Минулі події

30 вересня, 09:00Дитяча театральна студія

Відкрите заняття театральної студії Каті Нетребко для малюків від 3 до 6 років

Наші маленькі актори на першому занятті навчилися виходити на поклон!
І тепер, почувши оплески, вони знають, що це аплодують їх працьовитості та творчій енергії! 
А ще, наші таланти чекають нових друзів! Набір у групи продовжується! 


ТЕАТР - це саме те місце, де дитина може отримати увагу педагога, увагу однолітків, увагу глядача.

А ще визнання, славу і оплески, які звільнять малюка на все життя від бажання догодити, і навпаки - нададуть усвідомлення і своїх планів і своїх бажань.

Часто діти намагаються щось зробити краще за всіх або за гірше всіх (особливо у підлітковому віці), щоб звернути на себе увагу, щоб стати помітними, щоб про них говорили. І саме через це ані дорослі, ані діти не враховують свої власні, персональні потреби.

Ми винайшли спосіб, як у ранньому дитинстві дати дитині стільки уваги, скільки їй буде потрібно для її внутрішньої свободи.

Діти - нескінчений потік енергії та ідей! 
Та буває, що дитина сама не може контролювати і керувати своєю активною енергією і сама хоче вже зупинитися, але не знає як.
Театральна майстерня надає дитині цей навик.
Наші акторські тренажі для малюків навчать не лише, як вигідно показати себе на сцені, голосно і чітко говорити, танцювати, але й вміти зупинитися.
На заняттях дитина встигає зробити багато активних дій, задовольняє свою потребу бути неслухняним і більш готовий до не творчих занять. 

А от діти, яким не вистачає сміливості для виступів або висловлення своїх почуттів, з підтримкою і схваленням наших викладачів зможуть зробити перші кроки в бік публічних виступів. Навчитися отримувати задоволення від акторської гри та сцени.

Між дитиною і виступом на сцені, можливо, є перепони. Завдання нашого дитячого театру полягає в тому, щоб зрозуміти, що саме зупиняє малюка і допомогти маленькому актору переступити ці перепони. 

Через наші акторські ігри дитина вчиться бути уважною і концентруватися. Ці навички стануть у нагоді, навіть, якщо дитина не стане актором в майбутньому.

 
comments powered by Disqus