Минулі події

18 травня, 17:55
Лекція Уляни Кулікової. Як побудувати особистий бренд

Засновник і керівник бізнес-школи Profi Уляна Куликова розповіла гостям Часопису про те, як грамотно створити особистий бренд. 

16 вересня, 13:00
Андрій Дегелер. Pitch Perfect: як налагодити співпрацю з англомовними технологічними ЗМІ

13 вересня до Часопису завітав журналіст Андрій Дегелер, який вже близько 10 років пише про стартапи та технології для українських та міжнародних видань, включаючи The Next Web та Ars TechnicaМайстер-клас Андрія був присвячений особливостям побудови ефективних media relations із англомовними технологічними виданням.

25 лютого, 19:00
Співзасновник компанії "Нова Пошта" Володимир Поперешнюк: “Розвиток бізнесу в умовах кризи”

Секрети успіху та конкретні кроки для розвитку бізнесу від співзасновника компанії "Нова Пошта" Володимира Поперешнюка.

20 лютого, 19:00
Павло Гудімов — про сади у місті

Що надихає у парках Парижа, які книжки читати тому, хто хоче займатися створенням зелених зон у Києві, і чому в нашому місті садів поки небагато — про це та інше у креативному просторі «Часопис» розповів Павло Гудімов — у минулому учасник гурту «Океан Ельзи», а тепер ландшафтний дизайнер.

18 лютого, 19:00
Terrasoft: CRM системи та хмарні сервіси

18 лютого в рамках Fireside chat гостем Дениса Довгополого була засновниця української ІТ (продуктової) компанії Катерина Костерева.

16 лютого, 19:00
Ромfн Зінченко: "Про перспективу програмістів в енергетиці"

У понеділок, 16 лютого, головний інноватор в сфері енергетики Роман Зінченко розповідав про перспективу програмістів в майбутньому у сфері енергетики.

10 липня, 19:00
Лекція Варвари Перекрест “Дизайн-процес: візуальне дослідження”

Ми постійно взаємодіємо із візуальною інформацією. Як навчитись її сприймати та використовувати? Під час лекції Варвара Перекрест запропонувала інструменти та методи, що використовуються для збору та аналізу візуальних даних, їх джерела та особливості. Як візуальне дослідження пов’язує теорію та практику, дизайнера із клієнтом, автора із аудиторією.

19 травня, 19:00
Сергій Петренко: "5 епізодів продуктового маркетингу"

Сергій Петренко , який нещодавно пішов у безстрокову відпустку з поста гендиректора «Яндекс Україна» розповів, як «Яндекс» вийшов з цієї ситуації , у складі якої країни бачать півострів самі кримчани і як компанії вдається зберігати нейтралітет в умовах силового протистояння двох країн. 

12 березня, 19:00
Цикл лекцій серійного підприємця Даніеля Тонкопія: «Стартап на мільйон».

Даніель Тонкопій - серійний підприємець. Засновник і співзасновник 7 проектів (best.ua, X - Rift, adlog.tv, Chudocard та ін), ментор і радник в 8 проектах. Chief Evangelist Officer бізнес- інкубатора Eastlabs. Автор «Дао стартапу»

10 березня, 19:00
П’ять правил успіху в е-commerce від Максима Плахтія, засновника білетного сервісу KARABAS.COM

10 березня серійний підприємець, засновник білетного сервісу KARABAS.COM Максим Плахтій зустрівся зі спільнотою креативного простору “Часопис” та розповів, як створити успішний B2C сервіс, а також поділився своїми власними правилами успіху у e-commerce.

19 грудня, 19:00
Джаз: слухати та розуміти

Олександр Юдін, викладач літератури, філософ, перекладач, журналіст, про те, як новачок може полюбити джазову музику.

03 вересня, 19:00
Андрій Хорсєв: "Практика побудови технологічного стартапу"

Серійний підприємець, інвестор і CEO 908.vc Андрій Хорса в «Часописе » поспілкувався зі стартаперами про те, як будувати технологічний стартап : як підбирати команду , робити прототип , залучати клієнтів , як працювати з фінансами в проекті і де брати гроші на проект.

13 серпня, 19:00
Анна Володимирська: “Тема зради у світовому мистецтві починається з Таємної вечері”

Що об'єднує ДжоттоЛеонардо да ВінчіСальвадора Далі та Михайла Булгакова? Всі вони цікавилися природою зради, вивчали її та намагалися зобразити у своїх творах. З чого усе почалося та які методи вони використовували – у цікавій лекції відомої письменниці та мистецтвознавця.

21 травня, 19:00
Лекція Романа Зінченка про Стіва Джобса

"Залишайтеся спраглими, залишайтеся безрозсудними". Про Стіва Джобса та його помилки, які змінили історію.

18 квітня, 19:00
Лекція Дениса Довгополого: «Підприємництво і наука. Математика, Фізика, Філософія і навіть Релігієзнавство в Бізнесі»

Денис Довгополий, співзасновник бізнес-інкубатора для стартапів GrowthUP та BVU Group, на своїй лекції розповів, як використовувати різні знання з точних і гуманітарних наук у процесі побудови компанії.

16 квітня, 19:00
Бесіди з мистецтва з А.Владимирською. Рембрандт: мистецтво співчуття.

Унікальність Рембрандта Харменса ван Рейна, як геніального художника, полягає в його абсолютно новаторському погляді на сучасне йому життя

03 квітня, 19:00
Лекція А.Владимирскої: Бесіда # 2. Салон знедолених: творці нового мистецтва.

Бесіда йшла про трьох великих, трьох дивних художників: Ван Гога, Гогена, Сезанна. Як не дивно нам сьогодні це чути, але їх мистецтво було мистецтвом знедолених.

27 березня, 19:00
Лекція Дмитра Малакова "Київ архітектора Городецького"

«Словесна екскурсія» Києвом Владислава Городецького – архітектора, який на зламі ХІХ-ХХ ст. кардинально змінив обличчя нинішньої столиці України.

26 березня, 19:00
Лекція Г.Крюкової: "Декорації до посмертної долі Майстра"

У містичному просторі Києва є свої неконтрольовані закони: вулиці можуть змінювати свій силует, будинки проявляти свавілля, і поряд з явними господарями Андріївського узвозу можуть бути справжні власники цієї фантастичної вулиці.

25 березня, 19:00
Денис Довгополий: «Силіконова долина. Історія становлення та розвитку».

Ми говорили про Золоту Лихоманку, родину Стенфордів, становлення і розвиток університету, про поступове формування екосистеми, що зосередила на невеликій ділянці суші 80% всіх інноваційних розробок у світі. 

17 листопада, 17:00
Лекція Дмитра Горбачова "Малевич та Україна":

Захоплююча лекція про одного з найвідоміших художників 20 століття зібрала багато прихильніків та поціновувачів сучасного мистецтва

18 вересня, 19:00
Адаптивна архітектура

Лекція Юрія Кайгородцева та Андрія Могильного викликала неабиякий інтерес