Події

16 лютого

Фінський акселератор Startup Sauna вдруге приїде до Києва, щоб відібрати кращі українські стартапи для своєї акселераційної програми

Startup Sauna - провідний бізнес-акселератор Північної та Східної Європи -  приїздить до Києва 24 березня, щоб допомогти найбільш перспективним українським компаніям на ранній стадії. Команди-учасниці зустрінуться з досвідченими коучами, які самі є підприємцями та інвесторами багатьох проектів, отримають зворотній зв’язок та шанс взяти участь в акселераційній програмі розвитку від Startup Sauna цієї весни (2 травня – 3 червня, Хельсінкі, Фінлядія).

Коучами для 15 обраних стартапів 24 березня у креативному просторі “Часопис” стануть:

Torsti Tenhunen - партнер KoppiCatch, Inc., має 18 років досвіду підприємця і інвестора в цифровій сфері послуг, маркетингових комунікаціях і корпортивній стратегії.

Jakob Storå - партнер-засновник Superhero Capital, де він інвестує в софтверні B2B стартапи. Попередній досвід Якоба включає розвиток стартапів на ранніх стадіях та пропрацьованих бізнес-ідей.

Saku Everi - голова та партнер Helsinki Ventures, менеджер з маркетингових комунікацій в BTTN.

Також до проекту приєднаються місцеві експерти, а саме: Альона Калібаба - СЕО "Часопису"Катерина Дегтяр - директор Startup Grind Kyiv і організатор Startup WeekendІгор Стефурак - менеджер по роботі з потоком проектів бізнес-акселератора GrowthUP.

Детальніше про подію: тут

Подати заявку для участі за посиланням: тут до 19.03.2016 включно

Увага! Офіційна мова заходу - англійська.

comments powered by Disqus