Минулі події

03 лютого, 19:00
Відкрита зустріч з авторкою проекту «12 місяців. Рік смислу» Поліною Башкіною

3 лютого креативний простір «Часопис» відвідала Поліна Башкіна - авторка проекту «12 місяців. Рік смислу», у минулому успішний маркетолог та PR-фахівець, а зараз письменниця-початківець.

21 грудня, 19:00
“Відверто про бізнес. Досвід перших”. Надія Васильєва, генеральний директор «Майкрософт Україна», про основні технологічні тренди.

21 грудня 2015 року до креативного простору «Часопис» завітала генеральний директор компанії «Майкрософт Україна» Надія Васильєва.

04 грудня, 19:00
Євген Уткін, KMCore: «Даремно намагатись щось прогнозувати та чекати – необхідно діяти»

4 грудня в рамках серії зустрічей «Відверто про бізнес. Досвід перших» до креативного простору «Часопис» завітав Євгеній Уткін - президент hi-tech холдингу КМCore, у портфелі якого знаходиться велика кількість стартапів і зрілих компаній. 

09 листопада, 19:00
«Відверто про бізнес. Досвід перших». Зустріч з відомим бізнесменом та бізнес-тренером Ваче Давтяном

9 листопада о 19:00 в рамках серії зустрічей «Відверто про бізнес. Досвід перших» до креативного простору «Часопис» завітав Ваче Давтян – успішний український бізнесмен, лідер та засновник компанії «Промкабель-Електрика», бізнес-тренер.

06 листопада, 19:00
“Я піду в далекі гори”. Катерина Венжик та Дмитро Горюнов про подорож до Непалу

6 листопада в рамках зустрічі Катерина Венжик та Дмитро Горюнов ділилися власним досвідом самостійно організованої нещодавньої подорожі до Непалу.

10 серпня, 19:00
Чи залишається улюблена справа улюбленим захопленням, якщо стає роботою. Понеділок починається в суботу №2

Друга зустріч-антилекція серії «Понеділок починається в суботу» відбулась 10 серпня у камерній атмосфері камінної зали креативного простору «Часопис». Гості вечора не соромилися задавати питання спікерам заходу: Дімі Fly, творцю та засновнику Flymusic та Тарасу Воробцю, який поєднує діяльність фотографа, перукаря, кліпмейкера, мотогонщика.

20 липня, 19:00
На шляху до власної справи. Антилекція “Понеділок починається в суботу”

Спілкувались з цікавими людьми в рамках заходу “Понеділок починається в суботу” – Надією Перевізник, Віталієм Кедиком та Миколою Степанцем, які нам розповіли на прикладі власних життєвих історій про те, як знайти свою справу й стати успішним підприємцем, як ризикнути кар’єрою заради власного бізнесу та як перетворити хобі на професію.

02 березня, 19:00
Данило Сапунов: «Триатлон розвиває вас, як універсального солдата»

Заслужений тренер України з триатлону Данило Сапунов - про спортивний спосіб життя, підготовки, мотивації і адекватні спортивні цілі.

11 січня, 18:00
Наші у... Facebook: зустріч з розробником лондонського офісу Фейсбуку Сашком Сташуком.

11 січня у Креативному просторі Часопис відбулася зустріч з розробником лондонського офісу Facebook – Сашком Сташуком.

Сашко розповів про те, як працює facebook з середини, що треба писати, щоб ваш стартап викупив Facebook, як стартапу співпрацювати з facebook, як туди потрапити на стажування або стати full-time інженером, скільки українських програмістів там працює та чому слід працювати в компанії з найбільшою кількістю користувачів у світі. А також, відповідав  на питання наших гостей.

04 листопада, 14:00
Україна — унікальна країна. У нас виробляють величезний спектр товарів, але щоб про них дізнатися, потрібно докласти чималих зусиль..

Зустріч з автором книги “В пошуках Made in Ukraine” - Юлією Савостіною. “Від блогу — до книги”.

