Події

08 серпня

SEEDSTARS WORLD повертається до Києва, щоб обрати найкращий український стартап

Міжнародне стартап-змагання Seedstars World для проектів посівної стадії з країн із зростаючими ринками, повертається в Україну!

Цієї осені, Seedstars World проведуть змагання у трьох містах України — 10 вересня в Одесі (у рамках Black Sea Summit), 15 вересня в Києві, 29 вересня в Дніпропетровську та визначать всеукраїнського переможця на фінальному змаганні в Києві 7 жовтня. Переможець поїде на фінальну стадію змагання у Швейцарію.

Головна мета змагання — знизити рівень безробіття та розвивати зростаючі екосистеми, підтримуючи та інвестуючи у підприємництво.

«Наша місія — впливати на життя людей із країн зі зростаючими ринками, завдяки підприємництву та технологіям» — зазначає, регіональний менеджер СЕЕ і МЕNA, Ігор Овчаренко.

Керуючись даною метою, Seedstars World поширили змагання більш ніж у 50 країнах світу у 2015 році, в порівнянні з 36 країнами у 2014. Учасники змагань минулих років залучили близько $20 млн., створивши робочі місця для понад 360 працівників у всьому світі. У 2015 році переможцем змагання Seedstars World в категорії Travel Track стала команда українського проекту Trip My Dream.

Критерії для участі:

1. Стартапи на початкових стадіях розвитку, які існуюсь не більше двох років

2. Проект отримав інвестицій меньше ніж $500,000

3. Наявність MVP (Minimum Viable Product) - тобто проект повинен мати демо версію.

Цього року Seedstars World також зосередить увагу на стартапах зі сфер космічних технологій, EduTech та FinTech.

Подати заявку на участь у змаганні:

Одеса до 27 серпня 2016 - тут. Промокод - SSW_Odessa_2016

Київ до 1 вересня - тут. Промокод - SSW_Kiev_2016

Дніпропетровськ до 15 вересня - тут. Промокод - SSW_Dnepr_2016

Придбати квитки на події:

Одеса - за посиланням

Дніпропетровськ - за посиланням

Київ - за посиланням

На фінальне змагання 7 жовтня в Києві - за посиланням

Усі пітчі проходять англійською мовою.

Про Seedstars World 2016

Генеральні партнери Seedstars World у 2016 році – Jacobs Foundation, та PayU. Генеральний партнер проекту в Україні – «Креативний простір Часопис». Локальні партнери проекту у 2016 році – ВДНГ в Києві, Black Sea Summit в Одесі та FeelGoodLabs – Дніпро. Головний офіс Seedstars World знаходиться в Женеві, Швейцарія. Проект підтримується венчурною компанією Seedstars.

Головні партнери SeedStars World 2016 в Україні - креативний простір Часопис, посольство Швейцарії в Україні та авіакомпанія МАУ.

comments powered by Disqus