Минулі події

22 квітня, 19:00Fresh Insights

FRESH INSIGHTS. Андрій Худо: "Патріотизм у бізнес-підходах"

Власними принципами в управлінні, своєю думкою про значення проривної ідеї та критерії успішності проектів поділився співзасновник холдингу емоцій «!FEST» Андрій Худо під час події Fresh Insights у креативному просторі «Часопис». Пропонуємо читачам деякі цікаві висловлювання спікера.

«!FEST» створювався на такому принципі: проривна ідея - це вже половина успіху. З самого початку пріоритетами компанії були уникнення примітивних ідей і створення wow-ефекту завдяки сміливим проектам. Наприклад, один з проектів компанії - домашній продовольчий магазин «Два  кроки від хати». Його гасло: «до нас ходять в капцях!».

Крім того, наша місія у тому, що ми маємо робити себе, місто та країну кращими. Тому  «!FEST» підтримує чотири львівські фестивалі: Міжнародний фестиваль єврейської музики Lviv Klez Fest, фестиваль на Вірменській (його мета - збереження вірменських традицій), Alfa Jazz Fest (фестиваль світового рівня за участі джазових музикантів) і Leopolis Grand Prix (який перетворює Львів на музей ретро-автомобілів під відкритим небом). 

По-перше, ідея має вирішувати конкретну проблему і нести позитивні емоції. По-друге, команда дуже важлива, бо є основним реалізатором проекту. По-третє, якщо термін окупності не перевищує трьох років, в майбутньому підприємство приноситиме стабільний дохід. Ось, на мою думку, ключові критерії успіху проекту.

Коли є хороший продукт, не потрібно бути хорошим маркетологом. Приклад "реклами без реклами" – проект «Криївка», який є лідером за кількістю відвідувачів по всій Європі. Інший приклад - «Львівська майстерня шоколаду». З повсякденного продукту вдалось зробити бренд, який привертає увагу не тільки українців, але й іноземців.

Кожен власник бізнесу має бути ейчаром: відчувати атмосферу в компанії, не зволікаючи, сприяти нейтралізації конфліктів, створювати позитивний настрій. Завдання лідера - створювати колектив, де було б комфортно. Людське ставлення до працівників має бути певним нематеріальним мотиватором. Ми не транснаціональна корпорація, де керівники – це майже «космічні», недосяжні для персоналу особи. Наші співробітники мають доступ до нас, ми відкриті до спілкування з ними.

Дякуємо Інтелектуальному партнеру Innovations.com.ua

comments powered by Disqus