Минулі події

20 березня, 10:00Майстер-класи

Візуалізували, зрозуміли, переконали!

«Візуалізуй, щоб розуміти та переконувати» - такою стала тема першого з серії навчальних воркшопів експертної краудсорсинг-платформи WorkShop 3.0, що стартувала у березні в Креативному просторі"Часопис".

 

Навчальний процес в форматі воркшопу передбачає активну участь кожного учасника, здобуття знань та навичок через власну та групову діяльність у взаємодії з висококваліфікованими експертами та модераторами.

 

В ефективності такої сучасної технології навчання вже переконалися перші 30 учасників, які після закінчення воркшопу отримали знання та вміння використовувати інструменти візуального мислення та інфографіки.

 

Своїми враженнями поділилася одна з учасниць навчального WorkShop 3.0, Оксана Потапова: “Я прийшла сюди, щоб отримати якісь конкретні інструменти, але думаю, що отримала набагато більше. Тому що отримала живий процес взаємодії людей, які разом досягають поставленої задачі. Та зрозуміла для себе, що насправді відбувається у такому процесі”.

 

Пропонуємо переглянути короткий відео звіт з цього воркшопу: 

 

Навчальний WorkShop 3.0 на тему візуального мислення та інфографіки викликав велику зацікавленість серед різних аудиторій. Проте, участь в ньому змогла прийняти лише невелика частина бажаючих, що обумовлено форматом заходу, за яким кількість учасників суворо обмежена. Через такий високий попит організаторами було прийнято рішення найближчим часом повторити навчальний WorkShop 3.0 “Візуалізуй, щоб розуміти та переконувати”.

 

Слідкуйте за діяльністю та наступними подіями WorkShop 3.0 на офіційній сторінці проекту http://www.facebook.com/WorkShop30 або на сайті http://work-shop.com.ua

 

Інформаційна довідка

WorkShop 3.0 - це експертна краудсорсинг-платформа, що поєднує в собі сучасні технології вироблення рішень та досвід практикуючих експертів.

comments powered by Disqus