09 липня, 19:00
Відкрита дискусія зі експертом США Стівеном Пайфером на тему: “Перспективи відродження ядерного потенціалу в Україні ?

Тези спілкування зі Стівеном Пайфером, науковим співробітником найбільш престижного Brookings Institution в DC, Послом США в Україні (1998-2000), співавтором "Будапештського меморандуму" 1994 року.

07 липня, 19:00
Слава Баранський: "Як видати книгу і вивести її в бестселери"

Слава Баранський, інтернет-підприємець і співвласник «Буферної Бухти», у  креативному просторі «Часопис» поділився досвідом написання власної книги «Сомнение», яка  стала бестеллером на Ozon.ru.


28 червня, 16:00
Відкрита зустріч з Кахою Бендукідзе. Реформи в Україні. Основні акценти та пріорітети"

Відвертий діалог з грузинським реформатором, бізнесменом, архітектором грузинських економічних перетворень Кахою Бендукідзе.

27 червня, 19:00
Mars One. Проект колонізації Марса. Зустріч з потенційними учасниками експедиції

Mars One - супер-амбітний проект, створений голландцем Баcом Лансдорпом. Проект передбачає безповоротну експедицію на Марс, з наступним створенням колонії на його поверхні і трансляцією всього, що відбувається по телебаченню.

17 червня, 19:00
Міні-конференція "Нові Медіа в Україні. Контентні проекти"

У ході міні-конференції виступили засновники та керівники ключових контент-ресурсів українського інтернету

13 червня, 11:00
Олександр Ольшанський: три стратегії ведення війни в e-commerce

Бізнес - це форма ведення війни, а маркетинг - інструмент, за допомогою якого ми відвойовуємо територію у конкурентів. Підприємці читають багато ділової літератури, але не зайвим було б звернути свій погляд на військову стратегію. 

09 червня, 19:00
Зустріч-бесіда з Михайлом Саакашвілі та Кахою Бендукідзе

9 червня 2014 ініціатива "Професійний Уряд", яка об'єднує українських випускників закордонних університетів, готових допомагати новому уряду, провела зустріч з Михайлом Саакашвілі і Кахою Бендукідзе у «Часописі».

28 травня, 19:00
Денис Довгополий VS Слава Баранський: Як стартапу отримати користь від участі у конференції.

Суть зустрічі була в тому, що у Слави та Дениса протилежні погляди на необхідність відвідувати конференції. Слава вважає їх марною тратою часу для підприємця, а Денис вважає, що таке час супроводження може бути корисним, але при правильній підготовці.

23 квітня, 18:30
Відкрита зустріч з Олегом Скрипкою

Відомий рок-музикант розповів про підготовку до фестивалю «Країна мрiй», відзначивши десятирічний ювілей
засновник і лідер групи «Воплі Відоплясова» своїм прикладом показує, як потрібно любити країну.
Про нововведення фестивалю і своєї громадянської позиції рок -музикант розповів під час зустрічі.

02 квітня, 09:30
Творчий сніданок з Ольгою Соломатіною, журналістом та редактором «Ъ Коммерсант» (Москва): «Прийшов час «Писати легко». Швидко і начисто».

Ольга Соломатіна, редактор «Ъ Коммерсант» (Москва) розповіла про те, як швидко і якісно складати прес-релізи, розсилки та будь-які інші тексти.

13 березня, 19:00
IT- People PechaKucha vol.4

Під час зустрічі IT-People PechaKucha, яка відбулася 13 березня,  експерти  поділились думками про вітчизняну IT-індустрію та створення стартапів. Пропонуємо вам деякі цікаві цитати спікерів.

19 грудня, 19:00
Дискусія: «Великий і малий маркетинг. Чому великий бізнес повинен вчитися у малого?”

Віце -президент з маркетингу Fozzy Group Михайло Дудник і маркетинг- директор компанії Дмитро Циганков під час зустрічі поділилися своєю експертною думкою про роботу в групі та експерименти.

