Минулі події

16 січня, 19:00Мистецький клуб "Обличчя"

VRODA представила в рамках Мистецького клубу «новорічне диво»

Етно-поп гурт VRODA презентував програму «Новорічне диво» під час Мистецького клубу «Обличчя», організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» 16 січня в креативному просторі «Часопис».

"Нашим завданням було донести до присутніх колорит українських традицій через сучасну музику, нові образи, нове бачення. При цьому, ми намагалися показати ті цінності, які були закладені нашим народом у древні роки. Окрім того, поєднання традиції і сучасності притаманне кожній нашій пісні. Однак саме сьогодні ми пояснили нашу творчість ще й за допомогою перформансу. І, схоже, наша задумка прийшлася до душі присутнім", - розповіли солістки гурту.

Під час Мистецького клубу "Обличчя" гурт VRODA представив декілька нових пісень та постав у нових образах, спеціально розроблених дизайнером Лілією Братусь.

"Сьогодні ми хотіли створити світло довкола себе і передати цю енергію людям. Нам хотілося, щоб після виступу люди вийшли із зали і почували себе піднесеними, енергетично зарядженими, налаштованими на позитив і на приємні зміни. Адже, як співається у нашій новій пісні "Новорічне диво", треба вірити в дива і тоді вони обов’язково будуть здійсненними", - зазначали вокалісти.

Над музичною програмою працював засновник гурту, відомий український композитор Василь Ткач. Окрім авторських пісень (В. Ткач є автором слів та музики усіх композицій гурту, - Ред.) під час Містецького клубу були представлені відомі українські колядки та щедрівки в новому оформленні.

Окрім присутніх, колядували також вихованці дитячого ансамблю "Зернятко", котрі своїми засіваннями створили різдвяну атмосферу в залі «Часопису».

За словами директора Фонду "Відкрий Україну" Тараса Михальнюка, подібні заходи потрібні для того, щоб українці, в першу чергу, не забували про своє коріння та традиції і, по-друге, знайомилися із якісним сучасним мистецтвом.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Мистецький клуб "Обличчя", започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором „Часопис”, – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.

Гурт VRODA – український електронно-танцювальний колектив, чверть фіналісти національного відбору Євробачення, учасники різноманітних конкурсів та фестивалів. Засновник гурту – відомий український композитор Василь Ткач. «VRODA – це поєднання українських фольклорних традицій, сучасних саундів, чудових голосів та унікальної композиторської концепції».

 

comments powered by Disqus