Минулі події

26 червня, 17:00Майстер-класи

Воркшоп Parternships Academy: "Business Model U!"

Цікаво, що намагаючись виправити або приховати свої слабкі сторони, ми абсолютно забуваємо про наші сторони сильні, практично не використовуючи їх як унікальну конкурентну перевагу. А значить, просто втрачаємо шанс отримувати задоволення від роботи і від життя у повній мірі.

26 червня, воркшоп Partnership Academy, який проводила Діана Чернявська, об'єднав молодих професіоналів, фрілансерів і власників, яких хвилювало питання «Що я  повинен почати робити?» І «Що потрібно перестати робити?», аби бути успішним у своїй професії, в бізнесі і в житті.

Під час воркшопу, Діана познайомила учасників з Персональної Бізнес Моделю - це унікальний інноваційний підхід, який допомагає переосмислити свою кар'єру і професію, зрозуміти свої сильні сторони і унікальні бізнес навички, визначити найбільш сприятливе оточення і свої власні кар'єрні та професійні можливості.

В результаті воркшопу, учасниця Тетяна, викладач-психолог, змогла скласти свою бізнес-модель, реалізуючи яку їй вдасться здійснити свій проект з розвитку дітей у столиці.

Ольга, PR-менеджер, прийшла до несподіваного для себе висновку - ті дії, які вона запланувала і на виконання яких запрограмувала себе, насправді, ускладнюють досягнення бажаного успіху. І навпаки, спираючись на свої особисті цінності, ідеї та переконання вона може досягти набагато більше і уникнути невдач на шляху до своєї мрії.

Я зрозумів, що Персональну Бізнес Модель потрібно складати до того як приступати до написання свого резюме - поділився наприкінці зустрічі Дмитро.

За відгуками учасників воркшоп змусив чесно поставити собі важливі питання. Персональна Бізнес Модель одностайно визнана простим і корисним інструментом, який необхідний, щоб правильно позиціонувати себе в різних ролях, якщо хочеш знайти роботу своєї мрії, заробляти на своїх конкурентних перевагах, через розвиток своїх сильних сторін.

«Здавалося б, є канва, є питання, на які треба відповісти, є абсолютно зрозумілий принцип і структура. А ось виділити головне і дати правильну відповідь на правильне запитання - не так-то просто. Поки відповідала на нібито нескладні питання: Хто ви? Що робите? Кому ви допомагаєте і в чому цінність вашої допомоги?, Виявила кілька ідей, про які навіть не підозрювала. Я все-таки створю роботу своєї мрії », зазначила учасниця воркшопу Ірина.

Наступний воркшоп Діани Чернявської "Менеджер компанії "Я" відбудеться 5 серпня о 17.00. Переглядаємо свою професійну кар'єру з використанням персональної бізнес моделі.

26 червня 2013 Воркшоп Parternships академії: "Business Model U!"

Воркшоп Partnership Academy, який проводила Діана Чернявська, об'єднав молодих професіоналів, фрілансерів і власників бізнесу, щоб відповісти на запитання «Що я повинен робити?» і «Що потрібно перестати робити?», щоб бути успішним у своїй професії, бізнесі та житті.

comments powered by Disqus