Минулі події

05 листопада, 19:00Зустрічі

Відкриті зустрічі з Владом Троїцьким. НАТАЛІЯ ЖЕВАГО. "Культура як бізнес"

Відкрита бесіда режисера Влада Троїцького з Наталею Жеваго, це спроба знайти відповіді на важливі питання: мистецька освіта та обізнанність, потреби та перспективи розвитку культурних проектів в Україні та інші.

Наталя Жеваго: "Культурний Проект - це модель соціального підприємництва. Я хотіла спочатку взяти 4 лекції про мистецтво, а тепер це постійна організація, постійно діюча академічна програма.

Наш Культурний проект - це якісно фундаментальні знання про класичне мистецтво. Хоча перш за все я хотіла, щоб було більше про сучасне мистецтво. Зараз, ми є ініціативою, яка дійсно проходить в дусі соціального підприємництва. Ми, можна сказати, підміна соціальних служб.

Цікаво і важливо зрозуміти, як відбувається те, що вчені стають художниками або все ж художники крокують в науку? Тому для творчих людей ми вирішили зробити майстер-класи, пов'язані з ІТ-технологіями".

Влад Троїцький: "Якщо робиш яскраве,  тебе відразу виженуть. Зараз у нас є своя брендова назва - "Україна - гудбай!" Навіть якщо якийсь художник хоче працювати, хоче реалізувати задумане, але він не знає в якому світі живе, що робити?! Це риторичне запитання. І якщо я скажу відповідь - це буде занадто самовпевнено. Я хочу зауважити, що дуже важливо аби ти відчув свою не тільки внутрішню потребу, але і почув світ".

Перша думка про сучасне мистецтво: я і сам так можу! Я не гірший. Однак можна все життя отак промріяти про те, як все добре і знайти 1000 причин чому нічого не робиться".

Наталя Жеваго: "На мою думку, найсумніше, якщо людина не дозріла і почала свій проект. Адже наскільки точно художник вловлює і може через себе пропустити свою роботу - настільки продукт буде затребуваний.

Слово "освіта" на мене наганяє тугу.
З проб і спроб можна робити проект.
Культурна інституція - я не люблю коли нас так називають".

Влад Троїцький: "Потрібно будувати стосунки не на конкурентній основі. От, наприклад, Гогольфест, ми разом щось робимо, всі один одного любимо. Люди самі почали робити свій світ. Там немає перших та останніх. У якійсь мірі він (світ) біблійний.  Бо ми, я говорю зараз загально, так не довіряємо один одному, що це стало проблемою України. Потрібно навчитися вірити в очі. Повага до іншого  - це сильний зворотній зв'язок. "Обратка" - більш сильна, ніж ти даєш".

05 листопада 2012 Відкриті зустрічі з Владом Троїцьким. НАТАЛІЯ ЖЕВАГО. "Культура як бізнес"

Відкрита бесіда режисера Влада Троїцького з Наталею Жеваго

comments powered by Disqus