Минулі події

12 червня, 19:00Майстер-класи

Open workshop with Micah Baldwin. How To Be a Good CEO

На зустрічі в креативному просторі «Часопис» Міка Болдуін, ментор Happy Farm, 500Startups та Techstars, поділився власним досвідом створення стартапів та розповів, як стати хорошим CEO.

Неможливо побудувати бізнес, залишаючись в межах своїх чотирьох стін. Мережа дозволяє отримати зворотній звязок від людей, будь то заохочення чи критика. Мережа працює на нас, якщо її використовувати з розумом.

Я не схожий на генерального директора в класичному розумінні цього слова. Я не маю комплексного уявлення про структуру та ефективність. Проте я дійсно можу залучати потрібних людей до команди.  А це – одна з найважливіших якостей для СЕО.

Кожен долар, який натомість не приніс три, можна вважати витраченим дарма. Тому витрачайте кожен долар так, ніби він у вас останній.

Стартапери поділяються на «хакерів» та «хастлерів».  Ці «хакери», на відміну від тих, хто незаконно ламає електронні системи, спрямовують свої зусилля на усунення потенційних проблем, пошук партнерів і технологій. «Хастлери» ж більше концентруються на продажах продукції і зростанні бази. Я – «Хастлер» з великої літери.

Для успішності «хакерам» потрібен простір, щоб сфокусуватися на проблемах, а все зайве їм необхідно відкинути. «Хастлерам» же для успішності потрібно навчитися казати «ні». Я вчився казати «ні» по декілька разів на день. І чим більше я казав «ні, не зараз», тим швидше йшли розробки та продажі.

Хороший генеральний директор, перш за все, піклується про результати. Тому у спілкуванні з підлеглими він користується таким принципом: «скажи, що ти збираєшся робити, і зроби це - або звільняйся». 

Основні правила продуктивного СЕО:

1. Будьте егоїстом, піклуйтесь про себе. Прокинувшись вранці, почніть з себе, а не з першочергової перевірки електронної пошти.

Кожного дня варто ставити перед собою невеличкі завдання: персональні (у кожного вони індивідуальні), психологічні (скажімо, подзвонити мамі), професійні (подзвонити необхідній людині), фізичні (зайнятися спортом). Якщо всі чотири пункти виконано, можете вважати, що головна програма дня виконана. Насправді, ставлячи перед собою систематичні маленькі цілі, ви станете продуктивнішими. Починайте з невеликих речей.

2. Успіх через невдачу. Відмова - це не привід засмучуватися. Ви маєте зосередитися не на тому, чому саме з вами це відбулося, а на тому, що ви робитимете після відмови.

3. Ретельно обирайте компаньйона. Дуже важливо правильно підібрати бізнес-партнера. Найкраще – це партнери-однолітки з подібними інтересами, баченням.

4. Насолоджуйтеся життям. Отримуйте задоволення від того, що ви маєте і того, що особисто ви в змозі зробити, незалежно від зовнішніх факторів.

5. Зупиніть почуття провини. Зайве почуття провини заважає вам шукати легкі шляхи для реалізації стартапів.

6. Просто будьте щасливими!

Дякуємо Інтелектуальному партнеру Innovations.com

comments powered by Disqus