Минулі події

21 травня, 19:00Лекції

Лекція Романа Зінченка про Стіва Джобса

"Залишайтеся спраглими, залишайтеся безрозсудними". Про Стіва Джобса та його помилки, які змінили історію. Своїми думками про перемоги, які кувалися в роки вигнання, та помилки, які проросли перемогами поділився Роман Зінченко.

Традиційно ми бачимо Стіва Джобса в двох образах: каліфорнійського хіпі, який паяє комп'ютери в своєму гаражі, та бізнесмена, який багато чого досяг. Але між цими точками знаходиться дуже цікавий період – "wilderness years"(роки у вигнанні), коли Стів фактично програв змагання за владу в компанії Apple і запустив багато інших цікавих речей. 

Стів Джобс – унікальний золотошукач. Він завжди міг знайти потрібних йому людей та необхідні знання. Саме він відкрив таких геніальних інженерів як Стів Возняк та Джонатан Айв. Джобс міг зробити так, щоб ці люди запускали проривні речі, працюючи на межі і навіть за межею власних можливостей.

Більше у репортажі на Platfor.ma


Зінченко Роман

координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencudator

Координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencudator. Доносить ідеї і цінності енергоефективності, енергетичної культури, сталого розвитку. Має досвід роботи в інвестиційному PR, сферах фінансових комунікацій, просування територій, маркетингу соціальних проектів. Проводив тренінги та консультації, має викладацьку практику.


comments powered by Disqus