Події

02 грудня

Оголошено всеукраїнський конкурс на програму розвитку креативних підприємців Creative Enterprise Ukraine

Чотириденні тренінги розраховані на підприємців, які представляють креативний бізнес чи стартап та мають до 3-х років досвіду у бізнесі. Також до програми можуть долучитись люди із потужною ідеєю, які тільки планують започаткувати власний креативний проект. Учасники програми мають представляти один із таких секторів: видавництво, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла.

Методологія тренінгів Creative Enterprise Ukraine розроблена британською агенцією з розвитку бізнесу та інновацій Nesta, що спеціалізується саме на креативній економіці. Тренінги проводитимуть бізнес-ментори з Великої Британії, акредитовані Nesta. В Україні партнером програми стала консалтингова компанія PwC Україна.

Тренінги у рамках Creative Enterprise Ukraineвідбудуться протягом лютого-березня 2017 року у партнерських креативних просторах – Часопис (Київ), Spalah (Дніпро), Pawillion (Львів), Тепле Місто (Івано-Франківськ). Участь у програмі безкоштовна.

Програма Creative Enterprise Ukraine стартувала в Україні в 2015 році. У рамках першого набору тренінги відвідали 94 підприємці, які розвивають креативний ландшафт України. Серед учасників програми були такі проекти та ініціативи: Comma, Куншт, Їздець, Тиха Форма, Muzarium, La Boussole, Pictoric, Wood Baker, та інші.

Розклад тренінгів CreativeEnterpriseUkraine:

Київ (Часопис): 14 – 17 лютого 2017

Дніпро (Spalah): 20 – 23 лютого 2017

Львів (Pawillion): 21 – 24 лютого 2017

Івано-Франківськ (Тепле Місто): 27 лютого – 2 березня 2017

Більше інформації про програму та умови участі:

http://www.britishcouncil.org.ua/creativeenterprise

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. Ми встановлюємо дружній діалог та будуємо порозуміння між людьми у Великобританії та в інших країнах. Ми робимо це за допомогою позитивного внеску в Сполучене Королівство та в країни, із якими працюємо – змінюємо життя, створюючи можливості, вибудовуючи зв’язки та довіру.

Ми працюємо у більш ніж 100 країнах по всьому світу у сферах мистецтва і культури, англійської мови, освіти та громадянського суспільства. Щороку ми особисто взаємодіємо із більш ніж 20 мільйонами людей, а також охоплюємо більш ніж 500 мільйонів людей онлайн, через трансляції та публікації. Із 1934 року ми є британською благодійною організацією,  що регулюється  Королівською Хартією та державними органами Великобританії.

comments powered by Disqus