Події

18 серпня , Talk'ова

«Щоденник одного генія». Новий авторський курс Анни Владимирської

У новому авторському курсі Анни Владимирської про образотворче мистецтво мова піде про геніїв. Причому як про маловідомі, так і про зовсім невідомі «щоденникові» сторінки і події з життя геніїв.

Хто такі генії?

У чому і як вони проявляють свій дар?

Чому вони такі рідкісні?

Навіщо простим смертним творіння геніїв?

Один філософ пояснив, що геній - це «божественне в людині». Часом геніальність може виявлятись поза та всупереч особистості самого художника. Дуже часто, вивчаючи життя і творіння геніального майстра, ми стикаємося з проблемою подвійності генія. Про дивовижний зворотній бік творців ми поспілкуємось на наших бесідах.

Хто вони, генії людства? Образ генія у масовій свідомості часом приймає найхимерніші форми. Він то еволюціонує у бік ніцшеанської ідеї «надлюдини», що зневажає божественний світоустрій, то приймає вид болючої психічної або фізичної аномалії, несумісної з гармонією і нормою.

В рамках авторського курсу Анни Владимирської «Щоденник одного генія»  ми дізнаємося про геніїв, які створили не тільки щось нове, а й тих, без яких неможливо уявити собі культуру і життя XXI століття.

Героями наших бесід стануть не тільки самі Генії, а й ті, завдяки кому вони ними стали. Великі батьки, великі жінки, великі вчителі - створили ГЕНІЇВ. Про них ми і будемо говорити.

Курс стартує 6 вересня 2015. Заняття проходитимуть щовівторка о 19:00 в креативному просторі "Часопис", зал "Толкова". Вартість квитка на 1 лекцію становить 150 грн. За анонсами лекцій слідкуйте тут

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі.

Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України). 

Увага! Раді повідомити про різдвяно-новорічні знижки для поціновувачів мистецтва. З 1.11. до кінця року вартість квитка становить 120 грн замість 150 грн!

comments powered by Disqus