Минулі події

15 жовтня, 19:00Вистави

ДрамПортал & Драма.UA @ Часопис: "Каліка з Інішмаана" [Мартін МАКДОНАХ]

У театральному світі МакДонаха заслужив репутацію "чуда сучасної сцени" та "головного драматурга XXI століття". Пікантність його драматургії полягає у спротиві мертвому і формальному театру. З одного боку, Мартін МакДонах вірний традиції, яка сягає своїми коренями в ірландську міфологію, і завдяки якій складається враження, що його герої прив’язані до цієї землі віками, але, з іншого боку, його п’єси пронизані новими і актуальними темами, які порушують цей епічний спокій.

Світ, який постає у творах МакДонаха, є співзвучним з тим світом, який бачимо ми. Він акцентує на почуттях людини, які всюди є однакові, незалежно від національності, часу чи територіальної приналежності. МакДонах висвітлює їх сміливо, такими як вони є в реальності. Він абсолютно відвертий і достовірний, оскільки немилосердне життя так чи інакше візьме верх над вигадкою.

Унікальність п’єси "Каліка з Інішмаана" полягає в оригінальних характерах, віртуозно написаних репліках, раптових ситуаціях, які тримають глядача в напруженні, а також в особливому парадоксальному гуморі МакДонаха. 

Його герої, яким притаманна жорстка, брутальна зовнішність, є водночас наділеними незвичайною дитячою наївністю, простодушністю змішаною з дивацтвом.

Переклад Віктора Морозова
---
"Читають":
КЕЙТ – Тетяна Круліковська
АЙЛІН – Олеся Жураковська 
ДЖОННІПАТІНМАЙК – Андрій Дєбрін
БІЛЛІ – Дмитро Гаврилов
БАРТЛІ – В’ячеслав Дудко 
ХЕЛЕН – Анастасія Касілова
МАЛИЙ БОББІ, ДОКТОР – Андрій Павленко 
МАМУЛЯ – Наталя Кленіна
...
Режисер Павло Юров

comments powered by Disqus