Минулі події

06 липня, 00:00Школа Підприємництва

9 бізнес-проектів завершили навчання в рамках першої програми Школи Українського Підприємництва при «Часописі»

6 липня завершились заняття першої навчальної програми Школи Українського Підприємництва при  креативному просторі «Часопис». Учасники Школи пройшли двомісячний інтенсивний навчально-практичний курс, спрямований на уникнення помилок при побудові своєї справи та вдосконалення свого бізнесу.

 Програма навчання складалась з 15 базових тематичних блоків, необхідних для розвитку власної справи: дослідження ринку, аналіз та дослідження потенційних клієнтів, створення бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції,  фінансові та юридичні аспекти, основи бухобліку, залучення стартового капіталу та ін. Формат програми — поєднання навчальних сесій ізменторами, практичних вправ, роботи “в полі”, воркшопів з формування та відпрацювання вмінь, зустрічей з підприємцями та індивідуальних консультацій.

Учасники першої програми Школи — 13 підприємців, які представляють вже працюючі бізнеси (4) та опрацьовані ідеї (5). Серед них – Just Cook It, UAPPS, TeamPlay, Bugs&Features та інші.

“Одне із завдань Школи — перевірити гіпотези щодо бізнес-моделі, цінності для клієнтів, ціноутворення, затребуваності на ринку. Іноді це нелегко. Наприклад, усвідомити у певний момент, що твій продукт цікавий лише тобі — це дійсно боляче, — зазначає Альона Калібаба, керівник та ментор Школи. — Та на мою думку, підприємець — це не той, хто не помиляється, а той, хто готовий після падіння швидко встати й розвиватись далі.”

Наступний набір учасників буде відкрито у серпні 2015 року, а проведення другої програми планується цієї осені.

Щоб дізнатись першим про відкриття наступного набору, підпишіться на новинну розсилку на сайті Школи.

Сторінка Школи у Facebook | Фотогалерея Школи

 
comments powered by Disqus