Минулі події

28 лютого, 19:00Fresh Insights

Даша Малахова: "Насправді, я не так багато працюю. Без чоловіка, няні, родичів і колег мені ціна копійка".

Гостею останньої зимової зустрічі в рамках проекту FRESH INSIGHTS стала Даша Малахова. 

Зустріч пройшла в одному із затишних залів Часопису", при свічках і «під акомпанемент» ароматного чаю з варенням і солодощами.

«Гармонія, енергія і любов ... Саме з цими поняттями асоціюється весна. І саме цими словами найкраще коротко описати Дашу Малахову », - говорить Ірина Меттус, організатор Fresh Insights і ініціатор зустрічі з Дашею.

Як успішно поєднувати всі ці активності, все встигати вчасно і виконувати «на відмінно», не боятися іноді забути про все і влаштувати собі спонтанний sweet escape удвох з чоловіком, замість «правильного повноцінного відпочинку» готувати желе з сином, розповіла Даша учасникам зустрічі.

"Я обожнюю зранку бути з дітьми вдома, увечері засиджуватися в офісі з колегами, а потім їхати на вихідні з чоловіком в Європу".

"Насправді, я не так багато працюю. Без чоловіка, няні, родичів і колег мені ціна копійка."

"Думаю, що ідеальний баланс досягається тоді, коли про нього не думаєш часто."

"Улюблена книга: Луччана Літіццетто «Одна як стебло селери»".

Улюблені міста: Київ, Буенос-Айрес і Париж.

Особливо люблю готувати страви мексиканської кухні.

"У людях найбільше ціную відданість і терпіти не можу нахабство".

Про Дашу Малахову: актриса, телеведуча, мама двох синів - Матяша і маленького Олівера.

Даша народилася в Києві на Подолі. Закінчила університет у Великобританії. Батько - відомий театральний режисер Віталій Малахов. Даша грає в його театрі вже 24 роки і вважає папу кращим другом з дитинства. Разом з чоловіком Чабою створила кулінарну студію «Картата Потата», яка виробляє книги, відео, кулінарні програми, інтернет-проекти. Уже вийшло близько 4000 телеефірів вироблених студією. У березні 2013 року страртует «Кулінарна школа для всіх!», Ще один проект студії.

Дашина «Дитяча кулінарна школа» постійно проводить нові заняття по всій Україні. З 15 річного віку більшу частину життя Даша віддавала дітям і добродійності.

У 2011 році стала директором благодійного фонду «Інтер-Дітям». Вважає справжню соціальну роботу справою всього життя і планує посісти місце міністра соціальної політики.

28 лютого 2013 FRESH INSIGHTS: Даша Малахова

Зустріч з акторкою, телеведучою в рамках проекту Ірини Меттус

comments powered by Disqus