Минулі події

18 вересня, 19:00Лекції

Адаптивна архітектура

Лекція "Адаптивна архітектура", яку запропонувала Студія KG'MG для молодих архітекторів та людей, що слідкують за новітніми тенденціями у архітектурі, викликала широкий інтерес. 

Лектори вирішили познайомити з сучасними підходами в архітектурі, використовуючи новітні методики проектування.

Особливу зацікавленність визвали приклади визнаних майстрів, а також розробки KGMGarchitects, втілені в життя на прикладі надісланих робіт, і розробці майбутніх прототипів. 

KG'MG працює в області розвитку дигитальной архітектури (комп'ютерної) та її втілення в реальність. Студія бере участь в конкурсах і працює за приватними замовленнями. Паралельно продовжує розвиватися, досліджуючи та експериментуючи, прагнучи відкрити нові грані в методиках параметричного проектування та пошуку нових технологій і матеріалів.

У своїй роботі KG'MG охоплює всі області архітектурної та дизайнерської діяльності: Алгоритмічне моделювання в архітектурі і дизайні інтер'єрів, промисловому дизайні, наукових дослідженнях.

Переймаючи досвід європейських та американських архітекторів, KG'MG працює на адаптацію сучасних підходів та методів в умовах складної економічної ситуації в Україні. Студія прагне зробити параметричну архітектуру доступною кожному.

18 вересня 2012 Адаптивна архітектура

Цікава пізнавальна зустріч для професіоналів та небайдужих до дизайну та архітектури.

comments powered by Disqus