Події

27 жовтня

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab оголошує новий набір учасників

Міжнародна Школа соціального підприємництваSELab відкрила прийом заявок на участь у своїй другій програмі. Заявки приймаються до 3 грудня 2017 року черезформу. 

Школа розрахована на тих, хто прагне досягнути позитивних змін в суспільстві  через побудову та діяльність соціального бізнесу в Україні, втілення інноваційних рішень та створення нових робочих місць та можливостей. Учасників відбиратиме експертний комітет Школи. Перевагу отримають працюючі соціальні бізнеси до 1,5 років та опрацьовані ідеї. Усього буде відібрано 20 учасників.

Партнер поточного набору SELab Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло».  За результатами Школи Фонд підтримає проекти, спрямовані на створення можливостей для незалежного життя людей з особливими потребами.  Детальніше про умови та критеріїтут. 

Навчання відбудеться у три етапи: 16-17 грудня 2017 року, 20-21 січня та 21-22 лютого 2018 року. Формат — поєднання навчальних сесій, практичних вправ, роботи “в полі”,  воркшопів з формування та відпрацювання вмінь, зустрічей із соціальними підприємцями та індивідуальних консультацій, участі у міжнародних заходах.

Програма SELab складається з тематичних блоків, необхідних для розвитку соціального підприємства: аналіз соціальних викликів, визначення соціальної місії, дослідження ринку, аналіз та дослідження потенційних клієнтів, створення бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції, маркетингові комунікації, фінансові та юридичні аспекти діяльності соціальних підприємств, залучення стартового капіталу та ін. Усі учасники Школи зможуть взяти участь у Міжнародній конференції з соціальних інновацій в м. Києві 22 лютого 2018 року.

Детальні про програму Школи, менторів, умови участі та результати на сайті:http://selab.chasopys.ua 

Довідка

SELab — школа соціального підприємництва, спільна ініціатива Chasopys Creative Family та Українського форуму благодійників, що реалізується в рамках міжнародного проекту SEESID - Social Entrepreneurship Eco System Inter-regional Development за підтримки Swedish Institute.

Партнер проекту: Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло».

comments powered by Disqus