03 грудня, 19:00
Творчий вечір з Мар'яною Садовською

Українська співачка, акторка, музичний драматург, яка мешкає у Кельні, Мар`яна Садовська разом з німецьким музикантом Крістіаном Томе презентували столичній публіці свою нову програму «Cut the cord».  Цей перфоманс – мікс електроакустики та інтерпретованої української архаїки. 8 пісень-історій з англійськими та болгарськими фрагментами. Цього року співачка отримала німецьку музичну премію RUTH у номінації «Музика світу».

12 листопада, 19:00
Insiders: Відкрита зустріч з Євгенією Гапчинською

У вівторок у нас в гостях була художниця Євгенія Гапчинська, яка розповідала про своє життя, картини та щастя.

04 листопада, 19:00
Дискусія «Як заробляти гроші на YouTube»

Youtube  -  ринок для гравців різного рівня, який розвивається та дозволяє заробляти гроші в деяких випадках майже «з нічого», та й ступінь конкуренції поки дозволяє легкий вхід на ринок монетизації контенту.

01 листопада, 19:00
Володимир Кучинський: "Сучасний театр. Периферія і вертикаль. Суб'єктивне в театральній акції"

Володимир Кучинський – засновник та художній керівник театру імені Леся Курбаса. Він здійснив понад двадцять постановок, глядацька аудиторія яких не обмежилась українцями. Режисер вважає своїм головним азартом людину, а також, що талант треба провокувати. Про філософію театру і життя Кучинський розповів на зустрічі у «Часописі» в рамках першого фестивалю міст України «Млин».

09 жовтня, 18:00
Дискусія за участі міжнародних інвесторів про наступне покоління онлайн-відео стартапів: "Де гроші в он-лайн відео?"

У рамках заходу спікери розмовляли на тему того, як краще та яким чином можна заробити на онлайн-відео, створивши власний стартап. 

02 жовтня, 19:00
Олександр Ольшанський: куди варто інвестувати і чому прихильники копірайту програють війну.

Олександр Ольшанський під час зустрічі розповів , у які галузі варто інвестувати в найближчому майбутньому і чому прихильники копірайту в підсумку програють війну. На думку підприємця , варто вкладати гроші в енергетику , медицину і Android програми всередині салону автомобіля. А от у роздрібну торгівлю та електромобілі інвестувати не варто. AIN.UA пропонує ознайомитися з найцікавішими тезами зустрічі.

27 серпня, 19:00
Insiders: Бен Мозес: “Не бійтеся копіювати улюблених режисерів, поетів, письменників”

Щоб навчитися знімати хороше кіно, не потрібно зубрити теорію. Достатньо протягом кількох місяців подавати каву своєму кумирові та спостерігати за кожним його кроком, впевнений американський кіномитець. І, що найголовніше, варто відкрито наслідувати стиль тих, хто вас надихає, щоб стати навіть кращими за них. 

18 липня, 19:00
Insiders: Олексій Мась: "Еволюція і революція. Розвиток сфери IT, прогнози та тенденції"

Довгі повідомлення та записи в блогах поступово зникають з мережі. Людям ліньки читати та коментувати. Про те, чим погана мобілізація, а також про власні досягнення, розповів керівник численних інтернет-проектів на зустрічі в рамках проекту Insiders

02 липня, 19:00
Павло Шеремета: «Візьми і зроби!»

2 липня Креативний простір "Часопис" в рамках проекту Insiders запросив відомого освітянина та експерта із менеджменту Павла Шеремету з темою: "Стратегії інноваційного розвитку держави".

18 червня, 19:00
Антон Білецький: "Побудова креативного бізнесу"

Антон Білецький - особа незаурядна. Його ідеї завжди знаходять яскраве і успішне втілення.

