Минулі події

25 грудня, 19:00Джаз-клуб AdLibitum

Panic Fusion trio

Олексій Боголюбов - джазовий піаніст і композитор.
Констянтин Іоненко - універсальний басист.
Олександр Муренко - найкращий барабанщик країни в стилі джаз-рок.

Panic Fusion trio існує вже 5 років. Стиль групи визначає джаз-рокова подача в акустичній джазовій музиці.

Олексій Боголюбов - джазовий піаніст і композитор. 50 відсотків музики тріо Паніка виконує Олексія, друга половина джазові стандарти та сучасні композиції, які у виконанні тріо Панікою звучать зовсім інакше в експресивній подачі. Записав і випустив 2 авторських джазових диска: "My Cool & Crazy World" CD2008 (з Д. Аду, А. Германом, В. Лебедєвим, В. Шабалтас, В. Овсянікова, В. Вошколупа, К. Іоненко, С. Табунщиком, А. Фантаєв, А. Муренко), "Antarctica jazz" DVD2011 ( з Д. Александровим, Д. Аду, К. Іоненко, А. Фантаєв). І один як сайдмен: Froehly, Zinkovskiy, Bogolyubov" Trio in Cherniwitz" CD.

У 2012 готується для виходу аудіо-диск Фьюжн-тріо «Паніки» (з К.Іоненко і А.Муренко). Учасник акустично-електронниого проекту сучасної слов'янської пісенної імпровізаційної музики - Катя Chilly Group. Входить до збірки "Jazz Kolo". Є організатором двох щотижневих київських джазових сейшнов: "Cotton Club" (вівторок), "Babuin" (по п'ятницях). Учасник проектів зірок поп-музики. Також щомісяця займається проектом Сучасного імпровізаційного джазового озвучування Німого Кіно.

Костянтин Іоненко - універсальний басист, який грає у величезній кількості проектів, абсолютно різних стилів та напрямків. Учасник міжнародних джазових фестивалів у Донецьку, Харкові та Львові. 

Машина групи - барабанщик Олександр Муренко. Кращий барабанщик країни у стилі джаз-рок. Самий технічний барабанщик країни. Всі барабанщики, що прагнуть до майстерності гри на барабанах знають це ім'я. Відноситься до легендарних барабанщиків України. Його майстерність цінують не тільки українські музиканти, а й європейські глядачі. Його роботи: "Схід-Side", "Murenko Fusion Band", M-Bomba, "Impression", НеДіля, Кобза, Руслана, ТНМ Конго, ЕL Кравчук і безліч інших.

Тріо Паніка в цьому складі за 5 років відвідало головні фестивалі країни. Були з концертами в ближньому зарубіжжі.

comments powered by Disqus