Минулі події

20 червня, 19:00Концерти

Мистецький клуб "Обличчя": Літо. Поезія. Музика....

20 червня в креативному просторі “Часопис” Фонд Арсенія Яценюка в рамках Мистецького клубу «Обличчя» провів вечір поезії та музики за участі Оксани Боровець, Джусь Ярослава та Максима Бережнюк.

Під час заходу Оксана Боровець презентувала свою останню книжку „Маршрутка 417 або Дерево будд”, зачитавши гумористичні оповідання з неї. Ще Оксана прочитала сумні вірші зі збірки «Дерево будд». Після цього Максим Бережнюк розповів про духові інструменти та показав, як вони звучать, поімпровізував і виконав весільно-обрядові мелодії на зозульці та віночок народних мелодій. А Джусь Ярослав розказав про свій інструмент і заграв хіти, авторські твори на бандурі та фортепіано.


ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:
Мистецький клуб „Обличчя”, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором „Часопис”, – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.

Оксана Боровець - поетеса, співорганізатор міжнародного фестивалю “Каштановий дім”, редактор однойменного альманаху, організатор мистецьких квартирників “ЗвиЧАЙні вірші”. Автор поетичних збірок “Трамвайні коні” (2008), “Маршрутка 417 або Дерево будд”, (2012), аудіозбірки віршів “Хрестики-нулики” (2009).

Ярослав Джусь - український бандурист, композитор, аранжувальник, ді-джей, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, півфіналіст та володар призу глядацьких симпатій головного шоу країни “Україна має талант-2”, засновник гурту “Шпилясті кобзарі”. Ініціатор створення продюсерської інноваційної мистецької агенції розвитку бренду “Україна”, один з напрямів якої – бандура по-новому (“Bandura STYLE”).

Максим Бережнюк - музикант, що грає більш як на п’ятдесяти традиційних духових інструментах, серед яких: окарина, телинка, пан-флейта, дримба, кавал, флояра, фрілка, ріжок, коза (українська волинка). Учасник та лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів. Його гру на українських духових інструментах можна почути у піснях таких гуртів: "Олег Скрипка та Ле Гранд Оркестра", "Та Рута", "MERVA", "Астарта", "SkyTrix", "Ляпис Трубецкой".

20 червня 2013 Мистецький клуб "Обличчя": Літо. Поезія. Музика....

Вечір поезії та музики за участі Оксани Боровець, Джусь Ярослава та Максима Бережнюка.


comments powered by Disqus