Швидка Експертна Допомога: індивідуальні бізнес-консультації
Бізнес-консультації для підприємців знову онлайн. Приєднуйтесь до нас з усіх куточків країни. Будемо розвивати український бізнес.

Знаходьте ідеальні рішення для розвитку вашого бізнесу та кар'єри разом з експертами та успішними підприємцями.

Що ж таке Швидка Експертна Допомога?
• 30-хвилинні індивідуальні бізнес-консультації;
• досвід діючих підприємців та експертів;
• простий та ефективний спосіб поспілкуватись з експертами в режимі тет-а-тет;
• можливість отримати зворотний зв'язок, поради та рекомендації щодо власного бізнесу.

Експерти, які беруть участь в ініціативі:

Альона Калібаба — управляюча партнерка Chasopys, член правління корпоративного акселератора Radar Tech, співзасновниця акселератору для соціальних підприємств SILab Ukraine. Експертиза: як керівнику малого бізнесу діяти в адаптивних умовах карантину, як підтримувати команду та зберігати командний дух, короткострокові стратегії та гнучкість - про що треба пам'ятати.

Андрій Хантіль — директор юридичної компанії Universal Lex. Експертиза: міжнародне та українське право, реєстрація компаній, супровід інвестиційних угод стартапів, МСП, ПІВ.

Тетяна Кучерук — кар'єрна консультантка, рекрутерка в Skill, Will & Partners, ex-HR менеджерка в Sayenko Kharenko. Експертиза: для стартапів - побудова функції рекрутингу в компанії, побудова та управління HR брендом компанії, залучення тимчасових працівників, graduate recruitment; для пошукачів роботи - кар'єрні переходи, побудова кар'єрного плану, пошук роботи, профорієнтація дорослих, ефективне резюме та супровідний лист, підготовка до співбесіди. Кожна консультація Тетяни триває близько години.


Олена Кобилянська — засновниця консалтингової агенції Unicorn Solutions&Consulting. Експертиза: стратегічний розвиток бізнесу та актуалізація бізнес-моделей, управління бізнес-процесами та оптимізація витрат в умовах кризи.

Наталка Макогон — GR, PR-експерт, Falcon Heavy Київського метрополітену. Експертиза: ефективна взаємодія з державними та комунальними установами, нестандартне просування, ефективна робота команди, соціальні проєкти та соціальна відповідальність бізнесу.

Ксенія Вербаховська — digital-маркетолог в Orner, консультантка Дія.Бізнес, понад 8 років працює в маркетингу. Експертка у сфері eCommerce та retail. Експертиза: формування власного сильного маркетингового відділу, створення й запуск нового бренду, точковий перегляд поточної маркетингової стратегії бізнесу.
Ольга Сафіна — артдиректорка в PMHUB, експерт у напрямку івент-маркетингу та креативних проєктів в Україні (раніше - UNIT.City, Innohub, FEDORIV HUB, Chasopys). Експертиза: формування стратегії і комунікації в умовах низьких бюджетів або їх відсутності, розвиток бренду, внутрішні комунікації в умовах карантину, івент-маркетинг в онлайні, побудова бренду роботодавця.

Марія Романова — керівниця Radar Tech (компанія, яка впроваджує корпоративні інновації, перший корпоративний акселератор в Україні), team leader першого набору програми ВДНГ-TECh. Експертиза: продаж послуг бізнес-клієнтам, бізнес девелопмент (як представити рішення, на які питання потрібно відповісти), де шукати інвестиційну підтримку для стартапів в умовах кризи, як сформувати pitch deck свого проєкт.

Олександр Бородін — директор Finassistant (http://finassistant.com.ua). Експертиза: оптимізація витрат в кризових умовах, управлінський облік та звітність, бюджетування та прогнозування, бухгалтерський облік, оподаткування, фінанси.

Ірина Еркан — власниця Strategic Communication Agency, Business Solution Engineer, експерт комунікацій бізнес-клієнт. Експертиза: брендинг, комунікаційні стратегії, візуальні комунікації.
26.03 о 10:00
вартість: за умовами простору
online