Минулі події

25 квітня, 19:00Мистецький клуб "Обличчя"

Мистецький клуб "Обличчя". Вечір українського та німецького романсу

Напередодні Великодніх свят Мистецький клуб «Обличчя» зібрав гостей на музичний вечір молодої співачки Марини Зубко.

. Талановита солістка заспівала українські, німецькі романси та народні пісні в обробці українських композиторів. Деякі композиції Марина співала в дуеті з Тетяною Чайкою, студенткою Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. Музичний супровід забезпечили Наталія Шевченко (фортепіано) та дует “Інсайт” у складі Ігоря Гопчука (баян) та Наталії Чаглій (бандура). 

Марина Зубко - студентка 4-го курсу вокального факультету Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського в класі Заслуженої артистки України Ірини Семененко. Марина є лауреатом міжнародного конкурсу «Солоспів-2012» м.Київ, всеукраїнських конкурсів «Класичний меридіан-2010», «Нові імена України-2009», вокального конкурсу ім. Оксани Петрусенко 2011 р. в м.Херсон. Репертуар охоплює партії Віолетти з опери «Травіата» Верді, Сюзанни, Барбарини з опери «Весілля Фігаро» Моцарта, Бригитти з «Іоланти» Чайковського, Джованни з «Риголетто» Верді. 

Шевченко Наталія - лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Дует «Інсайт» в складі Гопчука Ігоря та Чаглій Наталі, студентів 5 курсу Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського створений в 2010 році в місті Києві. 

В жовтні 2010 року дует отримав ІІ премію на міжнародному конкурсі в м. Ланчано Мистецький клуб „Обличчя”, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором „Часопис”, – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.

 

25 квітня 2013 Мистецький клуб "Обличчя". Вечір українського та німецького романсу

Музичний вечір молодої співачки Марини Зубко

comments powered by Disqus