13 червня, 19:00
Insiders. Тарас Тарасов: “Ігрова індустрія. Тренди та прогнози"

Відкрита зустріч з Тарасом Тарасовим, піонером розвітку ігор у Східній Европі, засновником, CEO  JoyRocks та Sociality Rocks!, візіонером Game Industry Consulting

06 червня, 19:00
Gil Penchina Master Class. eBay and Wikia: Big Company and Startup Experience

Як створити власний стартап і знайти для нього інвестора, розповів Гіл Пенчіна, співвласник Linkedin, Paypal, Wikia, Fastly та інших проектів

14 травня, 19:00
Insiders. Відкриті зустрічі: Іван Малкович

Відомий редактор, поет, автор та перекладач книжок для дітей від 2 до 102 поділився своїми ідеями, мріями та уявленнями про майбутнє книги, світу та України.

21 березня, 19:00
5 тем для розмови з Павлом Гудімовим і відкриття мистецької сцени One Wall/Одна Стіна

Відтепер у "Часописі" діє експозиція робіт сучасних українських художників в одну стіну Простору. 
В межах проекту відбулася зустріч з куратором, дизайнером та музикантом Павлом Гудімовим, приурочена до відкриття проекту.

12 березня, 19:00
Insiders. Відкриті зустрічі: Ірена Карпа

Цього вечора Ірена приготувала чимало приємних та несподіваних сюрпризів, познайомила гостей зустрічі з героями своїх книжок та зачитала свої улюблені уривки з останньої книжки  "З Роси, з Води і з Калабані" .

05 лютого, 19:00
Insiders. Відкриті зустрічі: Андрій Білоус

Андрій Білоус, український режисер молодого покоління,  відкрив завісу свого осмислення сучасного театру та мистецтва.

13 грудня, 19:00
Мистецький клуб „Обличчя”: всесвітньовідомий український письменник та талановитий сценарист Андрій КУРКОВ.

"Якщо українці не почнуть читати, сучасна українська література ніколи не стане справжнім літературним явищем". 

03 грудня, 19:00
Відкрита зустріч: Жанна Кадирова

Зустріч сама Жанна побудувала у форматі живої бесіди з гостями. 

08 листопада, 19:00
Бізнес-платформа: Франшиза VS Власний Бізнес. Дискусія засновників "Aroma espresso bar" та "Мировая карта"

Майкл Дон заснував мережу «Сушія» і привіз до Києва Buddha-bar. Яків Лівшиц вивів в Україну Aroma Espresso Bar. В рамках «Бізнес-платформи» вони дискутували про підводні камені свого ремесла, любові в бізнесі і ідеальному місці для нового ресторану

05 листопада, 19:00
Відкриті зустрічі з Владом Троїцьким. НАТАЛІЯ ЖЕВАГО. "Культура як бізнес"

Інтелектуальною та несподіваною вийшла бесіда Влада Троїцького та Наталії Жеваго

25 жовтня, 08:00
Idea Breakfast: Павло Румінов

Нашим гостем став відомий російський режисер і сценарист Павло Румінов - автор таких фільмів як «Мертві дочки», «Обставини», та безбюджетного експериментального кіно, знятого в домашніх умовах на цифрову фотокамеру «Дві години», «Візит мушкетера»

15 жовтня, 19:30
Влад Троїцький: про культуру, бізнес та суспільство. Відкрита зустріч.

Жива, чесна бесіда про щастя, про здатність дарувати, про культурну політику і занепад суспільства споживання.

05 жовтня, 19:00
Творча зустріч з Любком Дерешем

Молодий, трохи сором'язливий Любко Дереш, піднявся на сцену, привітався і почав читати новий твір, який до того чула лише його тітка: "Король Артур у Єгипті".  

03 жовтня, 19:00
Профіт Шоу Live з Вікторією Тігіпко

Відкрите інтерв'ю-спілкування з Вікторією Тігіпко - директором фонду TA Ventures і організатором конференції IDCEE. Інтернет-технології та інновації.