Події

13 березня

Chasopys EduSpace стає партнером освітньо-технологічного проекту Kid’IT

Заняття нових груп у новому просторі від засновників “Часопису” почнуться вже наприкінці березня.

20 березня у новому просторі від засновників “Часопису”Chasopys EduSpaceвідбудуться безкоштовні тестові заняття перед новим набором груп у Kid’IT. До участі запрошуються батьки дітей віком від 5 до 8 років, які бажають долучити дітей до технологій через креатив та дізнатися про деталі участі. Ці тестові заняття будуть останніми перед запуском нових груп 26 березня.

KID’ITміжнародний освітній проект, основна ідея якого - дати можливість українським дітям отримати перші навички технологічної грамотності та базові навички, необхідні для успіху у майбутньому (такі як креативність, критичне мислення, командна робота та вміння комунікувати, активне користування технологіями для створення та самовираження. Те, чому вчать у Кремнієвій Долині, але вже тут, в Україні.  На сьогодні навчання пройшли вже 22 групи в Києві, Рівному та Івано-Франківську.

"Kid'ITне випадкове партнерство для нашого новоствореного навчального центру,  — зазначає CEO "Часопису" Альона Калібаба.  —  По-перше, ми давно й добре знайомі із засновниками проекту й упевнені у їхньому професіоналізмі та експертизі. По-друге, ми у Chasopys EduSpace націлені на інноваційні освітні проекти, а Kid'IT саме такий. Й по-третє, ми переконані, що має бути комплексний підхід до ІТ освіти, й починати потрібно змалку, навчаючи дітей творити, мислити й створювати щось нове й корисне за допомогою гаджетів".

Початок безкоштовного тестового заняття для дітей 5-6 років група №1  —  10:00

Початок безкоштовного тестового заняття для дітей 7-8 років група №2  —  11:00

Місце проведення: Chasopys EduSpace, вул. Велика Васильківська, 30 (колишня Червоноармійська), 30, 3 поверх.

Для того, щоб потрапити на безкоштовне тестове заняття, необхідно заповнити анкету, після чого з Вами зв’яжутьcя для підтвердження участі.

Рекомендуємо взяти свій планшет для занять (підходять і iPad, і Android), із попередньо завантаженою туди програмою ScratchJR, в якій дитина зможе працювати на курсі і вдома (зберігаючи свої роботи і демонструючи їх гордо батькам:) ). Якщо ні - не проблема, видаємо робочий планшет для заняття.

Лінки на скачування ScratchJr:

- на платформу iOS:  https://itunes.apple.com/us/app/scratchjr/id895485086?mt=8

- на платформу Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.scratchjr.android&hl=en

Якщо Вам не прийшов лист-підтвердження, або ж Ви хочете підтвердити участь у тестовому занятті по телефону, звертайтеся до координатора Kid’IT Катерини Ковальчук: +38 (099) 067 41 74, email: kateryna.kovalchuk@kidit.com.ua

Якщо у вас є додаткові питання щодо проекту KID`IT, Надія Данилишина, співзасновник проекту, радо відповість на них за телефоном +38 (093) 671 62 92.

comments powered by Disqus