Минулі події

14 травня, 19:00Зустрічі

Insiders. Відкриті зустрічі: Іван Малкович

Іван Малкович: “Все може вирішити малесенька краплинка – дитяча книжка”

Засновник видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" став головним героєм нашого проекту Insiders. Відомий редактор, поет, автор та перекладач книжок для дітей від 2 до 102 поділився своїми ідеями, мріями та уявленнями про майбутнє книги, світу та України.

 

"Те, що людство переходить до електронної книжки, для мене означає наближення до тієї ери, коли людина почне мандрувати далі, поступово покидати Землю. Ми вже зараз багато мандруємо різними країнами. А чи завжди можемо взяти свої улюблені книжки із собою? Чи здатні перевезти свої бібліотеки? Перехід до електронної книжки вмотивований стратегічним розвитком людства. Це все для того, щоб ми збереглися як люди, щоб зберегли свої культурні надбання."

 

"Я мрію про те, щоб моя країна стала справді демократичною. Але що я можу зробити для цього? Щоб знімати кіно чи робити мультфільми, потрібні величезні кошти. Мені ж пощастило вчасно почати справу, яка підходить саме мені - книговидавництво. Нещодавно "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" відсвяткувала свій 21 рік, а це вже справжнє повноліття".

 

"Часто до мене підходять дорослі, які кажуть, що виросли на моїх книгах: «Ми так вірили вашим дитячим книжкам. То чому б вам не видавати для дорослих?». Тоді я почав робити "Дорослу серію", зокрема, поетичну: Ліна Костенко, Юрій Андрухович… Кожен томик буде мати свій колір. Це дуже ошатна поетична серія, яка стане окрасою будь-якої бібліотеки".

 

Повний репортаж з  події можна прочитати на Платформі

14 травня 2013 Insiders: Іван Малкович

Чому я видаю дитячі вірші, роблю переклади, переспіви? Щоб звучала українська мова! Щоб колись хтось пожартував, процитувавши рядок із дитячої книги, а інший впізнав: «Так, це з мого дитинства,з моєї найкращої книжки! Я хочу жити на цій землі і не поїду з неї, якщо доведеться. Тому що щось у моєму дитинстві було гарне».

comments powered by Disqus