Минулі події

03 вересня, 19:00Лекції

Андрій Хорсєв: "Практика побудови технологічного стартапу"

Серійний підприємець, інвестор і CEO 908.vc Андрій Хорса в «Часописе » поспілкувався зі стартаперами про те, як будувати технологічний стартап : як підбирати команду , робити прототип , залучати клієнтів , як працювати з фінансами в проекті і де брати гроші на проект.

Він також розповів про те , що таке «розумні гроші» , де шукати ангельські інвестиції , і де взагалі можна взяти гроші на проект. Хорс і сам неодноразово виступав інвестором , як правило , умови інвестування в 908.vc такі : від $ 20 до $ 100 тис. за 10-20 % в проекті .

«Зазвичай ми починаємо з 10% і якщо проект за півроку досягає поставлених KPI , ми готові дати додаткові гроші ... В Україні на $ 20 тис. можна побудувати цілком нормальний прототип , і якщо команді потрібно більше , потрібні якісь вагомі доводи , наприклад , серйозна hardware R & D -частину. Але насправді величезній кількості прототипів , які намагаються підняти $ 100 і більше тис. , такі гроші просто не потрібні. Вони не будуть знати , куди їх витрачати » , - каже Хорс .

Повний запис події можна переглянути за посиланням http://ain.ua/2013/09/04/137770?utm_source=ain&utm_medium=gplus&utm_campaign=social

comments powered by Disqus