Минулі події

21 жовтня, 12:00Family Partnership Network

«Гра презентація - МОЯ УЛЮБЛЕНА ІГРАШКА»

На роботі ми уникаємо публічних виступів, коли потрібно представляти свої досягнення, певні результати або ділитися ідеями, - ми зазвичай ховаємося за графіками, звітами, які називаємо презентаціями і за якими не видно нас самих…

Ми напружуємось, коли доводиться виступати на конференціях, а якщо уникнути проведення презентації неможливо, ми наймаємо дорогих фахівців, які навчають нас впевнено виглядати перед аудиторією. Але після таких виступів, залишається незадоволення собою і внутрішній дискомфорт. 

Водночас, ми захоплюємося виступами тих спікерів, які виглядають природно і переконливо. Щоб ваші виступи захоплювали і надихали інших, важливо формувати ці навички з дитинства. Для цього у деяких школах і навіть садочках щоп’ятниці діти розвивають своє вміння публічних виступів і взаємодії зі слухачами. Тримаючи в руках улюблену іграшку, в колі однолітків, викладачів і вихователів кожна дитина отримує перший досвід розповідати іншим про себе, свої уподобання і набувати впевненості в собі. 

Недільна зустріч Family Partnership Network - «Гра презентація - МОЯ УЛЮБЛЕНА ІГРАШКА» - стала унікальною можливістю для дітей отримати досвід публічного виступу в незнайомій, але дружній і безпечній атмосфері, розповісти про улюблену іграшку і про себе. А для батьків - побачити свою дитину в новій ролі, поділитися власними секретами виступів і … просто підтримати у момент взаємодії з новими людьми.

Ми запропонували своїм дітям розповісти про свою улюблену іграшку, поділитися цікавими історіями, які пов’язані з нею. Вийшло і цікаво і перспективно! Адже час РАЗОМ в сімейному просторі партнерського спілкування дітей і батьків - це корисне та комфортне спілкування!

comments powered by Disqus