Минулі події

09 жовтня, 19:00Проект "Бізнес-Платформа"

Зустріч з головним редактором "Forbes Україна" Володимиром Федоріним

Гостем першої події став головний редактор всесвітньо відомого журналу про бізнес та економіку “Forbes Україна” - Володимир Федорін.

 Темою зустрічі став успіх: як досягти успіху в Україні та як самій Україні досягти успіху.

 

Постать редактора ділового видання №1 викликала серйозний інтерес у аудиторії, та зібрала у бібліотеці «Часопису» молодих підприємців, менеджерів та керівників середнього та великого бізнесу. Відповідно і діалог вийшов предметним та змістовним.

Володимир Федорін авторитетно поділився з учасниками  своїм баченням майбутнього в бізнес сфері, розповів про інновації та успішні приклади проривних компаній та проектів в Україні.

Учасники цікавилися не лише прогнозами, а й питалися порад та коментарів з окремих запитань. Зокрема, Федорін висловив свою думку щодо бізнес-шкіл в Україні. На його думку, на жаль, вітчизняна бізнес-освіта не дає можливості бути конкурентоспроможним на світовому ринку, не дає тієї мережі контактів та практики, яку можна здобути в бізнес-школах за кордоном.

Для тих, хто намагається вдосконалювати свої знання, Федорін порадив прочитати Джима Колінза “Від хорошого до великого” та звертатися до рубрики «Вибір редакції» «Forbes», де авторитетно радять книги для професійного зростання та розвитку.

 

"Ми живемо в країні з величезним потенціалом. Так уже склалося, що чим гірше справи - тим вище потенціал", - резюмував зустріч Володимир Федорін.

 

Ми вдячні всім учасникам! Вже найближчим часом будуть анонсовані наступні події в рамках проекту “Бізнес-платформа” в креативному просторі “Часопис”.

Чекайте на цікавих гостей та нові формати, а також, на нових партнерів проекту.

 

Дякуємо!

 

Якщо у Вас виникли запитання, побажання, пропозиції щодо співпраці, пишіть: kate.didyk@gmail.com, Катерина.


09 жовтня 2012 Бізнес-Платформа. Зустріч з Володимиром Федоріним

Темою зустрічі став успіх: як досягти успіху в Україні та як самій Україні досягти успіху

comments powered by Disqus