Фотогалерея

22 вересня 2014 Майстер-клас Ярослави Лоянич "Для чого HR в IT?"

22 вересня у Часописі пройшов майстер-клас Ярослави Лоянич "Для чого HR в IT?".

22 вересня 2014 Зустріч з президентом Європейської федерації ландшафтних архітекторів Найджелом Торном: «Ландшафтний дизайн великого міста»

 

 

09 липня 2014 Відкрита дискусія зі експертом США Стівеном Пайфером на тему: “Перспективи відродження ядерного потенціалу в Україні ?

Сьогодні Пайфер є найбільш цитованим експертом у Західних ЗМІ щодо ситуації в Україні. Багато в чому, експерт відображає позицію Білого Дому та робить власні прогнози, надає оцінки щодо конфлікту.  

27 червня 2014 Mars One. Проект колонізації Марса.

Mars One - супер-амбітний проект, створений голландцем Баcом Лансдорпом. Проект передбачає безповоротну експедицію на Марс, з наступним створенням колонії на його поверхні і трансляцією всього, що відбувається по телебаченню. 

17 червня 2014 Міні-конференція "Нові Медіа в Україні. Контентні проекти"

У ході міні-конференції "Нові Медіа в Україні. Контентні проекти" виступили засновники та керівники ключових контент-ресурсів українського інтернету.

09 червня 2014 Зустріч з Михайлом Саакашвілі та Кахою Бендукідзе

9 червня 2014 ініціатива "Професійний Уряд", яка об'єднує українських випускників закордонних університетів, готових допомагати новому уряду, провела зустріч з Михайлом Саакашвілі і Кахою Бендукідзе у «Часописі».

07 червня 2014 Ексклюзивна презентація/демонстрація найсучасної маски віртуальної реальності Oculus Rift

Сучасні технології та костюми віртуальної реальності відкривають нові можливості для розвитку, і навіть для бізнесу. Слідкуйте на новинами Часопису, але незабаром на вас чекає маленький сюрприз зв’язаний з Oculus Rift.

19 травня 2014 Зустріч з Сергієм Петренком, Яндекс.Україна

Сергій Петренко очолює український підрозділ компанії «Яндекс» з 2005 року, з 2006 року - на посаді генерального директора Яндекс.України.

18 травня 2014 Хакатон «KyivSmartCity»

Серед переможців -  плафторма для об’єднання киян, додатки для перевірки штрафів у ДАІ та проект квестів по музеях.

23 квітня 2014 Відкрита зустріч з Олегом Скрипкою

Зустріч з  автором та ідеологом фестивалю “Країна мрій”, музикантом, лідером гурту “ВВ”, громадським діячем Олегом Скрипкою.

1 2 3 4 5 6 7 >