжнародне стартап-змагання; Seedstars Growth,  чотиримісячну віртуальну акселераційну програму; Seedspace, мережу коворкінгів та колівінгів; а також Seedstars Academy, шестимісячну програму підготовки місцевих підприємців для побудови стійкого бізнесу.

КВИТКИ ДОСТУПНІ!

Саміт відкритий для усіх охочих.

Квитки для глядачів & інвесторів доступні за посиланням  >>ТУТ<<  

(квитки “early bird”  дійсні до 15 жовтня).

КОНТАКТ ДЛЯ ПРЕСИ

Аліна Розанова

CEE Intern

alinkarozanova@gmail.com

comments powered by Disqus